پایین – ستاره ناظر


کاسمو هرگز ایده بدی نیست ، درست است؟ برخی از شراب ها واقعاً در یک ناهار جمعه می توانند چه خسارتی وارد کنند؟ خواه یک آبجو خنک همراه با BBQ ، هم یک شراب ساحل و یا یک کوکتل فانتزی در یک سقف جدید و تثبیت شده ، اکثریت قریب به اتفاق ما یک نوشیدنی را دوست داریم. و من به شما اطمینان می دهم که در اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد.

[showads ad=MREC]با این حال ، اگر قصد کاهش وزن یا افزایش تناسب اندام و عضلات خود را دارید ، باید میزان مصرف الکل را دقیقاً مانند آنچه می خورید بررسی کنید. درک اینکه چگونه ، چرا و چه وقت از طریق عادت های آشامیدنی و مشاهده مقدار واقعی ما ممکن است کمی روشن شود که چرا وقتی برنامه های بدنسازی ما خیلی طولانی است ، هنوز وزن اضافی کمتری داریم. خواهید دید که اعتدال به زودی بهترین دوست شما خواهد بود.

اگر تا به حال فکر کرده اید که در واقع چه چیزی می نوشید ، آماده باشید که تعجب کنید. الکلی که در نوشیدنی مورد علاقه ما ظاهر می شود ، اتانول نامیده می شود ، در غیر این صورت یک ماشین علمی است الکل اتیلیک. اتانول در فرایندی شناخته می شود که به تخمیر معروف است و شامل میوه هایی مانند انگور و سیب است و یا دانه هایی مانند جو یا چاودار با مخمر ، باکتری ها و نشاسته های مختلف پوسیده می شوند. وزن هفت کالری در هر گرم الکل (فقط دو کالری کمتر از چربی خالص) ، نمایندگی بیش از حد قند و نشاسته در این فرآیند باید به توضیح پانچ کالری که الکل برنج در هر گرم دارد کمک کند.

در این ماه نگاهی خواهم انداخت به برخی از نوشیدنی های مورد علاقه ما ، میزان کالری آنها و آنچه برای سوزاندن آنها باید انجام دهیم. برای صرفه جویی در کاغذ و زمان ، من با میانگین مارک تجاری موافقم

ودکا ، ویسکی یا تکیلا: 65 کالری

30 دقیقه پیاده روی

– اگر به عنوان مخلوط کن نوشابه مصرف کنید ، 140 کالری اضافه کنید و این مقدار 205 کالری در هر نوشیدنی است ، یعنی دو ساعت پیاده روی روی تردمیل

عکس صفحه 18/09/2015 ساعت 22: 21.59شراب سفید: 121 کالری

شراب قرمز: 129 کالری

– 20 دقیقه دوچرخه سواری. درست است. قرار است هر لیوان شراب شما را به 20 دقیقه دوچرخه سواری برگرداند.

عکس صفحه 18/09/2015 در 22.02.06شامپاین: 78 کالری

– 10 دقیقه دویدن. قطعاً یکی از معاملات بهتر. دویدن 10 دقیقه ای به یک لیوان شامپاین تقریباً منطقی به نظر می رسد.

عکس صفحه 18/09/2015 در 22.02.16آبجو: 153 کالری

– اگر آبجو بیشتر به ذائقه شما می رسد ، هزینه هر بطری 15 دقیقه در استخر است. شش بسته مورد نظر شما 1.5 ساعت معذرت خواهی خواهد بود.

___________________

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

لیام بارت یک مربی شخصی حرفه ای است که از پنج سال گذشته در صنعت تناسب اندام کار کرده است. او اردوگاه بوتیک “Fitness Camp” را در سیدنی اداره می کند. همچنین می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید: Liam.lovesyou

اگر علاقه مند به پیوستن به اردوی تناسب اندام هستید ، هر خواننده Star Viewer می تواند یک هفته آزمایشی رایگان را در سایت www.thecampfitness.com درخواست کند. روی “اشتراک” کلیک کنید و “Observer Star” را در بخش پیام ها تایپ کنید.

[showads ad=FOOT]

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LQ6K
clck.ru/R5zTi
u.nu/4zf5-
ulvis.net/i4E

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *