چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت


اپل واچ سری 6

دعوتنامه رویداد 16 سپتامبر (AEST) شامل برچسب “Fly Time” است که نشانگر تمرکز بر ساعت اپل است.

اگرچه آیفون همچنان محصول شاخص اپل است ، اما ساعت آن در زمینه لباس متمرکز بر سلامتی و حتی بازار ساعت های سنتی غالب است. طبق یک استراتژی تحلیلی ، اپل واچ تمام ساعت های سوئیسی خود را به همراه سال گذشته با حدود 10 میلیون واحد عرضه کرد.

طبق شایعات ، سری 6 شامل نظارت بر اکسیژن خون است ، این چیزی است که بسیاری از رقبا از جمله Pitbit ارائه می دهند. ویژگی های نرم افزاری جدیدی که باید ظاهر شوند ، که می توانند به مدل های قدیمی تر و همچنین سری 6 برسند ، شامل نظارت بر سلامت روان مانند تشخیص حمله وحشت ، باتری بزرگتر و حالت کودکان است که به والدین اجازه می دهد ساعت کودک خود را از طریق ماشین حساب تاریک خود کنترل کنند.

قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر
بیشتر بخوان!

این ساعت به یکی از مهمترین محصولات اپل تبدیل شده است.

iPad Air جدید

نظرات استاد در مورد محصولات “فوق العاده مرتبط” را می توان از طرق مختلف تفسیر کرد ، اما با توجه به تقاضای فعلی برای تبلت و لپ تاپ برای کار و یادگیری از خانه ، iPad های جدید مانند یک شرط بندی مطمئن به نظر می رسند.

ادعاها

مدل های جدید Pro قبلاً امسال معرفی شده اند و آیپد پایه حدود یک سال پیش تازه شد و آیپدهای میانی و مینی را به عنوان محتمل ترین مدل برای دیدن مدل های جدید در اختیار داشت.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

iPad Air جدید می تواند با لبه های گرد ، لبه های کوچک و بدون دکمه صفحه اصلی ، به طراحی حرفه ای های فعلی نزدیک شود. همچنین ممکن است قابلیت Apple Pencil ، پورت USB-C یا اتصال صفحه کلید هوشمند را قرض بگیرد ، اگرچه دسترسی به پردازنده در قدرت پردازش یا دوربین بعید به نظر می رسد.

سخت افزارهای دیگر

تعدادی دستگاه اپل در حال تولید هستند – رسماً تأیید شده یا غیر از این – که ممکن است در رویداد هفته آینده ظاهر شوند. این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که تراشه های خود را برای تأمین انرژی مکینتاش جدید طراحی می کند ، در حالی که سیلیکون استاندارد اینتل را تخلیه می کند و شایعات حاکی از آن است که اولین لپ تاپی که از چنین تراشه ای استفاده می کند قبل از پایان سال خارج خواهد شد.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

در جای دیگر ، شایعات مداوم در مورد هدفون بالای گوش با مارک اپل وجود دارد که به نظر می رسد با مارک Beats خود ، بلندگوی هوشمند HomePod جدید (که از زمان انتشار اولیه بیش از دو سال قبل به روز نشده است) و چراغ های بلوتوث Tile-like معروف به AirTags ، رقابت می کنند.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/AZwX
clck.ru/R6oxR
u.nu/u97py
ulvis.net/92V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *