چگونه AUSTRAC به سخت ترین پلیس با سرعت بالا تبدیل شد


این جریمه ها به یک دلیل اصلی بسیار زیاد است – میلیون ها تخلف وجود دارد و قانون پولشویی و تأمین مالی تروریسم قابل بخشش نیست. پرداخت مشکوکی برای Austrak باید مشخص شود و نظارت – صادقانه یا غیر از این – هیچ عذر و بهانه ای نیست. این قوانین سختگیرانه است زیرا هدف آنها دستگیری مجرمان مانند دونده مواد مخدر ، دونده اسلحه ، قاچاقچی انسان ، حلقه های کودکان ، زورمندان ، کشورهای کج و تروریست است.

در مورد Westpack ، این شرکت به عنوان بخشی از این ترتیب اذعان کرد که 262 مشتری را با استفاده از انواع معاملات شناخته شده به عنوان مواردی که افراد مورد بهره برداری کودکان استفاده می کنند ، گزارش نکرده است. دو نفر از این افراد به جرایم بهره برداری از کودکان محکوم شدند. استراك در سال 2016 به همه بانك ها نسبت به اين موضوع هشدار داد ، اما وست پك هيچ اقدامي نكرد.

پرونده سلامت من: رضایت ماندن یا لغو؟
بیشتر بخوان!

ادعای استراك همچنین شامل این بود كه وست پك قبل از تصمیم به عدم رسیدگی به معاملات بعدی با تعدادی از كشورهای پرخطر ، از جمله عراق ، ایران ، سوریه ، لیبی ، سودان ، كره شمالی ، بین سال های 2009 و 2017 خطر نقض تحریم ها با كشورهای متقلب یا مراكز تروریستی را دارد. و کریمه / مناطق سواستوپل اوکراین.

توماس کلارک ، استاد حاکمیت شرکتی UTS می گوید: “این یک جریمه عظیم است اما مربوط به بخشی ساختاری از سیستم بانکی بین المللی است که شدیداً به اصلاح نیاز دارد.”

کلارک به نظر قاضی دیوان عالی بازنشسته کنت هین ، QC ، مسئول کمیسیون بانکداری سلطنتی اشاره کرد ، که رویکردی را در پیش گرفته است که بانک ها باید بیش از حداقل مورد نیاز قانون ، در جهت تحقق استاندارد جامعه تلاش کنند.

چگونه پورنو و افزایش قیمت به پسر نماینده روزنامه کمک کرد
بیشتر بخوان!

نیکول رز مدیر عامل آسترک پنجشنبه در مجلس عوام. اعتبار:الکس الینگهاوزن

او می گوید: “کوتاهی سیستمی وستپاک در انجام برخی قضاوت های اخلاقی درباره همه این گزارش ها ، و آنچه برای آنها اتفاق افتاده است ، چیزی است که اکثر مردم وقتی می فهمند واقعاً چه اتفاقی می افتد ، اخلاقی آن را دافعه تلقی می کنند.

کلارک سریعاً به این نکته اشاره می کند که این مسئله در کل بخش وجود دارد. همین هفته ، یک نشت جدید از گزارش های مشکوک فعالیت های ثبت شده به خزانه داری ایالات متحده ، معروف به اوراق بهادار FinCEN ، تریلیون ها دلار پول کثیف را که بیشتر در بانک های خارج از کشور جریان دارد نشان می دهد (اگرچه McWarray و بانک مشترک المنافع در پرتفوی ها ظاهر شدند).

بخش گاز بر روی هیدروژن شرط بندی می کند زیرا استرالیا "انتشار" صفر را هدف قرار می دهد
بیشتر بخوان!

اما استراك همیشه پلیس پلیس حامل عصا نبود. این ناظر در سال 2017 هنگامی که بزرگترین دادخواست مدنی علیه یک گروه در فهرست ASX ، Tabcorp را آغاز کرد ، وارد رادار عمومی شد. این اقدام منجر به تسویه حساب 45 میلیون دلاری شد و عمدتاً ناشی از این واقعیت است که باعث تقویت روحیه مورد نیاز اوستراک شد.

پیش از این پرونده استرالیا از نظر پولشویی و اجرای بودجه تروریسم در کشورهایی مانند آمریکا عقب مانده بود. در سال 2012 ، مقامات ایالات متحده HSBC را به دلیل بانک انتخاب کارتل داروئی مکزیکی Sinaloa ، 1.9 میلیارد دلار (2.67 میلیارد دلار) جریمه کردند.

عاقلانه نیست که در برابر الون ماسک قمار کنید
بیشتر بخوان!

در سال 2015 ، گروه ویژه مستقل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) (FATF) یک سری نقاط ضعف را در نظارت اتریش بر رژیم استرالیا علیه پولشویی و تأمین مالی تروریسم پیدا کرد. FAFT دریافت که Ostrak اقدامات اجرایی کافی را برای اطمینان از انطباق صنعت انجام نداد. وقتی تخلفات واقعاً شناسایی شد ، مجاز به اصلاح داوطلبانه نهادهای گزارشگر براساس توصیه های AUSTRAC و تعهدات اجرایی ترجیحی با توجه به اقدامات دادگاه شد.

AUSTRAC سالانه حدود 5 اقدام اجرایی را انجام می دهد که نسبتاً کم تخمین زده می شود
به تعداد کل اجساد گزارش شده و با شدت یافته ها مطابقت ندارد
هرگونه کمبودی را که در نهادهای گزارش دهنده از طریق فرایندهای نظارت آنها مشاهده می شود ، گزارش دهید.

پ.ک.پ از ترس سلامتی تخریب این تنگه را از دختر پیر جوکان مخفی نگه می دارد
بیشتر بخوان!

روز پنجشنبه ، رئیس استراك ، نیكول رز ، قدم دیگری برداشت تا به همتایان جهانی خود نشان دهد كه حالا قصد تجارت دارد. رز گفت: “وظیفه ما این است که سیستم مالی را در برابر جرایم جدی و تأمین مالی تروریسم سخت تر کنیم و این مجازات نشان دهنده ماهیت جدی و سیستمی نافرمانی وست پک است.”

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/YA9R
clck.ru/R5zBe
u.nu/j5ukw
ulvis.net/CDv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *