چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید


الکس هوپ ، وبلاگ نویس ، برای دسترسی به وب سایت کانتاس از اشاره ای به دعوت نامه ای که در کارت ورود به سیستم قابل مشاهده بود ، استفاده کرد و قادر به نمایش مشخصات شخصی بود.اعتبار:اینستاگرام

آقای گوری گفت: “همانطور که با تونی ابوت دیدیم ، شماره گذرنامه و شماره تلفن وی با تلاش کمی از سوی هکر قابل تشخیص بود.”

“ممکن است اطلاعات خصوصی ، از جمله ایمیل ، آدرس منزل و شماره تلفن مرتبط با یک حساب هواپیمایی افشا شود و حتی به یک مجرم سایبری امکان تغییر برنامه سفر را بدهد.”

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

آقای هاپ گفت که او سعی کرده است بارکد ورودی آقای آبوت را اسکن کند ، اما بعد متوجه شد که اشاره به دعوت نامه در آن چاپ شده است ، بنابراین او با استفاده از آن به وب سایت کانتاس رفت و اطلاعات آقای ابوت را پیدا کرد.

وی گفت شش ماه وقت صرف كرد تا كانتاس و آقای ابوت را از این واقعیت كه این جزئیات به راحتی در دسترس هستند هشدار دهد.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

این یک بردار جدید برای بازیکنان مخرب برای گرفتن اطلاعات ارزشمند نیست. در سال 2015 ، برایان کربس ، کارشناس امنیت ، نسبت به نرم افزاری که می تواند به داده های قفل شده در پشت تصاویر بارکد و کد QR روی بلیط هواپیما و کارتهای پرواز سوار شود ، هشدار داد.

آقای کربس اغلب حاوی کد فرودگاه ، شماره پرواز ، بلیط پرواز مکرر و نام است که برای رفتن به سایت های هواپیمایی و جعل هویت دارنده بلیط به راحتی کافی است. در حالی که اطلاعاتی مانند شماره تلفن ها و برنامه های سفر در آینده در بارکدها یا کارت ها نشان داده نمی شود ، از طریق وب سایت فرودگاه به راحتی قابل دسترسی است.

Xbox Series S ، Series X جزئیات پرتاب استرالیا را دریافت می کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

در مورد آقای ابوت ، آقای هوپ با بررسی کد HTML وب سایت Qantas توانست اطلاعات بیشتری – از جمله نظرات خدمه پرواز و نظرات در مورد سفر – را بدست آورد.

همچنین در سال 2015 ، زنی که با بلیط قهرمانی خود در جام ملبورن عکس سلفی منتشر کرد ، دریافت که شخص دیگری تا زمان رسیدن به برگه قبلاً ادعا کرده است. همچنین مواردی وجود داشته است که بلیط ها و کنسرت های مسابقات ورزشی از عکس های آنلاین کپی شده و به صورت مجاز به صورت آنلاین فروخته می شوند.

سه گوشی جدید عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

آقای گوری گفت که آگاهی از فرصتهایی که با پخش تصاویر شما و وسایل شخصی خود در اینترنت عمومی به آنها می دهید ، مهم است.

وی گفت: “اگر در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی عکس ارسال می کنید ، حتماً تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید تا به روزرسانی ها را فقط با شبکه مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارید.”

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kt4VB
clck.ru/R69t3
u.nu/fabku
ulvis.net/Ekn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *