وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم


اما ، ممکن است بپرسید ، چه کسی اهمیت می دهد؟ آنها فقط ماشین هستند ، بدون هیچ احساس و وجدان. در هر صورت ، گاهی اوقات آنها سزاوار سو the استفاده هستند. چه کسی نمی خواهد بلندگوی هوشمند خود را هنگام بازی K-Pop به جای تیلور سوئیفت از پنجره به بیرون پرتاب کند؟

مسئله تأثیر دنیای واقعی بر روی زنان و نوع نگاه آنهاست. گزارش سازمان ملل سال گذشته نشان داد که بلندگوهای هوشمند هوش مصنوعی با صدای زنانه این سیگنال را ارسال می کنند که زنان “به شما کمک می کنند که اتصال دهندگان ، مطیع و مشتاق باشند ، با لمس یک دکمه یا با یک دستور صوتی آشکار مانند” سلام “یا” خوب “”.

گفته شده است که نگرانی ویژه این است که چند بار آنها به توهین “پاسخهای انحرافی ، فاقد یا عذرخواهی” می دهند.

و این همان چیزی است که ما به فرزندان خود یاد می دهیم. یک نسل کامل بزرگ شده اند در حالی که دستورات و توهین به بلندگوهای زن هوشمند را ارائه می دهند که مطیع هستند.

ونسا پاپاس استرالیایی در تیمکتوک پیش افتاد
بیشتر بخوان!

غول های فناوری در پرداختن به این مسئله کم کاری کرده اند. نحوه طراحی اسپیکرهای هوشمند به این معنی است که حتی برای لطف های اساسی هم جایی باقی نمی ماند ، همانطور که لطفاً و خوشبختانه – در واقع ، این احتمالاً الکسا را ​​گیج خواهد کرد.

در حال حاضر ، بچه ها انتظار دارند در صورت تقاضا به آنچه می خواهند برسند. به عنوان مثال ، هانتر واک ، سرمایه دار خطرپذیر ، در مورد چگونگی وادار شدن آمازون اکو به پسر چهار ساله اش نوشت که این موضوع را کنترل کرد.

وی در وبلاگ خود نوشت: “از نظر شناختی مطمئن نیستم كه كودك به این دلیل رسیده باشد كه چرا شما می توانید الكزا را تاسیس كنید اما نه یك شخص.” “حداقل ، این الگوها و تقویت هایی را ایجاد می کند که تا زمانی که فرم شما خوب باشد ، می توانید بدون اینکه خوب باشید به خواسته خود برسید.”

بانک های استرالیایی مراحل قانونی را علیه غول رمزنگاری Ripple آغاز می کنند
بیشتر بخوان!

بخشی از مشکل این است که این دستگاه ها تا حد زیادی بدون ورودی زن ایجاد شده اند.

همانطور که در کتاب ذکر شده است ، زن باهوش توسط یولاندا استنگرز و جنی کندی ،
بیش از 75 درصد برنامه نویسان رایانه در ایالات متحده مرد و 83 درصد در انگلستان هستند
حدود 80 درصد مشاغل فنی در اپل ، فیس بوک ، مایکروسافت و گوگل را در اختیار دارد.

برای این تیم های فناوری سنگین مردان ، صدای زنان گرمتر و دلپذیرتر است. دانیل راوش ، رئیس بخش خانه های هوشمند آمازون ، گفت که تیم وی “تحقیقاتی را انجام داده و صدای زن را دلسوزتر کرده است.”

ادعاها

اما اگر آنها از زنان بیشتری س askedال می کردند ، ممکن است آنها دو بار در مورد جنس گوینده هوشمند خود فکر کرده باشند. آنها می توانستند سو abuseاستفاده را بهتر پیش بینی کنند و حتی ممکن است به تأثیر کودکان نیز توجه داشته باشند. همه چیز شروع به تغییر می کند ، البته به آرامی. در سال 2017 آمازون “حالت جدا کردن از الکسا” را نصب کرد تا به سوالات صریح جنسی با “مطمئن نیستم که چه نتیجه ای انتظار داشتید” یا “قصد ندارم به این پاسخ دهم” پاسخ دهد. در دستگاه Echo Dot Kids آن ، یک “ویژگی کلمه جادویی” وجود داشت که اگر کودک از “لطفاً” از دنیا استفاده می کرد ، به او برکت می داد.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

گوگل در سال 2018 با ویژگی “Pretty Please” تغییر مشابهی ایجاد کرد و سال گذشته طیف وسیعی از صدای مردانه جدید را معرفی کرد.

نوآوری واقعی ، در خارج از اتاق های اجتماعات سیلیکون ولی اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، Bib ، دستیار صوتی دیجیتال BBC دارای لهجه ای مردانه و شمالی برای به چالش کشیدن کلیشه های جنسیتی است. در همین حال ، یک تیم در آژانس خلاقیت فضیلت معاون رسانه ، اولین دستیار صوتی خنثی و غیر جنسیتی جهان را که به عنوان Q شناخته می شود ، پرورش داده است.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

این ممکن است به نوعی برای کمک به پرداختن به مسائل اجتماعی که بلندگوهای هوشمند ایجاد می کنند ، بگذرد ، اما ممکن است خیلی کم باشد ، خیلی دیر است.

بلندگوهای هوشمند روز به روز در جامعه ریشه دوان می شوند. در حال حاضر ، 20 درصد از خانوارهای انگلیس دارای یک بلندگوی هوشمند هستند. امسال Opcom گفت که کودکان بیشتر از رادیو به الکسا گوش می دهند و شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش بینی می کند به زودی با رباتها بیشتر از شرکایمان مکالمه خواهیم کرد.

ادعاها

اما ما هنوز از تأثیر بلندگوهای هوشمند در نسل بعدی اطلاع نداریم. این دستگاه ها در حال حاضر در محل نگهداری از کودکان برای خواندن داستان های قبل از خواب استفاده می شوند. آنها در انجام تکالیف کمک می کنند.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

این صداها ذهن های جوان چشمگیری را شکل می دهند و با گذشت زمان بر رفتار آنها تأثیر می گذارند. ممکن است استدلال کنید که دادن دستورات صوتی فقط یک روش دیگر برای بچه ها برای برنامه ریزی کامپیوتر است ، زیرا آنها تفاوت بین مردم و ماشین ها را می دانند. اما آیا واقعاً می خواهیم این خطر را بپذیریم؟ این چیزی است که شرکتهای فناوری تریلیون دلاری مدتها پیش باید وام می گرفتند.

تلگراف ، لندن

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/s587w
clck.ru/R7pZL
u.nu/-h7me
ulvis.net/TMd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *