وولورث متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است زیرا فشار سرمایه گذار را افزایش می دهد


بر اساس وب سایت SBTI ، Woolworths و Transurban تنها دو شرکت در ASX 20 هستند که وارد این برنامه شده اند و این سوپرمارکت یکی از تنها 25 شرکت استرالیایی است که این کار را انجام داده است.

ادعاها

این اقدام در حالی صورت می گیرد که سهامداران به هیئت مدیره شرکت فشار جدی برای تغییر اقلیم را فشار می دهند ، زیرا شرکتهای بزرگ مانند Woodside ، QBE ، Santos و BHP در سالهای اخیر پاسخگوی اقلیم سرمایه گذاران بوده اند.

فیونا ولمسلی ، رئیس اداره پایداری وولورث ، موافقت کرد که اقدامات آب و هوایی برای سرمایه گذاران اهمیت بیشتری پیدا می کند ، وولورث در مورد برنامه های شرکت مکرر از سرمایه گذاران درخواست می کند.

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

وی گفت: “ما قطعاً در مورد این موضوع مکالمه بیشتری با سرمایه گذاران داریم ، اما وقتی صحبت از بسیاری از ذینفعان ما می شود ، از جمله اعضای تیم و مشتریان ما ، این اتفاق می افتد.”

خانم ولمسلی گفت که با توجه به این موضوع ، این شرکت می خواهد اطمینان حاصل کند که علمی “قوی” در پس اهداف آب و هوایی آن وجود دارد ، به ویژه با توجه به اندازه و برجستگی وولورث به عنوان یک نام خانوادگی.

وولورث به جای تلاش برای جبران کربن ، هدف ابتکاری 63 درصدی را از طریق ابتکارهای فعال در سراسر فروشگاه های زنجیره ای خود محقق خواهد کرد.

پسر ساحلی شاهد قتل مانسون
بیشتر بخوان!

وسفرمرز ، صاحب بونینگز ، نیز در این هفته به مقاصد جدید آب و هوایی متعهد شد.اعتبار:اندرو کوئیلتی

این موارد شامل راه اندازی گسترده صفحات خورشیدی و امکانات باتری در فروشگاه ها و مراکز توزیع ، ناوگان وسایل نقلیه تأمین کننده برق ، منبع تغذیه تجدید پذیر و سیستم های روشنایی و خنک کننده در فروشگاه های اقتصادی تر است.

اقدام این شرکت در حالی صورت می گیرد که سایر خرده فروشان اقدامات آب و هوایی قابل توجه تری را آغاز کرده اند. خرده فروش بزرگ وسفرمرز روز چهارشنبه اعلام کرد که Bunnings ، Officeworks ، Kmart و Target تا سال 2030 یک و دو انتشار صفر خالص دارند.

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

در اوایل این هفته ، سوپرمارکت کولز رقیب اعلام کرد که 90 درصد از قدرت خود را در کوئینزلند از طریق منابع تجدید پذیر تا سال 2022 به دست می آورد.

جیمز کوک ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ESG در ESG – که اخلاق را متمرکز کرده است ، از اقدام وولورث و دوستان خرده فروشی او علی رغم ماهیت کمی متفاوت “اهداف شرکت ها” استقبال کرد.

وی گفت: “هنوز روزهای آغازین است ، اما در مسیر درست گام برمی دارد.” “هرچه افشاگری بیشتر ، بهتر باشد ، و هرچه Westpremers و Wally جلوتر بروند ، بیشتر باعث افزایش بقیه بخشهای شرکت که ممکن است عقب باشند ، می شود.”

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

آقای کوک شک داشت که به ابتکارات موجود ممکن است در زمان بحران COVID-19 صندلی عقب داده شده باشد زیرا شرکت ها درصدد کاهش هزینه ها برآمدند ، اما او معتقد است که این اپیدمی در واقع مسائل پایداری را افزایش داده است.

“[COVID-19] افزایش آگاهی در مورد مسائل جهانی ، خواه تغییر اوضاع و یا برده داری امروزی. اکتشاف در مورد این موضوع از لحاظ جبهه ای و مرکزی است ، بنابراین هرچه بیشتر شاهد آن باشیم ، استانداردهای بیشتری نیز تکامل می یابند. “

مدیر عامل دبلیو دبلیو اف استرالیا ، درموت اوگورمن نیز این اقدام وولورث را تحسین کرد ، که به گفته وی راه را برای پیگیری سایر شرکت ها هموار می کند.

کارمندان ای بی که عنکبوت های زنده را برای بازدیدکنندگان فرستاده اند گناه خود را قبول می کنند
بیشتر بخوان!

وی گفت: “من فکر می کنم بسیاری دیگر از شرکتهای بزرگ استرالیایی خواهیم دید که آرزوهای آب و هوایی خود را دنبال می کنند و اهداف علمی را تعیین می کنند.

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/oWPDc
clck.ru/R5zRY
u.nu/r4ly8
ulvis.net/XBP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *