چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت


اپل واچ سری 6

دعوتنامه رویداد 16 سپتامبر (AEST) شامل برچسب “Fly Time” است که نشانگر تمرکز بر ساعت اپل است.

اگرچه آیفون همچنان محصول شاخص اپل است ، اما ساعت آن در زمینه لباس متمرکز بر سلامتی و حتی بازار ساعت های سنتی غالب است. طبق یک استراتژی تجزیه و تحلیل ، اپل واچ در مقایسه با سال گذشته با حدود 10 میلیون واحد عملکرد بهتری نسبت به ساعت سازهای سوئیس داشته است.

طبق شایعات ، سری 6 شامل نظارت بر اکسیژن خون است ، چیزی که بسیاری از رقبا از جمله Pitbit از قبل ارائه می دهند. ویژگی های جدید نرم افزاری که باید به مدل های قدیمی تر و همچنین سری 6 برسد شامل نظارت بر سلامت روان مانند تشخیص حمله وحشت ، باتری بزرگتر و حالت کودکان است که به والدین امکان می دهد ساعت کودک را از طریق حساب Apple خود کنترل کنند.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

این ساعت به یکی از مهمترین محصولات اپل تبدیل شده است.

iPad Air جدید

نظرات استاد در مورد محصولات “فوق العاده مرتبط” را می توان از طرق مختلف تفسیر کرد ، اما با توجه به تقاضای فعلی برای تبلت و لپ تاپ برای کار و تحصیل در خانه ، iPad های جدید یک شرط مطمئن به نظر می رسند.

ادعاها

مدل های جدید Pro قبلاً امسال معرفی شده اند و آیپد پایه حدود یک سال پیش تازه شد و آیفون های میان رده و میان رده به احتمال زیاد مدل های جدیدی را مشاهده می کنند.

یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است
بیشتر بخوان!

iPad Air جدید می تواند با لبه های گرد ، لبه های کوچک و بدون دکمه صفحه اصلی ، به طراحی حرفه ای های فعلی نزدیک شود. همچنین ممکن است قابلیت Apple Pencil ، پورت USB-C یا یک اتصال صفحه کلید هوشمند را قرض بگیرد ، اگرچه دسترسی به پردازنده در قدرت پردازش یا دوربین بعید به نظر می رسد.

سخت افزارهای دیگر

تعدادی دستگاه اپل در مرحله تولید هستند – رسماً تأیید شده یا غیر از آنها – که ممکن است در رویداد هفته آینده ظاهر شوند. این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که تراشه های خود را برای تأمین انرژی مکینتاش جدید طراحی می کند ، ضمن اینکه سیلیکون استاندارد اینتل را از بین می برد و شایعات حاکی از آن است که اولین لپ تاپی که از چنین تراشه ای استفاده می کند قبل از پایان سال خارج خواهد شد.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

در جای دیگر ، شایعات مداوم در مورد هدفون های بالای گوش با مارک Apple وجود دارد که به نظر می رسد با نام تجاری Beats خود ، بلندگوی هوشمند HomePod جدید (از زمان انتشار اولیه بیش از دو سال قبل به روز نشده است) و Tile – مانند چراغ های ردیابی بلوتوث معروف به AirTags ، رقابت می کنند.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/fruJq
clck.ru/RS6fd
u.nu/585dd
ulvis.net/MsVb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *