پوشیدنی جدید و خزنده سلامت آمازون صدا و بدن شما را تجزیه و تحلیل می کند


منطقی است که آمازون می خواهد برای سلامتی تلاش کند. امسال به ویژه شرکت های فناوری در حال تلاش برای انتقال دستگاه های خود در بدن خود از ردیابی تناسب اندام به دستیاران سلامتی و سلامتی هستند. در اوایل این هفته Pitbit یک ساعت هوشمند جدید به نام Sense را راه اندازی کرد که شامل یک سنسور دما ، یک برنامه الکتروکاردیوگرام و یک سنسور فعالیت الکترو پوستی برای تشخیص واکنش بدن به استرس است. انتظار می رود در ماه سپتامبر ، اپل از نسخه جدید ساعت خود با زنگ ها و سوت های سلامتی بیشتر رونمایی کند.

از برخی جهات ، هاله آمازون نیز یک نظارت بر سلامت است. صفحه ای وجود ندارد ، اما مانند Fitbits دارای سنسورهایی است که اطلاعات مربوط به فعالیت ، خواب ، دما و فعالیت قلب شما را جمع آوری می کند. نوار هالوی مقاوم در برابر آب که با پارچه یا سیلیکون پوشانده شده است ، مانند یک دستبند به نظر می رسد که شاید در دهه 1980 در دبیرستان محبوب بوده است. برنامه همراه و سرویس پولی آن شما را به سمت عادت های سالم تر سوق می دهد.

چگونه می توان جهان فعلی را کنترل کرد
بیشتر بخوان!

این برنامه برای ساختن جراحی به شما نیاز دارد تا از بدن خود عکس بگیرید.

اما آمازون می خواهد از هوش مصنوعی برای راهنمای سلامت “جامع تر” استفاده کند. و در اینجا همه چیز عجیب است. Halo به تنهایی نمی تواند وزن شما را ردیابی کند ، اما از شما می خواهد با برنامه خود از بدن خود (با لباس کم و تنگ) عکس بگیرید تا بتواند درصد چربی بدن شما را تخمین بزند. یک شاخص انگیزشی درون برنامه ای به شما نشان می دهد اگر وزن خود را کاهش دهید به چه صورت خواهید بود.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

سپس نظارت بر تن وجود دارد. آمازون می گوید که درک احساسات کلید سلامت کلی است ، بنابراین از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل “انرژی و مثبت” در صدای مشتری ضبط شده از میکروفون های موجود در نوار استفاده می کند. (او برخلاف اطرافیان ، با ایجاد نمایه ای که شما صحبت می کنید ، صدای شما را می داند.) آمازون می گوید نتایج لحن ممکن است “به عنوان مثال ،” نشان دهد که یک مکالمه کار سخت منجر به مثبت شدن در برقراری ارتباط با خانواده مشتری می شود ، این نشانگر تأثیر استرس بر سلامتی عاطفی است. “

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

چی گفتی؟ چرا می خواهید بدانید که AI درباره لحن شما چه فکری می کند؟ آیا قرار است تغییرات رفتاری ایجاد کنید ، یا به مشاوره مراجعه کنید؟ آمازون می گوید شما می توانید از آن برای بازخورد در سخنرانی در جمع ، یا درک اینکه خواب چگونه بر لحن شما تأثیر می گذارد استفاده کنید.

سخنگوی آمازون ، مولی وید گفت که فناوری او “قضاوت” در مورد لحن ندارد ، اما تعییناتی مانند “دوستانه” ، “مردد” و “سیل” احتمالاً به نظر من قضاوت است.

آمازون می گوید بینش آن درباره صدای شما قضاوت نیست.

آمازون می گوید بینش آن درباره صدای شما قضاوت نیست.

همچنین ، چرا باید به گفته های AI در مورد آن اعتماد کنیم؟ ایده کامل “لحن” شامل ایده هایی در مورد جنسیت ، قومیت و وضعیت است. آیا این کار سخت تر از مردان در مورد زنان قضاوت خواهد کرد؟ وید آمازون می گوید که این شرکت سیستم خود را با داده های “تمام جمعیت شناسی” آموزش داده است.

قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر
بیشتر بخوان!

آمازون سابقه طولانی دارد که شرکتی است که در زمینه فناوری مصرف کننده همه چیز را امتحان می کند. او تلفن هوشمند خود را در بازار ندارد ، بنابراین مجبور است خارج از چارچوب فکر کند. در طول سالها من محصولات آمازون را مرور کرده ام ، از جمله یک دوربین کمد که حس مد شما را ارزیابی می کند (پژواکی که اکنون از آن گذشته است) ، یک جعبه پخش تلویزیونی که با استفاده از صدا کار می کنید (مکعب FireTV) و اخیراً عینکی که به شما امکان می دهد با الکسا هر کجا بروید تماس های خصوصی داشته باشید (فریم های اکو) )

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

مانند بسیاری دیگر از محصولات آمازون ، شما نمی توانید هاله را مستقیماً بخرید ، حداقل هنوز نه. مشتریان ایالات متحده فقط می توانند در وب سایت آمازون ثبت نام کنند تا “دسترسی پیشرو” را که شامل دستگاه و شش ماه خدمات با قیمت مقدماتی 65 دلار آمریکا (89 دلار) است ، درخواست کنند.

واشنگتن پست

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/SR9Z9
clck.ru/R7Xu9
u.nu/0e4dj
ulvis.net/QAq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *