پخش کننده های Aussie Twitch در حالی که قفل می شوند به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند


Paul Likari – معروف به نام Pastili – در حالی که دیگران تماشا می کنند بازی های ویدیویی تمام وقت انجام می دهد. وی در سال 2020 پنج ماه زودتر از موعد مقرر به هدف جمع آوری کمکهای مالی خود رسید و 1.1 میلیون دلار برای بنیاد Starlight کودکان بین ژانویه و ژوئیه جمع کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=dmCVODiIavA

آقای لیکاری پس از هشت سال تفنگ در ارتش استرالیا ، از سال 2018 بازی های ویدیویی تمام وقت را در Twitch پخش می کند ، جایی که بیش از 600،000 دنبال کننده جمع کرده است.

“فکر کردم شاید حدود اکتبر تا دسامبر ، ما باید ضربه بزنیم [the fundraising goal]گفت آقای لیکاری.

“بنابراین من یک کار خیرخواهانه انجام دادم ، می خواهم بگویم در آوریل – و این احتمالاً زمانی بود که COVID شروع به لگد زدن کرد. و ما در مدت 16 ساعت 264،000 دلار جمع کردیم.

“بنابراین من مثل این بودم که اتفاق می افتد ، می دانید ، مانند اینکه یک حرکت جدی شده است.”

آقای لیکور بیشتر بازی می کند فرار از Tarkov ، یک بازی شوتر اول شخص چند نفره که در یک شهر خیالی روسیه قرار دارد.

توصیه های Paul ‘Pastili’ Liqueur برای پخش کنندگان جوان

  • خلاق باشید – صرف نظر از اینکه چقدر خوب هستید ، نمی توانید فقط آنجا بنشینید و بی سر و صدا بازی کنید.
  • اگر قصد انجام چنین کاری را دارید ، همه چیز را در آن قرار دهید – هنگامی که او برای اولین بار سعی کرد تمام وقت خود را بیرون بیاورد ، 40 ساعت در هفته جریان داشت.
  • ایده های خود را قبل از اینکه از ذهن شما محو شوند ، بنویسید.
  • یک بازی منحصر به فرد انجام دهید – بازار اشباع شده است دو هفته و بچه های پاییزی پخش کننده ها
  • برند خود را تبلیغ کنید – Twitch عالی است ، اما باید خود را به سمت سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز سوق دهید.
دهه ها بازی را به فن آوری ابتکاری بیاورید
بیشتر بخوان!

فراتر از بازی ها ، مکالمه با پخش کننده ها پناهگاه بسیاری از افراد بود – به ویژه مردان جوان – که به دلیل قفل کردن از تماس انسانی جلوگیری می کنند.

لیکور گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند این فقط گیمرها مشغول بازی های رایانه ای هستند ، در واقع اینطور نیست – همه چیز در مورد جامعه است.”

یک پیام مشترک اخیر با یادداشتی همراه بود که می گفت: “از همه کارهایی که انجام می دهید متشکرم ، جریان های شما در چند دوره به من کمک کرده اند.”

رقبای کوچکتر برای رویارویی با اپل و گوگل متحد می شوند
بیشتر بخوان!

آقای لیکاری گفت: “این کمی تحقیرآمیز است.” “من می دانم که گذراندن دوران سخت چگونه است. و گاهی اوقات برای کسی بسیار خوب است – حتی اگر من نتوانم بهترین دوست شما باشم ، من شریکی هستم که فقط می توانم با شما چت کنم.”

لوئیس میچل ، شریک برجسته استرالیا و نیوزیلند توییچ گفت که بدون تعامل ، این سیستم عامل تقریباً ناموفق خواهد بود.

10 بازی برتر پخش شده در Twitch (بدون ترتیب خاصی)

“شما جوامع خاصی را می یابید که واقعاً از آنها لذت می برید ، با آنها در پاتوق هستید ، با آن افراد جامعه صحبت می کنید و به نوعی ، می دانید که دو یا سه مورد از آن جوامع را برای ماندن در آنها انتخاب کنید.”

آقای میچل گفت که به طور خاص ، بازی های محبوب که فقط توسط پخش کنندگان می توانند بازی شوند ، می توانند با مخاطبان خود بازی کنند میان ما و سنگ مرمر در جریان به تقویت این روابط کمک کنید.

جیمز ویلیامز گفت: “من برای برخی از افراد می دانم که جریان های انقباضی که بازدید می کنند مسئله روزانه آنهاست.” – چه کسی با نام کاربری CripsyTV آنلاین می شود.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

“این زیبایی آن است – آنها می توانند در هر کجای دنیا با مشکلات خود کنار بیایند اما مردم را دور هم جمع می کند.”

این جوان 27 ساله روزانه از خانه خود در کریگبورن ، ملبورن شمالی سرازیر می شود. پس از عاشق شدن حق رای دادن در فوتبال فیفا ب فیفا: راهی جام جهانی 98، دو سال پیش موفق شد شغل او تمام وقت است.

جیمز ‘CripsyTV’ ویلیامز در ایستگاه کاری خود نقش FIFA را بازی می کند.اعتبار:اسکات مک ناتون

این بازی از جوانی با شرایط پزشکی ، نقص استخوان سازی ، مانعی برای رقابت برای او بود که مانع از انجام ورزش های تماسی می شد.

وی گفت: “بازی با من ارتباط برقرار کرده است.”

او برای اولین بار در 2013-14 ، قبل از بازگشت در 2017 به جریان پرداخت. پس از رقابت در اولین فصل لیگ الکترونیک ، بهترین رقابت در استرالیا فیفا بازیگران ، او به جریان بازگشت و آن را به زندگی خود تبدیل کرد.

“یک مخاطب اصلی وجود دارد که کاملاً به جریان من تبدیل شده است ، هر روز تقریباً در چه ساعتی از روز برای زندگی می روم فقط به این دلیل که آنها از جامعه ای که ما داریم لذت می برند.”

رنگ سینما و عکاسی تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

متوسط ​​بازدید ماهانه وی در حین قفل کردن سه برابر شده است و کانال وی از ماه مارس هر ماه شاهد افزایش اشتراک پرداختی و درآمد بوده است.

در ماه آگوست او گفت که چت جریان خود بیش از هر زمان دیگری پیام دریافت کرده است.

بعضی اوقات اصلاً بازی نمی کنند. وی هفته گذشته ساعت هایی را برای باز کردن بسته های کارت های تجاری بازیکنان لیگ برتر انگلیس و AFL باز کرد. Twitch گفت که محتوای غیر بازی در این پلتفرم در سه سال گذشته سه برابر شده است.

ورنی والنتوس از زمان ترک شغل خود به دلیل اپیدمی بیماری عروق کرونر قلب ، هر روز دو بار به Twitch جریان داشته است.

ورنی والنتوس از زمان ترک شغل خود به دلیل اپیدمی بیماری عروق کرونر قلب ، هر روز دو بار به Twitch جریان داشته است.

“این معمولاً یک آشفتگی احمقانه است ، اما برای بعضی از افراد همان چیزی است که آنها می خواهند و یا به آن نیاز دارند. و اگر بتوانم جایی برای آن باز کنم و تنها کاری که می کنم سرگرم کنم ، احساس توقف نمی کنم.”

ورنی “BlueRukus” والنتوس ، 27 ساله ، قبل از قفل شدن در اجاره اتومبیل کار می کرد و برای چندین ماه روزانه دو بار جریان داشت – او می گوید ، این دلیلی است برای اینکه اکنون از رختخواب خارج شوید.

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

بومی ملبورن گفت: “من در خانه هیچ كاری انجام ندادم ، یا كاری كه نیاز به تفكر داشت انجام دادم.”

“با Twitch می توانم خلاق باشم – این فقط باعث می شود من فکر کنم. این به من کمک می کند تا با افراد خارج از این خانه ارتباط برقرار کنم. حتی اگر فقط متن روی صفحه باشد ، باز هم واقعی است.”

وی گفت که همیشه می خواستم برای پخش جریانی تلاش کنم و در ماه های اخیر مخاطبان منظمی ایجاد کرده است.

“اولین باری که کسی از من پرسید امروز چه وقت جریان داری؟” وی گفت: “و اولین باری که کسی گفت” جریان شما واقعاً به من کمک کرد “بسیار چشمگیر بود.”

“شما انتظار ندارید که مردم چنین چیزهایی را بگویند ، اما من می توانم ببینم که آنها در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، زیرا گاهی اوقات من چنین احساسی داشتم.”

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/99vsW
clck.ru/RD53w
u.nu/v5f9l
ulvis.net/iwV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *