وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم


اما ، ممکن است بپرسید ، چه کسی اهمیت می دهد؟ آنها فقط ماشین هستند ، بدون هیچ احساس و وجدان. در هر صورت ، گاهی اوقات آنها سزاوار سو the استفاده هستند. چه کسی نمی خواهد بلندگوی هوشمند خود را هنگام بازی K-Pop به جای تیلور سوئیفت از پنجره به بیرون پرتاب کند؟

مسئله تأثیر دنیای واقعی بر روی زنان و نوع نگاه آنهاست. گزارش سال گذشته سازمان ملل متحد دریافت که بلندگوهای هوشمند هوش مصنوعی با صدای زنانه این سیگنال را ارسال می کنند که زنان “به شما کمک می کنند که با لمس یک دکمه یا با یک فرمان صوتی مانند” سلام “یا” خوب “اتصال دهنده ، مطیع و مشتاق باشد.”

گفته می شود که نگرانی ویژه این است که هر چند وقت یکبار “توهین ها ، پاسخ های گمشده یا عذرخواهی” را به توهین می دهند.

و این همان چیزی است که ما به فرزندان خود یاد می دهیم. یک نسل کامل بزرگ شده اند در حالی که دستورات و توهین به بلندگوهای زن هوشمند را ارائه می دهند که مطیع هستند.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

غول های فناوری در پرداختن به این مسئله کم کاری کرده اند. نحوه طراحی اسپیکرهای هوشمند به این معنی است که حتی برای لطف های اساسی هم جایی وجود ندارد ، همانطور که لطفاً و خوشبختانه – در واقع ، این احتمالاً الکسا را ​​گیج خواهد کرد.

در حال حاضر ، بچه ها انتظار دارند در صورت تقاضا به آنچه می خواهند برسند. به عنوان مثال ، هانتر واک ، سرمایه دار خطرپذیر ، در مورد چگونگی وادار شدن آمازون اکو به پسر چهار ساله اش نوشت که این موضوع را کنترل کرد.

وی در وبلاگ خود نوشت: “از نظر شناختی مطمئن نیستم كه كودك به این دلیل رسیده باشد كه چرا شما می توانید الكسا را ​​تاسیس كنید اما نه یك شخص.” “حداقل ، این الگوها و تقویت هایی را ایجاد می کند که تا زمانی که فرم شما خوب باشد ، می توانید بدون اینکه خوب باشید به خواسته خود برسید.”

هزینه پایین ساعت اپل برنده است
بیشتر بخوان!

بخشی از مشکل این است که این دستگاه ها تا حد زیادی بدون ورودی زن ایجاد شده اند.

همانطور که در کتاب ذکر شده است ، زن باهوش توسط یولاندا استنگرز و جنی کندی ،
بیش از 75 درصد برنامه نویسان رایانه در ایالات متحده مردان و 83 درصد در انگلستان هستند
حدود 80 درصد مشاغل فنی در اپل ، فیس بوک ، مایکروسافت و گوگل را در اختیار دارد.

برای تیم های فناوری این مردان سنگین ، صدای زنان گرمتر و دلپذیرتر است. دانیل راوش ، رئیس بخش خانه های هوشمند آمازون ، گفت که تیم وی “تحقیقاتی را انجام داده و صدای زن را دلسوزتر دانسته است.”

ادعاها

اما اگر آنها از زنان بیشتری س askedال می کردند ، ممکن است دو بار در مورد رابطه جنسی هوشمند سخنران خود فکر کرده باشند. آنها می توانستند سو theاستفاده را بهتر پیش بینی کنند و حتی ممکن است به تأثیر کودکان نیز توجه داشته باشند. همه چیز شروع به تغییر می کند ، البته به آرامی. در سال 2017 ، آمازون “حالت جدا کردن از الکسا” را نصب کرد تا به سوالات صریح جنسی با “مطمئن نیستم که نتیجه ای را انتظار داشتید” یا “قصد ندارم به این پاسخ دهم” پاسخ دهد. در دستگاه Echo Dot Kids او ، “ویژگی کلمات جادویی” را شامل می شد که اگر کودک از “لطفا” از دنیا استفاده می کرد ، به او برکت می داد.

پوشیدنی جدید و خزنده سلامت آمازون صدا و بدن شما را تجزیه و تحلیل می کند
بیشتر بخوان!

گوگل در سال 2018 با ویژگی “Pretty Please” تغییر مشابهی ایجاد کرد و سال گذشته طیف وسیعی از صدای مردانه جدید را معرفی کرد.

نوآوری واقعی ، در خارج از اتاق های اجتماعات سیلیکون ولی اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، بیب ، دستیار صوتی دیجیتال بی بی سی ، لهجه ای مردانه و شمالی برای به چالش کشیدن کلیشه های جنسیتی دارد. در همین حال ، یک تیم در آژانس خلاقیت فضیلت Vice Media اولین دستیار صوتی بدون جنسیت در جهان را که به Q شناخته می شود ، پرورش داده اند.

یک ماشین ابتکاری ، بالقوه شکن
بیشتر بخوان!

ممکن است به نوعی برای کمک به پرداختن به موضوعات اجتماعی که بلندگوهای هوشمند ایجاد می کنند ، بگذرد ، اما ممکن است خیلی کم و خیلی دیر باشد.

بلندگوهای هوشمند به طور فزاینده ای در جامعه جای می گیرند. در حال حاضر ، 20 درصد از خانوارهای انگلیس دارای یک بلندگوی هوشمند هستند. امسال ، Opcom گفت که کودکان بیشتر از رادیو به الکسا گوش می دهند و شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش بینی می کند به زودی با رباتها بیشتر از شرکایمان مکالمه خواهیم کرد.

ادعاها

اما ما هنوز از تأثیر بلندگوهای هوشمند در نسل بعدی اطلاع نداریم. این دستگاه ها در حال حاضر در محل نگهداری از کودکان برای خواندن داستان های قبل از خواب استفاده می شوند. آنها در انجام تکالیف کمک می کنند.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

این صداها ذهن های جوان چشمگیری را شکل می دهند و با گذشت زمان بر رفتار آنها تأثیر می گذارند. ممکن است استدلال کنید که دادن دستورات صوتی فقط یک روش دیگر برای بچه ها برای برنامه ریزی کامپیوتر است ، زیرا آنها تفاوت بین مردم و ماشین ها را می دانند. اما آیا واقعاً می خواهیم این خطر را بپذیریم؟ این چیزی است که شرکتهای فناوری تریلیون دلاری مدتها پیش باید وام می گرفتند.

تلگراف ، لندن

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/KQT1r
clck.ru/R7as6
u.nu/2jseg
ulvis.net/NLZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *