چرا سرمایه گذاران استرالیایی اینقدر دریافت کرده اند


با این شرایط ، قیمت پیشنهادی 12.75 دلار برای هر سهم که این هفته حمایت مدیران مستقل را جلب کرده ، چندان بد به نظر نمی رسد.

نه تنها بخشهای اصلی مجموعه بین المللی بطری کولا در آتلانتا که به آن امکان می دهد بر نقشه جهان تسلط داشته باشد (حدود 30٪ از قیمت CCA و حدود 20٪ از CCEP را دارد) ، بلکه این واقعیت است که منبع اصلی مواد اولیه آنها است.

(در صورت انجام معامله ، آتلانتا (معروف به شرکت کوکاکولا) بخشی از سهام CCEP پرداخت می شود ، بنابراین سهم آن در بطری اروپا افزایش می یابد.)

این معامله شامل توزیع مناسب پانسمان پنجره است. در مرحله اول ، پیشنهاد CCEP لازم الاجرا نیست و منوط به دقت است. واقعیت این است که در آتلانتا (و CCEP) درک صمیمانه ای از عملیات داخلی CCA وجود خواهد داشت.

بازارها زنده ، چهارشنبه 28 اکتبر 2020
بیشتر بخوان!

همچنین چطور می توان مدیران مستقل CC Amatil را مستقل دانست. این شرکت رابطه کاری بسیار نزدیک با یکی از والدین در آتلانتا دارد.

سرمایه گذاران باید بپذیرند که بطری های کوکاکولا مانند آماتیل در سطح محلی جا برای بازی کردن یک استراتژی دارند ، اما مدیریت بطری های مختلف و مدیران آنها عمدتا حق رای دادن ثبت شده را دارند.

این شرکتی است که سرمایه گذاران نباید انتظار کنترل حق بیمه مناسب و مناسب را داشته باشند.

واقعیت این است که CCA (اما برای برخی نقاط روشن) علی رغم تلاش شجاعانه مدیریت فعلی خود برای کاهش پایه هزینه های خود ، برای سالها ناامید کننده بوده است.

به نظر می رسید تحلیل گرانی که روز دوشنبه با قیمت پیشنهادی خالص روبرو بوده اند ، به ارزش آمتیل نزدیک شده اند گویی که این یک شرکت عادی است – شرکتی که سود آن را دید و قیمت سهام آن توسط COVID ضربه سختی دید.

وزارت دادگستری ایالات متحده در حال طرح دادخواست ضد انحصاری علیه Google است و می گوید ممکن است نیاز به تصفیه آن باشد
بیشتر بخوان!

مطمئناً فروش کولا و آهنگرها امسال تحت فشار بود زیرا قسمتهای زیادی از کشور در خانه باقی ماندند و فروش مکانها در محل بسیار تحت تأثیر قفل قرار گرفت. همچنین درست است که در سه ماهه فعلی نشانه های واضحی در مورد بهبود فروش وجود دارد.

ادعاها

اما واقعیت این است که CCA (با وجود برخی نقاط روشن) علی رغم تلاش شجاعانه مدیریت فعلی خود برای کاهش پایه هزینه های خود ، برای سالها ناامیدکننده بوده است.

این دلیل دیگری را برای ما به ارمغان می آورد که چرا نباید پیشنهاد CCEP را مطلق دانست.

اگرچه تحت عناوین مدیر عامل سابق تری دیویس و رئیس فعلی آلیسون واتکینس با دسته بندی های مختلف محصول مانند آب ، قهوه ، الکل و آب میوه پر شده است ، اما این شرکت هنوز هم بیشتر نوشیدنی های گازدار به فروش می رساند.

اقتصاد اروپا در یک بحران عمیق قرار دارد
بیشتر بخوان!

و در دنیای غرب محصولی است که به دلیل تمرکز بیشتر بر سلامتی (در شناخت خطرات ناشی از مصرف بیش از حد قند) و محیط (به عنوان مثال بسته بندی) مختل شده است.

و این اختلال فقط ادامه خواهد یافت.

شناخت این روند است که انتقال CCA به محصولات نوشابه غیر گازدار را تسریع کرده است. در ماه های اخیر او در حال مذاکره برای خرید مارک های آبجو Stella Artois و Beck از گروه نوشیدنی ژاپنی Asahi بوده است. پیش بینی می شود صرف نظر از تصاحب CCEP ، CCA همچنان هدیه ای برای خرید این مارک های آبجو بوتیک باقی بماند. پیش بینی می شود قیمت پیشنهادی آن حدود 300 میلیون دلار باشد و در حکم CCEP حکاکی شده است که به آن امکان ادامه می دهد.

چگونه در قرنطینه سالم بمانیم
بیشتر بخوان!

این نشان می دهد که دفتر مرکزی کولا در آتلانتا ممکن است نسبت به مزایای توزیع محصولات ابراز همدردی یا حتی قدردانی کند.

اما سرمایه گذاران ناامید از قیمت پیشنهادی CCEP این واقعیت را خواهند فهمید که CCA قبل از ضربه به COVID در فوریه بالای 12.75 دلار معامله کرد و به مرور زمان در صورت عدم وجود پیشنهاد به آن نقطه بازگشت.

به همین ترتیب ، آنها از لنزهای کوتاه مدت تا میان مدت برای شرکت استفاده می کنند. از روز دوشنبه ، میانگین قیمت هدف تحلیلگر برای CCA 10.04 دلار بود و پیشنهاد 27 درصد حق بیمه برای این هدف است.

سهامدارانی که هر شرکتی را با امتیاز جهانی کک خریداری می کنند باید خطرات و قوانین را درک کنند.

یک مربع میخ با انتخاب دوم در نقطه شیرین AI قرار دارد
بیشتر بخوان!

در حالی که آتلانتا در فرآیند تصویب طرح سهامداران به 30 درصد از آن رأی نخواهد داد ، بقیه سهام رجیستری تا حد زیادی با صندوق های شاخص بزرگ دریایی انباشته شده است که تمایل به تصویب معاملات دارند و وارد جنگ نمی شوند.

به نظر می رسد این تصاحب یک شرط کاملاً امن است.

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PYxcB
clck.ru/Rb7Wr
u.nu/bz-wr
ulvis.net/sIlt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *