پ.ک.پ از ترس سلامتی تخریب این تنگه را از دختر پیر جوکان مخفی نگه می دارد


“هیچ کس به او نگفت سنگها و تنگه ها از بین رفته اند ، زیرا همه از این ترس داشتند که منجر به مرگ وی شود.

“همه امیدوارند که او هرگز متوجه این موضوع نشود.

“مردم PKKP غم ، احساس گناه و احساس ناکامی بسیار زیادی را احساس می کنند که قادر به انجام مسئولیت خود در مراقبت از کشور نیستند.”

هدف PKKK هم ریو تینتو و هم دولت WA است زیرا در جلوگیری از انفجار تلاش کافی نکرده است.

به ویژه ، این سازمان اقدامات ریو تینتو را قبل از انفجار به شدت مورد انتقاد قرار داده و اظهارات عمومی این شرکت را زیر سوال برده است.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

در این مقاله آمده است: “ریو تینتو بارها از رابطه خود با صاحبان سنتی به عنوان” مشاركت “یاد كرده و در مقاله خود گفته است كه این مشاركت” هسته اصلی “رویكرد آن در مدیریت میراث فرهنگی است و” موفقیت مشترك از طریق مشاركت “وجود دارد.

“زنجیره ای از حوادث که منجر به تخریب غارهای جوکان شد نشان می دهد که هیچ مشارکت واقعی با اعضای PKKP وجود نداشته و نیست.

همه امیدوارند که او هرگز متوجه نشود.

ارسال PKKP

“اطلاعاتی که ریو تینتو به PKKP ارائه می داد محدود بود. ریو تینتو تلاش های مکرر برای افزایش ارتباط بین ریو تینتو و صاحبان سنتی را رد کرده و رویکرد رویه ای محدودی را برای این رابطه اتخاذ کرده است.”

جنگ پهن باند در شرف گرم شدن است
بیشتر بخوان!

این شرکت س questionsالاتی را در مورد اینکه چرا ریو تینتو به شارژ مواد منفجره در اطراف پناهگاه های سنگی جوکان 1 و جوکان 2 ادامه داد ، پس از اینکه PKKP نگرانی های خود را درباره اهمیت سایت ایجاد کرد ، ادامه داد وی همچنین از “فرهنگ عمیق و سیستمی” ریو تینتو در مورد حداقل سازگاری که مربوط به سود بیش از هر چیز دیگری است ، انتقاد کرد ، که به گفته وی منعکس کننده بیشتر کارگران معدن WA است.

سرمایه گذاران با معالجه های جدید در اطراف سهام شاهدانه مشغول سر و صدا هستند
بیشتر بخوان!

جان آشبورتون ، رئیس بومی PKKP ، گفت: “ما امیدواریم که مقاله ما درک بهتری از موقعیت ما در مورد هتک حرمت به سایت های کانال جوکان و چگونگی تأثیر عمیق این فاجعه بر ما داشته باشد.”

ادعاها

“ما معتقدیم که این امر در مورد حوادثی که منجر به این اقدام تکان دهنده تخریب شرکت در سایت بسیار مقدس ما شده است ، و همچنین در برابر برخی از اطلاعات ارائه شده توسط ریو تینتو ، که به اعتقاد ما در بهترین حالت ، ناقص است ، تا حدودی شفافیت خواهد داشت.”

مجازات AUSTRAC در مقایسه با گذشته 1.3 میلیارد دلار است
بیشتر بخوان!

این شرکت به توافق نامه های میراث امضا شده بین گروه های بومی و معدنچیان اشاره کرد ، که مالکان سنتی را محروم می کند و ادعا می کند که فرهنگ و میراث بومی در استرالیا و بقیه جهان ارزش گذاری نشده است.

با وجود سختی قانون میراث بومی WA ، که برای تأیید انفجارهای جوکان استفاده شد ، پ.ک.ک.پ معتقد بود که دولت WA می توانست اقدامات بیشتری برای جلوگیری از حادثه انجام دهد.

PKKP هنوز به دلیل محدودیت های سفر COVID-19 پرونده خود را به کمیته پارلمان گزارش نکرده است.

اتصال و امید به زندگی دیگران
بیشتر بخوان!

آقای اشبرتون گفت که پ.ک.ک.پ انتظار دارد شخصاً به تحقیق بپردازد تا بتواند تأثیر حادثه را به طور کامل بر آنها منتقل کند.

حادثه کانال Jocan به دنبال کارزار سهامداران عمده از پوست سر سه مدیر ریو تینتو از جمله مدیر عامل شرکت ژان سباستین ژاک شکایت کرد.

ریو تینتو از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dw4q
clck.ru/R5pAZ
u.nu/y1ekk
ulvis.net/sd1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *