چگونه پورنو و افزایش قیمت به پسر نماینده روزنامه کمک کرد


پس از دو سال فروش روزنامه ، تونی برنت 14 ساله 1700 دلار پس انداز كرد تا وی را به سالن بین المللی پیشاهنگی 1975 در نروژ ببرد. اعتبار:ترور جیمز رابرت دالان.

چه کسی می داند که آیا در اتاق کنفرانس جان فیرفکس در سیدنی ، آقایان غم انگیز و بلاتکلیف فهمیدند که تصمیم تصمیم گیری آنها در مورد لژیون روزنامه ها و دختران در سراسر کشور چه تاثیری دارد؟

در عرض چند ساعت ما او را در داخل قفل کردیم.

این هفته هفته ملی روزنامه نگاران است ، بخشی از یک کارزار بزرگداشت هزاران نفر از عوامل روزنامه که تمام عمر خود را صرف پرتاب روزنامه بر روی حصارها کرده اند – مانند بسیاری از مشاغل دیگر – از رقمی سازی خسته شده اند.

پدر من یکی از آنها بود. وی در سال 1971 ، در زمانی که روزنامه های چاپی هنوز یک آهنربا قابل اعتماد بودند ، یک خبرگزاری را در کانبرا خریدند و مشتریان را به فروشگاه جذب می کردند.

از آتش بپرسید: یک درمانگر رابطه جنسی به س questionsالات دشوار خوانندگان پاسخ می دهد
بیشتر بخوان!

پدرم قبل از توصیف نظریه خود ، به کلبه خود ضربه می زد تا من را از روی هوش ارزیابی کند.

“روزنامه ها در پشت مغازه بالا می روند. شما درآمد زیادی از روزنامه دریافت نمی كنید ، اما مشتری باید كل کارتهای هال مارک را عبور دهد. پسرم ، علامت بزرگ را می دهیم. – طبقه بالا.”

در پشت کارت های تبریک یک ردیف شماره کوچک قرار داشت که قیمت آن در داخل کد پنهان شده بود ، اما تنها در صورتی که می دانستید کجا را جستجو کنید. شاید به همین دلیل باشد که وقتی قیمت کارت تولد متوسطی را که انتخاب کردند به مشتریان گفتند بسیار متعجب به نظر می رسیدند.

مردم معمولاً مشتی از وسایل را می خریدند. مانند هر پسر و دختر مأمور روزنامه ، مهارت های حساب من با توانایی من برای افزودن به نظم عادی روز تکمیل شد – نمایش روزانه، یک بسته قرمز وینفیلد و یک جعبه بکس. به طور دقیق: 10 ¢ به اضافه 67 ¢ به علاوه 15 ¢ = 92.

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

اوه ، و یک کارت تبریک؟ این به 5.92 دلار می رسد.

سیگار ، پودرهای سردرد و روزنامه ها و همان چیزی که آنها “قطعات” می نامند ، فروشندگان زیادی هستند. آیا آنها الان هم وجود دارند؟ آنها یک تاریخ جنگ جهانی دوم – در 52 نسخه قابل جمع آوری ، یا الف آهنگسازان بزرگ دنیا، یا دائرlopالمعارف اطفال.

دو شماره اول ارزان خواهند بود و معمولاً شامل یک هدیه رایگان جذاب می شوند ، اما – هنگامی که ناخن های خود را گرفتید – قیمت ها به سرعت Spitfire در نبرد برای انگلیس سر به فلک می کشد ، برخورد هیجان انگیزی که باید در اواخر این هفته بررسی شود.

پشت صندوق پول کشوهای فلزی داشتیم ، پر از پیش سفارش برای کارهای نیمه وقت ، به علاوه پوشه ها و کلاسورهایی که می توانستند در آنها ذخیره شوند.

رئیس AstraZeneca می گوید کلید شفافیت واکسن
بیشتر بخوان!

هنگامی که ما قطعات نمی فروختیم ، ما در حال فروش پورنوگرافی بودیم – دهه 1970 لحظه ای بود که دروازه های سیل ترکید و هر ماده ننگینی را می توان فروخت – هر چند در پرده ای محرمانه در خارج از منطقه ، زیر پله های دفتر پدرم فرو رفته بود.

به عنوان یک جوان ترقی خواه ، از حضور در یک مدرسه خصوصی – دستور زبان باشکوه کانبرا – خجالت می کشیدم ، اما حداقل من راز خانوادگی را می دانستم: همه کمیسیون ها از انتخاب بحث برانگیز پدرم در “مجلات یک دست” پرداخت می شد.

ادعاها

اگر همه این کارها به نظر می رسید مثل یک زندگی پر سود باشد ، جنبه دیگری برای این تجارت وجود داشت – تاب خوردن در انبوه کاغذها قبل از طلوع آفتاب ، ورق زدن هر کاغذ به یک چوب دور ریخته شده ، استفاده از یک نوار باریک از کاغذ مانیل ، و سپس تحویل آنها قبل از ساعت 7 عصر.

شکارچیان معامله ، وال استریت گوا را می فرستند و ASX را برای کسب سود تنظیم می کنند
بیشتر بخوان!

بدترین چیز: شما باید شیشه اتومبیل خود را پایین بیاورید تا بتوانید هر کاغذی را به سردی در هوای کانبرا بریزید.

در پایان هر روز یک کار مخصوصاً دشوار پیش می آمد: استفاده از تیغ یک طرفه برای “هدایت” کاغذهای فروش نرفته – برش قسمت بالای دکل برای اثبات فروخته نشدن آن و در نتیجه مستحق بازپرداخت ناشر.

با مجلات ، جلد جلویی بود که به عقب فرستاده می شد ، به این معنی که شما همیشه می توانستید خانواده روزنامه نگار – یا بهترین دوست نماینده روزنامه – را از مجله سر بریده شده ای که در مورد آنها می خوانند ، انتخاب کنید.

امروزه ، مأموران روزنامه به قمار اعتماد می کنند و از پیشخوان هایی که هوا از خراشیده شدن آن سنگین است دور می شوند. آنها – علیرغم کاهش فروش تقریباً هرچیزی که به آن اعتماد کردیم – سیگار ، کارت تبریک ، روزنامه ، پورنوگرافی و پودرهای ممنوع سردرد را که مدتهاست ممنوع شده اند ، مبارزه می کنند.

ارتقا N NBN یک برگرداندن نیست ، بلکه یک حرکت رو به جلو است
بیشتر بخوان!

در طول ردپای خود ، آنها شایسته حمایت ما هستند. در حالی که می توانید یک ورق مقوایی مناسب برای یک پروژه مدرسه هشت ساله تهیه کنید ، در حالی که یک مجله ، یک بسته آدامس و یک خراش 2 دلار جمع می کنید؟

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/ehUtF
clck.ru/R5qu9
u.nu/gdakk
ulvis.net/7Sw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *