ورزشگاه نمادین سیدنی 1.5 میلیون دلار درآمد کسب می کند


ورزشگاه نمادین شهر سیدنی در دارلینگ هورست پس از بازسازی 1.5 میلیون دلار برای کسب و کار باز است

این سالن ورزشی که در سال 1978 افتتاح شد – همان سالی که ماردی گراس و لزبین در سیدنی آغاز به کار کردند – در ابتدا به عنوان “مرکز تناسب اندام خیابان تاج” شناخته می شد و بیش از 40 سال است که به انجمن تناسب اندام و توسعه LGBTQI سیدنی خدمت می کند.

صاحبان فعلی سیتی جیم و افراد سابق ، بیلی کوکینیس و اندی مامیاسولاس ، مدیریت را بیش از دو سال پیش به عهده گرفتند ، زمانی که مکان تاریخی دور از هم نبود.

شکارچیان معامله ، وال استریت گوا را می فرستند و ASX را برای کسب سود تنظیم می کنند
بیشتر بخوان!

هنگامی که کوکینیس در سال 1986 به عنوان یک پسر 15 ساله با تجربه کار برای اولین بار از درب سالن بدنسازی شهر سیتی عبور کرد ، بنیانگذار اصلی سیتی جیم بیلی مور طناب هایی را برای نحوه انجام یک عمل موفقیت آمیز به او نشان داد.

مور خود را وقف تأسیس یک سالن ورزشی مبتنی بر “برابری ، محافظت ، حمایت ، دلسوزی و احترام به همه” کرد ، ایدئولوژی ای که سالن ورزشی را به عنوان محل اصلی فروش “ناخالص” ایجاد کرد.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

پس از مرگ غم انگیز صاحب اصلی آن و تهدید قریب الوقوع بسته شدن محل ، بیلی “جنر” حاضر شد و سایت را به دست گرفت.

اکنون ، پس از امضای قرارداد اجاره نامه 10 ساله ، کوکینیس در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که امیدوار است روزهای شکوه سالن بدنسازی بتواند دوباره احیا شود.

وی گفت: “ما بخشی جدایی ناپذیر از چشم اندازهای بدنسازی در سیدنی هستیم و از سال 1978 تاکنون بوده ایم و می خواهیم سیتی جیم را به همان مکان بازگردانیم.”

“ما نه تنها بهترین تجهیزات تمرین با وزنه را در بازار ارائه می دهیم ، بلکه تمرینات عملکردی ، تناسب اندام گروهی ، پیلاتس و یوگا را نیز ارائه می دهیم. این یک نقطه توقف است. [which] بهترین راهنماها ، بهترین تجهیزات ، کل بسته را در یک ارائه می دهد. “

میلیاردر وال استریت که در کنار جفری اپستین ایستاده بود
بیشتر بخوان!

لیفت صورت بزرگ این سالن ورزشی شامل به روزرسانی در تجهیزات موجود و افزودن امکانات جدید است که باعث اصلی شدن کالای اصلی دارلینگ هورست شده است. این هتل همچنین دارای کافه جدیدی است که غذاهای تازه و شیکهای پروتئینی City Gym را ارائه می دهد ، یک بوکس و یک مکان آموزش حرفه ای ، و یک گروه مخصوص تناسب اندام و تناسب اندام که اخیراً بازسازی شده است.

سرعت مراقبت از خود سیدنی نیز به ورزشگاه اخیراً بازسازی شده ضربه زده است ، اخیراً این سالن ورزشی یک اتاق بهبودی / توان بخشی و یک مرکز زیبایی جدید برای درمان های بدن به آن اضافه کرده است.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!

سایر موارد بروز شده شامل تأکید بیشتر بر خدماتی است که جامعه محلی دگرباشان جنسی را پشتیبانی و ارتقا می دهند.

اینها شامل برنامه هایی برای همکاری چشمگیر با مشاغل محلی LGBTQI و گروه های محلی در منطقه ، City Gym Mardi Gras ’Float در سال 2020 و حمایت مالی از موسسات خیریه مهم LGBTQI است.

کوکینیس در حالی که به تمرین در کنار دوستان قدیمی ادامه می داد ، گفت: “تمام تاریخ پر رنگ ورزشگاه ما در اینجا و همه شخصیت ها و داستان های King’s Cross وجود دارد.”

صفحه تعاملی: سیدنی خصوصی
بیشتر بخوان!

“یک میلیون داستان در آنجا وجود دارد و ما می خواهیم فصل های بیشتری را در طول تاریخ طولانی خود بنویسیم.

“ما آن حال و هوای قدیمی را پیدا کردیم و این به احساس بزرگ خانواده برمی گردد. برای من ، جامعه ما حرف اول را می زند.”


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/x45tH
clck.ru/R5tNM
u.nu/o7mtf
ulvis.net/GCM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *