چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید


الکس هوپ ، وبلاگ نویس ، برای دسترسی به وب سایت کانتاس از اشاره ای به دعوت نامه ای که در کارت ورود به سیستم قابل مشاهده بود ، استفاده کرد و قادر به نمایش مشخصات شخصی بود.اعتبار:اینستاگرام

آقای گوری گفت: “همانطور که با تونی ابوت دیدیم ، شماره گذرنامه و شماره تلفن وی با تلاش کمی از سوی هکر قابل تشخیص بود.”

“ممکن است اطلاعات خصوصی ، از جمله ایمیل ، آدرس منزل و شماره تلفن مرتبط با یک حساب هواپیمایی افشا شود و حتی به یک مجرم سایبری امکان تغییر برنامه سفر را بدهد.”

بازی های حماسی Fortnite نبرد حقوقی اپل را به استرالیا می کشاند
بیشتر بخوان!

آقای هاپ گفت که او سعی کرده است بارکد ورودی آقای آبوت را اسکن کند ، اما بعد متوجه شد که اشاره به دعوت نامه در آن چاپ شده است ، بنابراین او با استفاده از آن به وب سایت کانتاس رفت و اطلاعات آقای ابوت را پیدا کرد.

وی گفت شش ماه وقت صرف كرد تا كانتاس و آقای ابوت را از این واقعیت كه این جزئیات به راحتی در دسترس هستند هشدار دهد.

اپل 155 میلیون دلار برای تنظیم تحقیقات ایالات متحده در مورد مسئله "باتری گیت" در آیفون پرداخت خواهد کرد
بیشتر بخوان!

این یک بردار جدید برای بازیکنان مخرب برای گرفتن اطلاعات ارزشمند نیست. در سال 2015 ، برایان کربس ، کارشناس امنیت ، نسبت به نرم افزاری که می تواند به داده های قفل شده در پشت تصاویر بارکد و کد QR روی بلیط هواپیما و کارتهای پرواز سوار شود ، هشدار داد.

آقای کربس اغلب حاوی کد فرودگاه ، شماره پرواز ، بلیط پرواز مکرر و نام است که برای رفتن به سایت های هواپیمایی و جعل هویت دارنده بلیط به راحتی کافی است. در حالی که اطلاعاتی مانند شماره تلفن ها و برنامه های سفر در آینده در بارکدها یا کارت ها نشان داده نمی شود ، از طریق وب سایت فرودگاه به راحتی قابل دسترسی است.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

ادعاها

در مورد آقای ابوت ، آقای هوپ با بررسی کد HTML وب سایت Qantas توانست اطلاعات بیشتری – از جمله نظرات خدمه پرواز و نظرات در مورد سفر – را بدست آورد.

همچنین در سال 2015 ، زنی که با بلیط قهرمانی خود در جام ملبورن عکس سلفی منتشر کرد ، دریافت که شخص دیگری تا زمان رسیدن به برگه قبلاً ادعا کرده است. همچنین مواردی وجود داشته است که بلیط ها و کنسرت های مسابقات ورزشی از عکس های آنلاین کپی شده و به صورت مجاز به صورت آنلاین فروخته می شوند.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!

آقای گوری گفت که آگاهی از فرصتهایی که با پخش تصاویر شما و وسایل شخصی خود در اینترنت عمومی به آنها می دهید ، مهم است.

وی گفت: “اگر در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی عکس ارسال می کنید ، حتماً تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید تا به روزرسانی ها را فقط با شبکه مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارید.”

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kt4VB
clck.ru/R69t3
u.nu/fabku
ulvis.net/Ekn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *