پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند


Paul Likari – معروف به Pastili Online – بازی های ویدیویی را تمام وقت انجام می دهد ، در حالی که دیگران تماشا می کنند. وی در سال 2020 پنج ماه زودتر از موعد مقرر به هدف جمع آوری کمکهای مالی خود رسید و 1.1 میلیون دلار برای بنیاد Starlight کودکان بین ژانویه و ژوئیه جمع آوری کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=dmCVODiIavA

آقای لیکاری پس از هشت سال تفنگ در ارتش استرالیا ، از سال 2018 بازی های ویدئویی تمام وقت را در Twitch پخش می کند ، جایی که بیش از 600،000 دنبال کننده جمع کرده است.

“فکر کردم شاید حدود اکتبر تا دسامبر ، ما باید ضربه بزنیم [the fundraising goal]گفت آقای لیکاری.

“بنابراین من می توانم در ماه آوریل رویدادهای خیریه انجام دهم – و این احتمالاً زمانی بود که COVID شروع به لگد زدن کرد. و ما در مدت 16 ساعت 264،000 دلار جمع کردیم.

“بنابراین من مثل این بودم که اتفاق می افتد ، می دانید ، مانند اینکه یک حرکت جدی شده است.”

آقای لیکور بیشتر بازی می کند فرار از Tarkov ، یک بازی شوتر اول شخص چند نفره که در یک شهر خیالی روسیه قرار دارد.

توصیه های Paul ‘Pastili’ Liqueur برای پخش کنندگان جوان

  • خلاق باشید – صرف نظر از اینکه چقدر خوب هستید ، نمی توانید فقط آنجا بنشینید و بی سر و صدا بازی کنید.
  • اگر قصد انجام چنین کاری را دارید ، همه کارها را انجام دهید – هنگامی که او برای اولین بار سعی کرد تمام وقت خود را انجام دهد ، 40 ساعت در هفته جریان داشت.
  • ایده های خود را قبل از اینکه از ذهن شما محو شوند ، بنویسید.
  • یک بازی منحصر به فرد انجام دهید – بازار اشباع شده است دو هفته و بچه های پاییزی پخش کننده ها
  • برند خود را تبلیغ کنید – Twitch عالی است ، اما شما باید خود را به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز هل دهید.
یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است
بیشتر بخوان!

فراتر از بازی ها ، صحبت با استریمرها پناهگاه بسیاری از افراد بوده است – به ویژه مردان جوان – که به دلیل قفل کردن از تماس انسانی پرهیز می کنند.

لیکور گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند این فقط گیمرها مشغول بازی های رایانه ای هستند ، در واقع اینطور نیست – همه چیز در مورد جامعه است.”

یک پیام مشترک اخیر با یادداشتی همراه بود که می گوید: “از همه کارهایی که انجام می دهید متشکرم ، جریان های شما در چند دوره به من کمک کرده اند.”

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

آقای لیکاری گفت: “این کمی تحقیرآمیز است.” “من می دانم که گذراندن دوران سخت چگونه است. و گاهی اوقات برای کسی خوشایند است – حتی اگر من نتوانم بهترین دوست شما باشم ، من یک شریک هستم که فقط می تواند با شما چت کند.”

لوئیس میچل ، شریک برجسته استرالیا و نیوزیلند توییچ گفت که بدون تعامل ، این پلتفرم تقریباً ناموفق خواهد بود.

10 بازی برتر پخش شده در Twitch (بدون ترتیب خاصی)

“شما جوامع خاصی را می یابید که واقعاً از آنها لذت می برید ، با آنها در پاتوق هستید ، با آن افراد جامعه صحبت می کنید و به نوعی ، می دانید که دو یا سه مورد از آن جوامع را برای پاتوق انتخاب کنید.”

آقای میچل گفت که به طور خاص ، بازی های محبوب که می توانستند توسط استریمرها پخش شوند می توانند با مخاطبان خود بازی کنند میان ما و سنگ مرمر در جریان به تقویت این روابط کمک کنید.

جیمز ویلیامز گفت: “من برای برخی از افراد می دانم که جریان های انقباضی که بازدید می کنند مسئله روزانه آنهاست.” – چه کسی با نام کاربری CripsyTV آنلاین می شود.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

“این زیبایی آن است – آنها می توانند در هر نقطه از جهان با مشکلات خود کنار بیایند اما مردم را دور هم جمع می کند.”

این جوان 27 ساله روزانه از خانه خود در کریگبورن ، ملبورن شمالی جریان دارد. پس از عاشق شدن حق رای دادن در فوتبال فیفا ب فیفا: راهی جام جهانی 98، دو سال پیش موفق شد شغل او تمام وقت است.

جیمز ‘CripsyTV’ ویلیامز در ایستگاه کاری خود نقش FIFA را بازی می کند.اعتبار:اسکات مک ناتون

این بازی از همان جوانی با شرایط پزشکی ، نقص استخوان سازی ، که باعث شد وی نتواند به ورزش های تماسی بپردازد ، یک خروجی رقابتی برای او بود.

وی گفت: “بازی با من ارتباط برقرار کرده است.”

او برای اولین بار در 2013-14 ، قبل از بازگشت در سال 2017 به جریان پرداخت. پس از رقابت در اولین فصل لیگ الکترونیکی ، بهترین رقابت در استرالیا فیفا بازیگران ، او به جریان بازگشت و آن را به زندگی خود تبدیل کرد.

“یک مخاطب اصلی وجود دارد که کاملاً به جریان من تبدیل شده است ، هر روز تقریباً در چه ساعتی از روز برای زندگی می روم فقط به این دلیل که آنها از جامعه ای که ما داریم لذت می برند.”

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

متوسط ​​بازدید ماهانه وی در حین قفل کردن سه برابر شده است و کانال وی از ماه مارس هر ماه شاهد افزایش اشتراک پرداختی و درآمد بوده است.

در ماه آگوست او گفت که چت جریان خود بیش از هر زمان دیگری پیام دریافت کرده است.

بعضی اوقات اصلاً بازی نمی کنند. وی هفته گذشته ساعت ها را به باز کردن بسته های کارت بازرگانی برای بازیکنان لیگ برتر انگلیس و AFL اختصاص داد. Twitch گفت که محتوای غیر بازی در این پلتفرم در سه سال گذشته سه برابر شده است.

ورنی والنتوس از زمان ترک شغل خود به دلیل اپیدمی بیماری عروق کرونر قلب ، روزی دو بار به جریان Twitch جریان داشته است.

ورنی والنتوس از زمان ترک شغل خود به دلیل اپیدمی بیماری عروق کرونر قلب ، روزی دو بار به جریان Twitch جریان داشته است.

“معمولاً این یک آشفتگی احمقانه است اما برای بعضی از افراد همان چیزی است که آنها می خواهند یا به آن نیاز دارند. و اگر من بتوانم جایی برای آن فراهم کنم و تمام کاری که می توانم انجام دهم تفریح ​​است ، احساس غیرقابل توقف می کنم.”

ورنی “BlueRukus” والنتوس ، 27 ساله ، قبل از قفل کردن ، در اجاره اتومبیل کار می کرد و چندین ماه در روز دو بار جریان داشت – او می گوید ، این دلیلی است برای بلند شدن از رختخواب در حال حاضر.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

محلی وست ملبورن گفت: “من در خانه هیچ كاری انجام ندادم یا كاری كه نیاز به تفكر داشت انجام دادم.”

“با Twitch می توانم خلاق باشم – این فقط باعث می شود من فکر کنم. این به من کمک می کند با افراد خارج از این خانه ارتباط برقرار کنم. حتی اگر فقط روی صفحه نمایش باشد ، باز هم واقعی است.

وی گفت که همیشه می خواستم برای پخش جریانی تلاش کنم و در ماه های اخیر مخاطبان منظمی ایجاد کرده است.

“اولین باری که کسی از من پرسید امروز چه وقت جریان داری؟” او گفت: “اولین باری که کسی گفت” جریان شما واقعاً به من کمک کرد “بسیار چشمگیر بود.”

“شما انتظار ندارید مردم چنین حرف هایی بزنند ، اما من می توانم ببینم که آنها در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، زیرا گاهی اوقات من چنین احساسی داشتم.”

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/JuVIj
clck.ru/R6Zes
u.nu/1ko0r
ulvis.net/HkR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *