وسایل نقلیه الکتریکی خالص در انگلیس از قبل با خودروهای هیبریدی آشنا هستند. استرالیا در EV بسیار عقب است.


در حال حاضر در اوایل ماه اکتبر ، یعنی اطلاعات زیادی در مورد فروش و لیست انواع وسایل نقلیه در سراسر جهان منتشر شده است. یکی از جالب ترین تحولات در انگلستان در حال وقوع است.

وقتی نوبت به ثبت نام خودروهای جدید می رسد ، بریتانیا با وجود بازاری که در کل حدود 5٪ افت داشته ، رشد شدیدی در فروش خودرو دارد.

یکی از مهمترین شاخص های داده های سپتامبر 2020 این است که اتومبیل های کاملاً الکتریکی ، معروف به باتری های برقی (BEV) ، اکنون با نرخ بالاتری نسبت به هیبریدها ثبت شده اند.

سالهاست که وسایل نقلیه هیبریدی نقش مهمی در ارائه طیف وسیع و در عین حال بهتر بودن برای محیط زیست دارند. متأسفانه دوران ترکیبی به پایان رسیده است. این معنای متوقف کردن شکاف دیگر در جهانی که وسایل نقلیه الکتریکی از برد کافی برخوردار هستند ، منطقی نیست.

Hisense یک تلویزیون 100 اینچی لیزری به استرالیا می آورد ، درست زمان مناسب برای Bathurst
بیشتر بخوان!

این هیبریدها ترکیبی از موتورهای الکتریکی بنزینی و باتری را به کار می بردند. این بدان معنی است که برداشت محصول پیچیده تر بوده و هرگز نتوانسته ایم هزینه های عملیاتی کمتری را به دلیل قطعات کم کارتر تحقق بخشیم.

با توجه به باتری های نسبتاً کوچک موجود در خودروهای هیبریدی ، این بدان معنا بود که مدت زمان زیادی طول کشید تا ماشین با بنزین کار کند ، که فاقد مزایای بالقوه زیست محیطی 100 درصد کار با انرژی تجدید پذیر است.

تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد
بیشتر بخوان!

در سپتامبر 2020 تعداد 21903 وسیله نقلیه الکتریکی در انگلیس ثبت شده است. این مقایسه با 12،400 وسیله نقلیه پلاگین هیبریدی (PHEV) است.

همچنین در مقایسه با وسایل نقلیه موتوری رشد چشمگیری در هر سال وجود دارد ، با کل فروش وسایل نقلیه در سال 2019 حدود 40،000 ، در حالی که فروش مجموع فروش وسایل نقلیه الکتریکی در سال 2020 تاکنون 66،611 بوده است.

این اعداد نمایشی گرافیکی از فاصله بسیار زیاد استرالیا هنگام استفاده از یک وسیله نقلیه الکتریکی است. ما باید خجالت بکشیم که انگلیس توانست در طول یک ماه تعداد وسایل نقلیه الکتریکی بیشتری را نسبت به استرالیا در کل سال 2020 بفروشد (یا ثبت نام کند).

Nexport با BYD همکاری کرد تا اتوبوس های برقی را در NSW ، ماشین ها و وانت های آینده را تهیه کند
بیشتر بخوان!

براساس Zap-map.com ، انگلیس دارای 3،538 شرکت حمل سریع است که در 2،403 مکان واقع شده است. تعداد کل نقاط شارژ عمومی (از جمله شارژ کندتر) 19،705 بار شارژ گسترده است که 34،363 اتصال دهنده در 12،444 مکان دارد.

واضح است که با سرمایه گذاری شدید دولت در زمینه شارژ زیرساخت ها ، انگلستان توانسته است فرزندخواندگی را کنترل کند.

شطرنجی تسلا مدل S هم اکنون در استرالیا ، 840 کیلومتر + برد ،
بیشتر بخوان!

به این نمودار نگاهی بیندازید که شتاب گیری وسایل نقلیه پلاگین را از سال 2012 نشان می دهد. آنچه در اینجا مشاهده می کنیم این است که در سال 2019 به نقطه خمشی رسیده ایم که فروش وسایل نقلیه ATV رشد چشمگیری داشته است. حتی با وجود COVID19 ، تعداد 2020 همچنان به سرعت در حال رشد است.

به احتمال زیاد تصادفی نیست که تسلا مدل 3 با فداکاری مشتری در طول سال 2019 آغاز کرد. در بسیاری از مناطق جهان ، مدل 3 با وجود برچسب قیمت برتر همچنان پرفروش ترین خودروی EV است.

تعدادی از اتومبیل های برقی ارزان تر و ارزان تر در انگلیس عرضه می شوند که جدیدترین آنها هوندا E کوچک است. با شروع 28،660 پوند (پس از کمک هزینه دولت).

ABB برای شارژ الکترونیکی جدید الکتریکی نصب شده توسط JET Charge با آئودی همکاری می کند
بیشتر بخوان!

واقعاً احساس می شود انگلستان از طریق بودجه دولت برای تأمین زیرساخت ها ، مشکل مرغ و تخم مرغ را حل کرده است. این یک سیگنال بسیار بزرگ برای دارندگان احتمالی EV است ، که آنها می توانند مطمئن باشند هر کجا که سفر می کنند ، شارژرهای موجود وجود دارد.

یک مسئله در طرف تقاضا یک چیز است ، اما اینکه آیا انگلیس نیز به تولیدکنندگان خودرو برای تولید وسایل نقلیه پایدار و سازگار با محیط زیست فشار وارد می کند؟ در اوایل ماه فوریه ، انگلیس اعلام کرد که ممنوعیت فروش اتومبیل های ICE را از هدف اصلی برای سال 2040 به هدف تهاجمی تر در سال 2035 منتقل کرده است.

اگر فروش EV همانطور که هست ادامه یابد ، به نظر می رسد انگلستان در دستیابی به آن هدف جدی خواهد بود.
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/EluMc
clck.ru/REG7u
u.nu/p11w1
ulvis.net/Idj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *