ولوو شروع به تولید اولین وسیله نقلیه الکتریکی کامل خود ، XC40 Recharge می کند


بارگیری مجدد ولوو XC40 در گنت ، بلژیک

ولوو اعلام کرده است که آنها تولید خودروی الکتریکی جدید خود ، XC40 Recharge را آغاز کرده اند. این SUV نشان دهنده اولین شرکت از چندین شرکت کاملاً برقی ولوو است.

در زندگی های قبلی ، XC40 Recharge یک دستگاه ترکیبی بود ، اما اکنون این خودرو با آنچه همیشه قرار بود وجود داشته باشد (همانطور که از نامش پیداست) ، یک وسیله نقلیه برقی کامل ارائه می شود.

XC40 Recharge Electric برای 4.9 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت مناسب است و می توانید تا 418 کیلومتر را ادامه دهید ، از نظر باتری 78 کیلوواتی بد نیست.

آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.3) اکنون سرعت خواندن را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است
بیشتر بخوان!

اگر کسی هستید که سرویس SUV را دوست دارید ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که می توانید با این وسیله نقلیه تا 1500 کیلوگرم بار حمل کنید.

ولوو می گوید تقاضای مشتری برای XC40 بسیار زیاد بوده است و در حالی که کتاب های سفارش همچنان باز است ، هر خودرویی که برای سال تقویم برنامه ریزی شده است قبلاً فروخته شده است.

اولین خودروها قرار است اواخر این ماه در اروپا به مشتریان تحویل داده شوند.

دامنه محصولات جدید و گسترده آمازون شامل اکو شو است که شما را دنبال می کند
بیشتر بخوان!

مارک عملکرد ولوو پولستار تولید خودروی الکتریکی خود را از اوایل ماه مارس سال جاری آغاز کرد ، اما این اعلامیه قابل توجه تری است که ولوو به زودی به دلیل ساده بودن حجم ، خودروهای مشتری الکتریکی را تولید و عرضه می کند.

ولوو XC40 قابل شارژ ، تولید شده در گنت ، بلژیک

شروع تولید اتومبیل مشتریان پس از یک دوره آماده سازی است که در آن کارخانه گنت تعداد محدودی از اتومبیل های پیش تولید را ساخته است.

این فرایند ، روش استاندارد برای هر مدل جدید ، هدف ساده سازی جریان تولید و اطمینان از کیفیت درجه یک هر خودروی ساخته شده است. همه تیم های تولیدی مربوطه همچنین آموزش های گسترده ای در زمینه ساخت ایمن اتومبیل های برقی دیده اند.

“امروز یک رویداد مهم برای ولوو اتومبیل و برای همه کارگران اینجا در گنت است. همچنان که ما به برق آرایه خود ادامه می دهیم ، کارخانه گنت یک موفقیت واقعی برای شبکه جهانی تولید ما است.”

خاویر ورلا ، رئیس فعالیت و کیفیت جهانی صنعت.

شارژ XC40 بر اساس SUV موفق XC40 ولوو ، مبتنی بر معماری مدولار جمع و جور (CMA) ، یک سکوی پیشرفته وسیله نقلیه است که به طور مشترک توسط گروه جیلی توسعه یافته است.

در حالی که طراحی اتومبیل به اولویت شخصی باز است ، داده های محدوده شارژ XC50 قطعاً آن را به یک رقیب مناسب تبدیل می کند.

چهار چرخ متحرک شارژ XC40 با بیش از 400 کیلومتر برد (WLTP دارای رتبه بندی) با یک بار شارژ و قدرت 408 اسب بخار انتظار می رود. این باتری در یک سیستم شارژ سریع (تا 150 کیلووات) می تواند در حدود 40 دقیقه تا 80 درصد ظرفیت خود را شارژ کند.

Volvo XC40 Charging P8 AWD in Glacier silver

وقتی نوبت به اطلاعات می رسد ، XC40 توسط Android تأمین می شود و سفارشی سازی عالی ، سطح بصری پیشرفته و فناوری و خدمات جاسازی شده Google مانند Google Assistant ، Google Maps و Google Play Store را به مشتریان ارائه می دهد. XC40 Recharge همچنین به روزرسانی نرم افزار و سیستم عامل بزرگتر را از طریق هوا دریافت می کند.

گرچه جالب است بدانید که هنگام راه اندازی ، در هفته ها و ماه های آینده به روزرسانی های OTA از نزدیک مشاهده می شود تا ببینید ولوو می تواند نرم افزار را با چه سرعتی ارائه دهد. طبیعتاً اتکا به یک پلتفرم نرم افزاری شخص ثالث ، به جای ساختن خود ، به معنای وابستگی به یک شرکت دیگر است ، بنابراین بیایید ببینیم که در طولانی مدت چگونه کار می کند.

مهندسان ایمنی ولوو برای رفع کمبود موتور ، برآورده سازی الزامات ایمنی بالای ولوو و کمک به ایمنی مردم به اندازه سایر ولوو ، ساختار جلویی را دوباره طراحی و تقویت کرده اند.

بسته باتری توسط یک قفس ایمنی تعبیه شده در وسط ساختار اتومبیل محافظت می شود. موقعیت آن در کف اتومبیل ، مرکز ثقل اتومبیل را نیز کاهش می دهد ، تا در برابر واژگونی محافظت بهتری داشته باشد.

از داخل ، یک رویکرد ابتکاری به چنین عملکردی فضای ذخیره سازی زیادی را برای رانندگان فراهم می کند ، به عنوان مثال درها و صندوق عقب. از آنجا که موتور احتراق داخلی ندارد ، ماشین با استفاده از آنچه در زیر کاپوت جلو به عنوان “صندوق عقب” شناخته می شود فضای ذخیره سازی بیشتری در اختیار رانندگان قرار می دهد.

در پایان ، فقط دیدن یک وسیله نقلیه الکتریکی دیگر برای ورود به بازار و انتخاب حقوقی برای مصرف کنندگان بسیار جالب است. آیا فکر می کنم استفاده از تسلا مدل Y کافی است؟ احتمالاً نه ، اما وفاداران ولوو قطعاً باید وسوسه شوند.

رقابت جدی در بخش SUV آغاز شده است ، با مرسدس EQC ، آئودی E-tron ، فورد Mach-E آینده و در حال حاضر ، ولوو XC40 شارژ می شود. اوقات هیجان انگیز پیش روی ماست.

برنامه راه اندازی استرالیا برای XC40 Recharge Electric هنوز تأیید نشده است.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/sl2ey
clck.ru/RAARw
u.nu/mwxmc
ulvis.net/1dG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *