پارکینگ خورشیدی Water East Water با وزن 132 پوند یک دستورالعمل عالی برای استرالیا است


Northeast Water یک سرویس آب است ، که دفتر مرکزی آن در شهر وادونگا در منطقه ویکتوریا واقع شده است و تخمین زده می شود که در حدود 110،000 نفر در 39 شهر خدمات ارائه دهد.

اخیراً Northeast Water مجموعه ای خورشیدی از 330 پانل ، 132 کیلووات را که در بالای پارکینگ اصلی قرار گرفته است ، اضافه کرده است. پارکینگ خورشیدی نه تنها حداکثر 500 کیلووات انرژی در روز جذب می کند ، بلکه سایه و سرپناه اتومبیل های پارک شده در زیر را نیز فراهم می کند.

Hisense یک تلویزیون 100 اینچی لیزری به استرالیا می آورد ، درست زمان مناسب برای Bathurst
بیشتر بخوان!

همانطور که از سازه پشتیبانی شده از یک مزرعه مینی خورشیدی دیده می شود ، ایجاد آن در واقع یک چالش جدی مهندسی است. نه تنها اطمینان از وزن پانل ها مهم است ، بلکه باید آنها را در زاویه مطلوب قرار داد تا مجموعه خورشیدی را به حداکثر برسانید. حامیان همچنین باید در برابر حوادث آب و هوایی مانند بادهای شدید مقاومت کنند.

پارکینگ های خورشیدی در استرالیا رواج بیشتری پیدا می کنند ، در حالی که Northeast Water آخرین مکان در لیست در حال رشد در سراسر کشور است.

بررسی: Yubico YubiKey 5C NFC
بیشتر بخوان!

بیشتر و بیشتر مشاغل در حال محاسبه بالقوه پس انداز انرژی درازمدت هستند و می بینند که مورد تجاری برای بازگشت سرمایه کار می کند.

این مدل افزودن آفتاب به پارکینگ ها چنان برنده است که به عنوان یک کشور ، واقعاً باید به پیشرفت های تجاری که استاندارد سازی آن را هنگام ساخت مناطق پارکینگ می دهند ، توجه کنیم.

همانطور که مشهور است ، استفاده از نیرو نزدیک به منبع جذب باعث کاهش تلفات مربوط به انتقال نیرو می شود. در یک دنیای ایده آل ، پارکینگ های خورشیدی را می بینیم که زیرساخت شارژ وسایل نقلیه الکتریکی را تکمیل می کنند ، که تقاضای شبکه را به حداقل می رساند.

سرویس پخش پروژه xCloud مایکروسافت چهارشنبه هفته آینده وارد استرالیا می شود
بیشتر بخوان!

برای Northeastern Water ، این پروژه گام دیگری در جهت سفر شرکت برای خنثی شدن کربن تا سال 2050 است.

سیستم 132kW 50٪ انرژی مورد استفاده در ساختمانها را تأمین می کند. به طور متوسط ​​330 پانل روزانه 500 کیلووات بر روی صفحات سقف موجود تولید می کنند.

این مبلغ 400000 دلار سرمایه گذاری با طول عمر پیش بینی شده 20 سال در پانل ها و در صورت لزوم برای افزایش اندازه سیستم در سال های آینده است.

یکی از نکات جالب در مورد این پروژه این است که ما از آفتاب انرژی رایگان دریافت می کنیم ، اما همچنین از پارکینگ به عنوان پاداش برای سایه استفاده می کنیم.

ما به تعهد خود در زمینه کاهش انتشار کربن افتخار می کنیم و این پروژه برای کمک به مقابله با تغییرات آب و هوا به بسیاری دیگر از افراد در برنامه کارهای سرمایه ما پیوست.

آنها شامل یک مرکز خورشیدی در مقیاس بزرگ برای بهره برداری از تاسیسات فاضلاب Wadonga و همچنین پروژه های کوچکتر منطقه ای هستند که شامل برنامه ریزی ، تجهیزات و فرایندهای عملیاتی کارآمد تر هستند. “

مدیر عامل شرکت کریگ هاینر

این فیلم هواپیمای بدون سرنشین از پارکینگ جدید خورشیدی را مشاهده کنید که برای تابستان استرالیا آماده است.

Xbox Series X فردا راه اندازی می شود ، آیا به کارت توسعه Seagate 1TB نیاز دارید؟
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=tJpkh4lWi60


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/3ylKrz
u.nu/jxmns
ulvis.net/NHUa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *