پلت فرم Tritium RTM به راحتی هزینه شارژ زیرساخت ها را به نصف کاهش داده است. شارژر 3 مگاواتی ظریف ، نیمه آماده را اعلام می کند


امشب در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بریزبن ، تریتیوم طیف وسیعی از شارژرهای جدید الکتریکی خود را اعلام کرد.

در حالی که Aussie در حال حاضر شارژرهای سریع DC را به 38 کشور در سراسر جهان تأمین می کند ، این شرکت به تازگی یک پلت فرم سخت افزاری جدید را اعلام کرده است که دارای پیامدهای عمده ای است.

سیستم عامل های جدید سخت افزاری به منظور پاسخگویی به تقاضای سریع در حال رشد از افزایش فروش جهانی خودروهای الکتریکی طراحی شده اند. شارژرها معمولاً در هر بار 2 یا 4 بار اضافه می شوند ، اما برای همگام شدن با سرعت تصویب در سال های آینده ، این به معنای نصب ایستگاه های شارژ در مقیاس بزرگتر است.

برای سرعت بخشیدن به فعال سازی شارژ ، تریتیوم با یک رویکرد جدید به زیرساخت شارژ ، که معمولاً بسیار گران است ، چیزها را به طور قابل توجهی تغییر می دهد.

با استفاده از یک سیستم جدید شارژ مقیاس پذیر مدولار (MSC) ، تریتیوم اکنون قادر به ارائه 12 شارژر با قیمت 7 است. با نصف قیمت شارژرهای سریع DC ، طراحی جدید نیمی از زیرساخت شارژ را از شارژر خارج می کند. ، به یک مکان مرکزی ، که سپس بین شارژرهای محل شارژ مشترک است.

پارکینگ خورشیدی Water East Water با وزن 132 پوند یک دستورالعمل عالی برای استرالیا است
بیشتر بخوان!

تریتیوم می گوید این روش بسیار کارآمدتری برای استقرار بار برای آبجو است.

امشب تریتیوم اولین محصول از این سری را با نام RTM 75 روانه بازار کرد. این شارژر را می توان با استفاده از برق سه فاز مستقر کرد که در اکثر مکان های تجاری موجود است.

این شارژر نسل سوم از تریتیوم دارای یک ویژگی شارژ همزمان است ، به این معنی که با شارژ دو ماشین الکتریکی از یک شارژر ، سرعت شارژ کاهش نمی یابد. برای مالکان ، این امر می تواند درآمد را افزایش دهد ، و فعالیتهای صورتحساب بیشتری در روز امکان پذیر است.

شارژر همچنین می تواند با اتصالات CCS CHAdeMO پیکربندی شود و می تواند حاوی یکی از هر یک یا دو مورد مشابه باشد. به طور معمول ما شاهد هستیم که شرکت های حمل و نقل یکی از هرکدام را ارائه می دهند ، اما CCS مطمئناً در جهان قدرت خوبی دارد ، بنابراین سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن شاهد هستیم شرکت هایی که CCS محموله های دوگانه را به کار می گیرند.

این شارژر اکنون دارای کابل های شارژ 6 متری است که به شما امکان می دهد به راحتی به درگاه شارژ هر وسیله نقلیه برسد. این نمایش در صحنه نشان داده شد و به نظر می رسد که یک پیشرفت قابل توجه در شارژرهای موجود آنها باشد.

اولین ذخیره سازی باتری خانگی Duracell Energy Bank 2 که در استرالیا نصب شده است
بیشتر بخوان!

کابل شارژ به صورت حلقه ای در کنار دستگاه آویزان است و پس از رسیدن به طول کابل ، می توانید با جدا شدن پایه های بالایی ، آن را حتی به مراتب بیشتر بکشید ، بدون توجه به جهت اتومبیل ، گزینه اتصال برق را ارائه دهید.

مانیتور LCD جدید زاویه دید را افزایش داده است که قطعاً در تابش مستقیم آفتاب نیز کمک خواهد کرد.

وقتی صحبت از پرداخت هزینه فعال سازی شارژ توسط مشتری می شود ، اکنون یک کارت خوان اعتباری در مقابل بدنه شارژر قرار گرفته است. تریتیوم می گوید آنها می توانند هر کارت خوان اعتباری را ترکیب کنند و در حال حاضر دو مدل مختلف را با هم ترکیب کرده اند.

در اینجا شروع کننده است ، شارژر RTM فقط در دو ساعت قابل نصب است. اگر قصد دارید آنها را در محل کار خود نصب کنید ، می توانید ظاهر آنها را با برچسب های جلو و عقب تنظیم کنید. این می تواند به عنوان یک بستر تبلیغاتی برای تجارت شما باشد.

باتری بزرگ ویکتوریا 300 مگاوات است و توسط MegaPack تسلا تأمین می شود
بیشتر بخوان!

تریتیوم با اطمینان از محافظت از آن در برابر محیط ، درجه IP65 را حفظ کرد.

اگر بار به تعمیر و نگهداری نیاز دارد ، این به لطف یک پیچ ایمن که یک متخصص ماهر می تواند با اجرای حرفه ای به آن دسترسی پیدا کند ، به طور قابل توجهی آسان تر می شود.

در داخل محموله می توان ساخت مدولار را مشاهده کرد. با شروع از پایین ، مدار ورودی را می توان به راحتی و براساس نیازهای برق بخشی از جهان که شارژر را به آنجا منتقل می کنند ، پیکربندی کرد.

بالای آن دو واحد تعمیر قرار دارد. برای پشتیبانی از سطح بالای شارژرهای سریع ، از یکسو کننده AC به DC در ترکیب با ورودی 3 مرحله ای استفاده می شود.

در بالای آنها واحدهای DC-DC قرار دارند که در واقع نیرو را برای خودرو تأمین می کنند ، در این حالت حداکثر 75 کیلووات ، اما تریتیوم اعلام کرد که سیستم عامل آنها توانایی 350 کیلووات به بالا را دارد.

در پشت درب ماژول کنترل شارژ و تخته های دختر قرار دارد که وظیفه کنترل استانداردهای مختلف شارژ را بر عهده دارند. پایانه پرداخت به راحتی قابل تعویض است ، در صورت نیاز به خاموش کردن آن برای پشتیبانی از RFID مانند ضربه زدن و پرداخت ، می توانید آن را تغییر دهید.

Zendesk اکنون از طریق WhatsApp مشتریان پشتیبانی تجاری را قادر می سازد
بیشتر بخوان!

در بالای شارژر ، یک کنتور DC وجود دارد که میزان انرژی منتقل شده به ماشین یا اتومبیل ها را اندازه گیری می کند.

جدیدترین ماژول نصب شده به صورت زنده ، فرصتی عالی برای مشاهده سهولت نصب فراهم کرده است. سمت راست ماژول اتصال الکتریکی را فراهم می کند ، در حالی که سمت چپ خنک کننده مایع را فراهم می کند.

تریتیوم در مورد قابلیت سرویس دهی این محموله معامله بزرگی انجام داده است. با طراحی مدولار جدید ، درب خدمات یک نفره را باز می کند و وزن هر ماژول حداکثر 16 کیلوگرم است.

همراه با RTM75 ، تریتیوم تعدادی محصول اضافی را در سری خود با هدف شارژ سریع فوق العاده اعلام کرده است.

RTM برای خرده فروشی است ، در حالی که PKM برای ساخت پارک شارژ است.

شارژرهای PKM بسته به تعداد ماژول نصب شده در دو نسخه 150kW یا 350kW ارائه می شوند. این طراحی مدولار باید صرفه جویی قابل توجهی در هزینه تریتیوم و مشتریان آنها ایجاد کند. پیش بینی می شود این دو محموله در سال 2021 رهاسازی شوند.

ریک کلی شبیه ساز Supercars eSeries را به قیمت 24600 دلار به فروش می رساند
بیشتر بخوان!

آنچه در طراحی PKM مرتب شده این است که یک شارژر سریع DC است ، نیازی به دو ماژول تعمیر در پایین نیست که اجازه استفاده از این فضا را برای واحدهای شارژ اضافی می دهد.

حالا بیایید سراغ DPM برویم ، این بچه بزرگ است ، باری که قبلاً هرگز ندیده ایم ، برای انبارها است. انبارها معمولاً برای ناوگان وسایل نقلیه تجاری نیز طراحی می شوند ، حتی کامیون هایی مانند تسلا سامی.

بعدی در سال 2022 ، DPM در گزینه های 150-3000 کیلووات در دسترس خواهد بود. این واقعاً یک عدد شگفت انگیز است. پیش بینی می شود که تسلا سامی می تواند یک باتری 1 مگاواتی داشته باشد ، این شارژر می تواند 3 تسلا سامی را به طور هم زمان شارژ کند .. عجب.

در حقیقت ، شارژر دارای دو اتصال است به طوری که فقط می توان همزمان 2 اتصال را شارژ کرد ، اما این جهش زیرساختی همان چیزی است که برای کنترل انتقال تجاری به دور از سوخت های فسیلی لازم است.

اطلاعات بیشتر در https://tritiumcharging.com/


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/yceaz
ulvis.net/upBn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *