وال استریت در پس زمینه امید تحریک کننده جمع می شود. افزایش قراردادهای آتی ASX


با این حال ، سرعت حرکت در پایان سه ماهه به شدت کاهش یافت و S&P 500 در اولین ضرر ماهانه خود از زمان فروش بازار در ماه مارس ، در سپتامبر 3.9 درصد ضرر کرد. لیست طولانی از هرگونه نگرانی در وال استریت ، به دلیل ترس از سهام سهام Big Tech در بازار پس از افزایش فوق العاده خود به بالاترین قیمت ، افزایش یافته است.

معاملات نیز اخیراً بی ثبات بوده و در طی یک روز حرکت شدید از چند جهت متفاوت تغییر کرده است.

در روز چهارشنبه ، S&P 500 با بازده کلی 1.6 درصدی ، سود 0.1 تا 1.7 درصدی را تجربه کرد. این ماه معمول بود و اواسط سپتامبر مشخص شده است. همچنین ده برابر عرض متوسط ​​در ده سال گذشته ، 0.8 واحد درصد است.

دولت پروازهای داخلی را تا پایان ژانویه امضا خواهد کرد
بیشتر بخوان!

این آشفتگی در حالی رخ داد که جهش شدید اقتصاد در ابتدای سال پس از کند شدن قفل اقتصادی ، آغاز شد. تعداد اخراج ها سرسختانه زیاد است. آخرین نمونه شرکت والت دیزنی بود که اواخر روز سه شنبه گفت که به دلیل محدودیت های دولت به دلیل همه گیری تأثیرگذار بر پارک های موضوعی خود قصد دارد 28000 کارگر را اخراج کند.

از زمان انقضا مزایای بیکاری اضافی و سایر کمک های اقتصادی که قبلاً توسط کنگره تصویب شده بود ، سایر مناطق اقتصاد نیز با رشد کندی روبرو هستند.

جی جی کیناهان ، استراتژیست ارشد TD Ameritrade گفت: “همه ما می دانستیم که تاجر کوچک یا صاحب رستوران صدمه دیده است ، اما این میزان جدی بودن آن را به سطح دیگری می برد.” “این ممکن است روایت را کمی تغییر دهد.”

واقعیت تلخ اقتصادی پیش روی ترامپ و بایدن
بیشتر بخوان!

گزارشی از پردازنده حقوق و دستمزد ADP در روز چهارشنبه واقعاً دلگرم کننده بود. به گفته وی ، استخدام کارفرمایان خصوصی در این ماه شتاب می گیرد و 749،000 شغل در مقایسه با انتظارات 605،000 اقتصاددانان اضافه شده است. سایر گزارش های اقتصادی روز چهارشنبه نیز قوی تر از حد انتظار ارائه شده اند ، از جمله گزارش فعالیت های تجاری در منطقه شیکاگو.

این امیدواری ها را برای گزارش جامع تری از سوی دولت فدرال ، که روز جمعه ارائه خواهد شد ، افزایش می دهد.به همین منظور ، اقتصاددانان انتظار داشتند که استخدام ها به 850،000 نفر در مقایسه با 1.4 میلیون نفر در ماه اوت ، کند شود.

بازارها زنده ، چهارشنبه 28 اکتبر 2020
بیشتر بخوان!

گزارش شغل این ماه بیش از حد معمول دارای اهمیت خواهد بود زیرا آخرین گزارش قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر است.

بحث سه شنبه شب رئیس جمهور دونالد ترامپ و نامزد دموکرات جو بایدن اولین بحث در این دوره از انتخابات بود و برخی از نگرانی ها در بازار را تشدید کرد. ترامپ گفته است که بررسی نتایج انتخابات ممکن است ماه ها به طول انجامد و چنین مدت طولانی عدم اطمینان می تواند به یک بازار متزلزل تبدیل شود که در حال حاضر حتی بی ثبات تر است.

ادعاها

اما برخی از تحلیلگران گفتند که آنها تأثیر زیادی را در بازار سهام نمی بینند ، که از این طریق بیش از آنچه در کاخ سفید نشسته است به سود شرکت ، نرخ بهره و اپیدمی عمومی ویروس بستگی دارد.

خواستار تنظیم دقیقتر برق کارگران غیر مجاز برای جلوگیری از مرگ و میر است
بیشتر بخوان!

مایک لووانگرت ، مدیر استراتژی سرمایه گذاری در E-Trade Financial ، گفت: “شب گذشته از نظر بازار کم و بیش گیج بود ، غیر از اینکه ممکن است به عدم اطمینان در هفته های آینده اشاره کند ، که ممکن است همچنان موجب نوسان شود.

ترامپ بار دیگر ادعاهای کلاهبرداری را در روند رأی گیری فراخواند ، حتی زمانی که رئیس FBI گفت تقلب رای دهندگان با هماهنگی ملی به طور قابل ملاحظه ای وجود ندارد. لحن درگیری شبانه بود ، با توهین و گفتگو در مورد یکدیگر ، و نشان دهنده اختلاف عمیق حزبی در کشور بود.

سهام شرکت داده کاوی Planetar در اولین روز معاملات خود با جهش 31 درصدی به 9.50 دلار رسید. این شرکت قبل از 17 با کمک پول بذر سیا متولد شد. Planetair سهام جدیدی را برای جمع آوری پول فروخت. در عوض سهام موجود را برای تجارت عمومی ارائه می دهد.

پرونده سلامت من: رضایت ماندن یا لغو؟
بیشتر بخوان!

در اروپا ، DAX آلمان 0.5٪ افت کرد. CAC 40 در پاریس 0.6 درصد و FTSE 100 در لندن 0.5 درصد افت داشت.

در آسیا Nikkei 225 در ژاپن 1.5٪ ضرر کرد ، هنگ کنگ هنگ کنگ 0.8٪ افزایش یافت و سهام شانگهای 2.2٪ افت کرد.

بازده ده ساله خزانه داری از 0.66 درصد در پایان سه شنبه گذشته 0.68 درصد افزایش یافت.

AP

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/lq4Mm
clck.ru/R9WdG
u.nu/c7sv8
ulvis.net/bzs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *