چگونه می توان جهان فعلی را کنترل کرد


البته هنوز هم مواردی وجود دارد که شما به دنبال چیزی به ویژه هستید. به زودی در تمام سرویس های اجاره ای در جستجوی فیلم های فرقه ای مانند قایق های قایقرانی خسته کننده می شود برادران بلوز، یا کتابخانه های جریان کلاسیک تلویزیون خود را به صورت اسکن کنید زینفلد.

اگر شما مثل من سخت گیر باشید ، همیشه این فروشنده آزار دهنده وجود دارد که شما می خواهید برای چیزی که در کاتالوگ پشت یک سرویس قطع رایگان یا در یکی از کتابخانه هایی است که قبلاً هزینه کرده اید ، بپردازید. بنابراین من به دنبال کمی بیشتر هستم. در همین حال ، خانواده ام از انزجار دست کشیدند و به گاراژ فرو رفتند تا جعبه DVD قدیمی را مرور کنند.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

ادعاها

طبیعتاً هر سرویس جریانی می خواهد شما را در داخل باغ محصور نگه داشته شود ، بنابراین ابداع مفهوم “جستجوی جهانی” به عهده تجمع کنندگان محتوا بود. به شما امکان می دهد یک بار جستجو کنید و هر کجا را پیدا کنید. حداقل از نظر تئوری ، با توجه به دیدگاه آنها درباره جهان.

Fetch’s TV جدیدترین دستگاهی است که جستجوی جهانی را در بر می گیرد و به شما امکان می دهد بین دایرکتوری تمام سرویس های جریانی که ارائه می دهد جابجا شوید.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

این یک برش بسیار خوب است که شامل Netflix ، Hayu ، 10 All Access ، Amazon Prime Video ، YouTube و Stan (متعلق به ناشر این مقاله) است. علاوه بر این ، او همچنین در حال جستجو برای یک فروشگاه اجاره فیلم Fetch ، پنج کتابخانه بزرگ و ایستگاه های هوایی است. آزادی.

حتی بهتر ، اگر بیش از یک راه برای تماشای چیزی وجود داشته باشد ، لیستی از گزینه ها به شما داده می شود. به عنوان مثال ، پیدا خواهید کرد زینفلد فصل های 1 تا 9 در استن و آمازون ، اما فصل 7 در 10 Play به صورت رایگان در دسترس است. در ضمن ، احتمالاً یک قسمت رایگان برای پخش در کانال 10 هلو وجود دارد و می توانید برای ضبط آن قسمت یا کل سریال کلیک کنید.

اپل آیفون 12 5G منتشر شد
بیشتر بخوان!

همزمان ، تلویزیون Fetch همچنین یک راهنمای برنامه الکترونیکی “معکوس” اضافه کرده است که 24 ساعت شبانه روز کار می کند ، به شما امکان می دهد به عقب بروید تا ببینید که آنچه از دست داده اید از طریق به روزرسانی در دسترس است.

ادعاها

iQ4 Foxtel در حال حاضر یک EPG معکوس ارائه می دهد ، اما هنوز در حال جستجو برای جستجوی جهانی است. در همین حال ، جستجوی جهانی در تلویزیون های اپل و تلویزیون های اندروید تعبیه شده است.

سوار شدن به سلفی های بزرگ غول سهام
بیشتر بخوان!

استفاده از جستجوی جهانی اقدامی هوشمندانه توسط Fetch است ، با این تفاهم که بهتر است به جای اینکه خطر اضافه کاری داشته باشید ، نقطه دستگاه را در اتاق نشیمن خود به عنوان دروازه ای برای دسترسی به همه سرویس های جریانی تقویت کنید ، زیرا همه ما وقت کمتری را به تماشای پخش های رایگان می گذرانیم. .

مشکل واضح این است که سرویس های جدید همیشه از جمله Disney + و Apple + وارد بازار می شوند و آنها همیشه با همه جعبه های جریان معاملات را انجام نمی دهند. به همین ترتیب ، سایتهایی مانند JustWatch هنوز تمایل به ارائه جامع ترین جستجوی جهانی دارند.

رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

با وجود خدمات جریان بیشتر در افق ، به نظر می رسد که در یک جهان در حال انقراض گرفتار شده ایم.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/IZDXg
clck.ru/R7PEN


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/dxe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *