وزارت دادگستری ایالات متحده در حال طرح دادخواست ضد انحصاری علیه Google است و می گوید ممکن است نیاز به تصفیه آن باشد


“گوگل اکنون دروازه بی چون و چرای اینترنت برای میلیاردها کاربر در سراسر جهان است … به خاطر مصرف کنندگان آمریکایی ، تبلیغ کنندگان و همه شرکت هایی که اکنون به اقتصاد اینترنت اعتماد می کنند ، وقت آن رسیده است که رفتار ضد رقابتی گوگل را متوقف کرده و دوباره آن را بازگردانیم.

در این دادخواست آمده است: “در نهایت مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان آنهایی هستند که از انتخاب کمتر ، نوآوری کمتر و قیمت تبلیغاتی کمتر رقابتی رنج می برند.” “بنابراین ما از دادگاه می خواهیم کنترل گوگل در توزیع جستجو را بشکند تا رقابت و نوآوری جبران شود.”

یک منبع وزارت دادگستری در یک کنفرانس در پاسخ به این س whatال که اقدامات خاصی باید انجام شود ، گفت: “هیچ چیز از روی میز نیست اما مسئله حل و فصل بهتر است دادگاه پس از آنکه فرصت شنیدن تمام شواهد را پیدا کرد.

رئیس کولز برای بهبود سریع از رکود ، انگشتان خود را عبور می دهد
بیشتر بخوان!

گوگل ، موتور جستجوی آن در بسیاری از نقاط كه نام آن به واقعیت تبدیل شده است ، این دادخواست را “بسیار ناقص” خواند و افزود كه افراد “از گوگل استفاده می كنند زیرا آنها تصمیم می گیرند – نه به این دلیل كه مجبور هستند یا نمی توانند گزینه های دیگری پیدا كنند. امروز صبح بیانیه كامل خواهیم داشت. “

سناتور جمهوری خواه جاش هاولی ، منتقد جدی گوگل ، این شرکت را به حفظ قدرت از طریق “راه های غیرقانونی” متهم کرد و دادخواست را “مهمترین پرونده ضد انحصاری یک نسل” خواند.

دادخواست مایکروسافت حقی را بدست آورد که زمینه رشد انفجاری اینترنت را فراهم می آورد زیرا نظارت ضد انحصاری مانع تلاش شرکت برای ناامید کردن رقبا می شد.

دادخواست روز سه شنبه فدرال لحظه ای نادر از توافق بین دولت ترامپ و دموکرات های مترقی است. سناتور آمریکایی الیزابت وارن در 10 سپتامبر با استفاده از هشتگ # break-upBigTech ، توییت کرد که او “یک اقدام سریع و تهاجمی” را می خواهد.

شکارچیان معامله ، وال استریت گوا را می فرستند و ASX را برای کسب سود تنظیم می کنند
بیشتر بخوان!

چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، زمان ارسال مقاله می تواند یک ژست سیاسی تلقی شود زیرا این قول را که رئیس جمهور دونالد ترامپ به هواداران خود داده است تا برخی از شرکت ها را مسئول خفه کردن صدای محافظه کارانه عمل کند ، عملی می کند.

جمهوری خواهان غالباً شکایت دارند که شرکت های رسانه های اجتماعی ، از جمله گوگل ، اقداماتی را برای کاهش گسترش مواضع محافظه کارانه در سیستم عامل های خود انجام می دهند. قانون گذاران بدون تشریح چگونگی استفاده از قوانین ضد انحصاری ، بیگ تک را مجبور به جلوگیری از این محدودیت های ادعایی کردند.

هیئت تعاملی: تحقیقات قرنطینه
بیشتر بخوان!

سهام شرکت مادر اصلی Google Alphabet پس از اطلاع از نزدیک بودن دادخواست دولت تقریباً یک درصد افزایش یافته است. به گفته نیل كمپلینگ ، رئیس رسانه فن آوری و تحقیقات در مخابرات در شركت اوراق بهادار میرابو مستقر در لندن ، در بازارها تردید وجود داشت كه قانونگذاران در واشنگتن واقعاً گردهم می آیند و اقدام می كنند.

“این مانند قفل کردن ضرب المثل پس از پیچ خوردن اسب است. گوگل قبلاً موقعیت انحصاری را در اختیار گرفته است ، میلیارد ها میلیارد دلار در زیرساخت ها ، هوش مصنوعی ، فناوری ، نرم افزار ، مهندسی و استعداد سرمایه گذاری کرده است. شما فقط نمی توانید از یک دهه پیشرفت چشمگیر خلاص شوید.”

یازده ایالتی که به این دادخواست پیوستند ، همه دادستان کل کشور جمهوری خواه هستند.

با انجام تحقیقات وکلای ایالتی در مورد تجارت گسترده Google و همچنین تحقیق در مورد تجارت تبلیغات دیجیتال گسترده تر ، پرونده های قضایی دیگری می توانند در جریان باشند. انتظار می رود یک گروه حقوقی Clalit به رهبری تگزاس از اوایل ماه نوامبر یک دادخواست جداگانه با موضوع تبلیغات دیجیتال تنظیم کند ، در حالی که یک گروه به رهبری کلرادو در حال بررسی یک پرونده قضایی گسترده تر علیه Google است.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

ادعاها

این دادخواست بیش از یک سال پس از آغاز تحقیقات وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال درباره انحصار علیه چهار شرکت بزرگ فناوری: آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل آغاز شد.

هفت سال پیش ، FTC به دلیل سوگیری در عملکرد جستجو برای اولویت بندی محصولات خود ، از جمله موارد دیگر ، بررسی ضد انحصاری را در Google اعمال کرد. این وکالت با مخالفت برخی از وکلای FTC روبرو شد.

شانس اقتصادی ایتالیا برای زندگی از بین خواهد رفت
بیشتر بخوان!

گوگل با چالش های حقوقی مشابهی در خارج از کشور روبرو شده است.

اتحادیه اروپا در سال 2019 به دلیل متوقف کردن یافتن تبلیغات توسط وب سایت های رقبای گوگل ، 2.6 میلیارد دلار در سال 2017 به دلیل ترجیح دادن تجارت خرید جستجوی خود و 4.9 میلیارد دلار در سال 2018 به دلیل مسدود کردن رقبا ، گوگل را جریمه کرد. در سیستم عامل بی سیم آن.

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/TqpgE
clck.ru/RVWMG
u.nu/ydr5-
ulvis.net/wPYI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *