چگونه کدهای تبلیغاتی خرید آنلاین را تغییر داده اند


دو دهه اول قرن بیستم تغییرات چشمگیری در نحوه خرید مردم ایجاد کرد. فروش آنلاین در سال 2000 بیشتر مفهومی علمی تخیلی بود که فقط برای افراد آگاه و با زیرساخت های مناسب در دسترس بود.

اکنون ، ما فقط چند مورد را روی صفحه کلید یا صفحه تایپ می کنیم ، روی صفحه ضربه می زنیم یا چند بار روی ماوس کلیک می کنیم و سفارش ما اغلب برای ارسال در سراسر جهان آماده است.

برای بیان این نکته ، تجارت الکترونیکی جهانی یک صنعت چند میلیون دلاری است و در طی COVID-19 ، همانطور که افراد بیشتری کار می کنند و از خانه یاد می گیرند ، فقط سرعت بیشتری گرفته است.

در حالی که همه و مادرانشان می دانند که خرید آنلاین چیزهای عالی چقدر است ، افرادی هستند که هنوز نمی دانند اینترنت به ما در یک سلاح مخفی (یا نه چندان مخفی) آموزش داده است که به شما کمک می کند تا بهترین قیمت ممکن را داشته باشید.

ویژه جمعه سیاه: DJI - techAU
بیشتر بخوان!

کدهای تبلیغاتی نحوه خرید آنلاین افراد را تغییر داده است.

زنی با ژاکت قرمز تلفن همراه سفید در دست دارد

بالاخره این چیز جدیدی نیست

کدهای تبلیغاتی در واقع قبل از خرید آنلاین و حتی آنلاین زمان بندی می شوند. اولین بار در سال 1888 توسط کوکاکولا استفاده شد. مردم آنها را در صندوق های پستی دریافت می کنند و این کوپن ها را می توان با صدای او به صورت رایگان خریداری کرد.

با توجه به اینکه کوکائین تا سال 1903 یکی از اصلی ترین ترکیبات این نوشیدنی بود ، ممکن است یکی از موثرترین فروش مواد مخدر در طول تاریخ باشد. به هر حال ، والدین ما در مورد فروشندگان ترسناک مواد مخدر که “اولین کالای رایگان” را ارائه می دهند ، به ما هشدار دادند.

بررسی: Yubico YubiKey 5C NFC
بیشتر بخوان!
شخصی از لپ تاپ مشکی و نقره ای استفاده می کند

این چگونه کار می کند

بدیهی است که این روش باید تا حد ممکن آسان باشد تا همه بتوانند آن را دنبال کنند. بنابراین شما به سایتی می روید که همه کدها مانند https://buykers.com/au/ را جمع آوری می کند و فروشگاهی را که می خواهید خرید خود را انجام دهید جستجو می کنید. هنگامی که این مورد را پیدا کردید ، لیست کدها را مشاهده خواهید کرد.

روی موردی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید تا در کلیپ بورد کپی شود. سپس روی “Go to store” کلیک کنید ، و شما به … فروشگاه حدس می زنید ، منتقل خواهید شد.

هنگامی که همه موارد را در کیف خرید قرار دادید ، باید جعبه مخصوصی وجود داشته باشد که بتوانید کد خود را در آن جای دهید. روی “اعمال” کلیک کنید و باید قیمت را از هم متفاوت کنید.

جنرال موتورز از Hummer EV با برد 560 کیلومتر + ، Super Cruise ، دوربین های پایین و بالایی قابل جدا شدن رونمایی می کند
بیشتر بخوان!

با دادن تخفیف با استفاده از کدهای تبلیغاتی ، این یک حالت برنده است. این تجارت می تواند فروش را افزایش دهد ، در حالی که مشتری احساس می کند در حال معامله است.

آقایان روی لپ تاپ کار می کنند

برخی دیگر از آمار کد تبلیغاتی

اگر آمار را دوست ندارید ، ما نمی توانیم دوست باشیم. در این صورت ، موارد جالب توجهی را گردآوری کرده ام تا تأثیر کدهای تخفیف را در خرید در مقیاس بزرگ به شما نشان دهم.

طبق نظرسنجی انجام شده در ایالات متحده و کانادا:

  • 81٪ از افراد حداقل یک بار با استفاده از دستگاه تلفن همراه خرید آنلاین می کنند
  • خریدار متوسطی که از کد تخفیف استفاده می کند در مقایسه با خریدار 24 درصدی صرفه جویی می کند
  • 77٪ از خریداران ، خرده فروشان مورد علاقه خود را در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی دنبال می کنند تا از آخرین تبلیغات و تبلیغات خود مطلع شوند.
  • 37٪ از افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند از سایت های کد یاب استفاده کرده اند
  • 17٪ از مشتریان برای یافتن خودکار کدها از پسوند مرورگر استفاده می کنند
  • فروشگاه هایی که از کد استفاده می کنند ، 26٪ افزایش در خریدهای متوسط ​​دارند
EA Play در ماه نوامبر در Xbox Game Pass گنجانده خواهد شد. Doom ، Forza هم میاد
بیشتر بخوان!

اگر این ارقام از نظر خرید کامل تجارت الکترونیکی صحیح بود ، به معنای پس انداز میلیاردها بود. تأثیر دیگری که در اینجا مشاهده می شود اهمیت رسانه های اجتماعی در جستجوی تبلیغات ویژه است.

راه حل های فنی مانند برنامه های افزودنی مرورگر و برنامه های تلفن های هوشمند که از قبل کد تبلیغاتی را ارائه می دهند ، در حال تبدیل شدن به ابزاری مناسب برای خریداران آنلاین هستند و اصطکاک خرید با بهترین قیمت را بیشتر کاهش می دهند.

کلاه ایمنی روشن: حالت آهنگ v2 تسلا در عملکرد مدل 3
بیشتر بخوان!

با توجه به تحولات جهانی اخیر ، به نظر می رسد که ما بیش از آنچه در این مرحله داشته ایم ، به تجارت الکترونیکی اعتماد خواهیم کرد. هم به فروشگاه ها و هم به ما مصرف کنندگان این فرصت را می دهد تا مقداری پس انداز کرده و وفاداری به مارک کسب کنیم. از این گذشته ، اگر قیمت مناسب و محصول مناسب باشد ، دیگر نیازی به جستجوی جای دیگر نیست.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/lUgCK
clck.ru/RcgFZ
u.nu/l2f2c
ulvis.net/dAPO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *