چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید


HyperJuice در مورد ارتفاع و عرض یک کارت اعتباری ، ضخامت یک عرشه کارت است. این کسری از اندازه یک شارژر سنتی 100 وات یا حتی شارژر 61W MacBook Pro اپل است. علاوه بر این ، به لطف درگاه های USB-C 2x و 2x USB-A ، می تواند لپ تاپ ، تبلت ، تلفن هوشمند نینتندو را شارژ کرده و با حداکثر سرعت شارژ خود سوئیچ کند.

توانایی پرتاب یک شارژر کوچک در کیسه و برخلاف مجبور کردن لانه های آجر برقی برای شارژ نگه داشتن همه اسباب ها ، برای مسافران یک مزیت محسوب می شود ، اما در دوره COVID به نظرم HyperJuice به همان اندازه مفید است. برای استفاده به عنوان ایستگاه شارژ در خانه. با ترکیبی از آیپد کودکان ، کنسول های نینتندو سوییچ ، تلفن های هوشمند و لپ تاپ هایی که پریزهای متفاوتی را در خود جای داده اند ، امکان جایگزینی آن فقط با یک شارژر وجود دارد که می تواند آنها را سریعتر از آجرهایی که دستگاه ها دارند شارژ کند. از وحی.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

شارژرهای مبتنی بر GaN در انتقال جریان از شارژرهای سنتی بسیار کارآمدتر هستند ، به این معنی که انرژی کمتری در هنگام شارژ برای گرما هدر می رود و در نتیجه ضربه کمتری به قبض برق شما وارد می شود.

هر پورت USB-C توانایی 100 وات را دارد و آنها را برای شارژ دستگاه های بزرگتر مانند لپ تاپ و تبلت ایده آل می کند ، در حالی که دو پورت USB-A حداکثر 18 وات را ارائه می دهند. اگر هر چهار پورت اشغال شده باشد ، 100W تمام پورت ها را به اشتراک می گذارد. HyperJuice هم از استاندارد USB-C PD 3.0 و هم از استاندارد Quick Charge 3.0 پشتیبانی می کند ، این بدان معناست که شما باید سریع ترین سرعت شارژ ممکن را از اکثر دستگاه های خود دریافت کنید. با این وجود دستگاه هایی که از استاندارد شارژ اختصاصی خود مانند دستگاه های هوشمند هواوی و اوپو استفاده می کنند با سرعت کمتری شارژ می شوند.

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

با قیمت 100 دلار آمریکا (137 دلار) ، HyperJuice برای آنچه دریافت می کنید قیمت خوبی دارد و پین های موجود در جعبه را تبدیل می کند تا تقریباً در هر کشوری قابل استفاده باشد. با این حال ، اگر به دنبال چیزی ارزان تر هستید و به همه درگاه های اضافی نیازی ندارید ، گزینه هایی وجود دارد موارد دیگر مانند شارژر مبتنی بر 100W Omnia GaN با یک درگاه Aukey.

Xbox Series S ، Series X جزئیات معرفی را در استرالیا دریافت می کنند
بیشتر بخوان!

شایان ذکر است که با نسل اول شارژرهای مبتنی بر GaN مانند HyperJuice ، فقط برخی از مدارها را در GaN تعویض می کنیم. هدف بلند مدت این صنعت جایگزینی تمام مدارهای شارژ با قطعات GaN با کارایی بالا است که شارژرهای حتی کوچکتر ، قدرتمندتر و کم مصرف را نیز قادر می سازد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zc7Ml
clck.ru/R635Q
u.nu/-7qzb
ulvis.net/rcd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *