وقتی بازارها با پس زمینه اقتصادی روبرو می شوند ، ریسک کنید


با قضاوت بر اساس فعالیت بازار ، شانس بهبود مداوم اقتصاد ایالات متحده ، همراه با یک جهش اقتصادی جهانی که باعث ایجاد پل شکاف در عملکرد اقتصادی بین ایالات متحده و سایر نقاط جهان می شود ، به تدریج کاهش یافته است.

این امر منجر به پویایی بازار شده است که به موجب آن اشتهای ریسک از بین رفته و میل به دارایی های پناهگاه امن افزایش می یابد.

این هفته سهام سهام در سراسر جهان سقوط کرد ، S & P500 هفته گذشته برای چهارمین هفته متوالی افت کرد – هرچند که شرط تجارت “ماندن در خانه” ادعا شد سهام فناوری ایالات متحده آخرین اصلاح خود را متوقف می کند.

وال استریت در پس زمینه امید تحریک کننده جمع می شود. افزایش قراردادهای آتی ASX
بیشتر بخوان!

بازده اوراق قرضه کاهش یافت و دلار آمریکا با افزایش روبرو شد و مانع از خرابی تجارت بسیار طولانی تراکم یورو / دلار آمریکا شد.

بهبود گرین بک ، همراه با کاهش بازده واقعی ، به دلیل احتمال سقوط بسته نزدیک به مالی ایالات متحده به از سرگیری انتظارات تورمی ، منجر به کاهش 4.6 درصدی قیمت طلا در هفته شد.

تا حدودی متناقض ، این احتمال وجود دارد که تغییر در احساسات بازار جهانی به طور کلی برای سهام داخلی هفته گذشته بادآورده باشد.

تاج جدیدی از خاکستر سلف ناکارآمد او پدیدار خواهد شد
بیشتر بخوان!

ASX200 در بازارهای جهانی استثنایی بود و در طول هفته 1.7٪ افزایش یافت ، که دلیل اصلی آن کاهش 3.7٪ دلار استرالیا به دلار آمریکا بود.

تا حدی به دلیل افزایش خطرات نزولی پیش بینی رشد ، دلار استرالیا نیز پس از سخنرانی معاون فرماندار RBA گای دوبل ، همراه با درخواست نرخ بهره زیاد در ماه اکتبر از بیل ایوانز از وست پک ، انتظار خود را از سیاست های پولی قریب الوقوع ایجاد کرد. تسکین از RBA.

سایر گزینه های امسال که باید ببینید
بیشتر بخوان!

فعالان بازار همچنان در هفته آینده در نگرانی های مربوط به سیاست های آمریکا و طاعون باقی خواهند ماند.

با این حال ، برخی از اقلام بزرگ بلیط در تقویم اقتصادی وجود دارد که روایت گسترده تری از بازار را بازی می کنند.

اعداد دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده با توجه به کند شدن نرخ بهبود بازار کار در ایالات متحده ، اگر نگران نباشند ، گرایش دارند.

داده های مدیران خرید (PMI) از ایالات متحده و چین نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت ، این معامله گران توسط بازرگانان محلی از نزدیک تحت نظارت قرار می گیرند ، بهبود اقتصادی استرالیا بر اساس بازپرداخت مداوم فعالیت های تجاری چین ادامه می یابد.

پ.ک.پ از ترس سلامتی تخریب این تنگه را از دختر پیر جوکان مخفی نگه می دارد
بیشتر بخوان!

داده های محلی نسبتاً آسان خواهند بود. با این حال ، با بودجه و جلسه بعدی RBA فقط در عرض یک هفته ، این گمانه زنی در مورد شکل و اندازه بعدی محرک بعدی دولت و RBA وجود خواهد داشت.

به A Short Squeeze فشار دهید ، پادکست هفتگی بازاریابی ما که با IG در اینجا تولید می شود. قسمت ها حدود 10 دقیقه طول می کشد و از طریق Spotify و Google Podcasts نیز در دسترس هستند.

اقتصاد اروپا در یک بحران عمیق قرار دارد
بیشتر بخوان!

این ستون در یک همکاری تجاری بین The Sydney Morning Herald ، The Age و IG تولید شده است. اطلاعات فقط ماهیت کلی دارند.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Gytcv
clck.ru/R69dg
u.nu/n94b0
ulvis.net/scy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *