کارمندان ای بی که عنکبوت های زنده را برای بازدیدکنندگان فرستاده اند گناه خود را قبول می کنند


دادستان های فدرال ایالات متحده روز چهارشنبه گفت ، چهار کارمند سابق eBay توافق کردند که به دلیل نقش خود در یک ارعاب که شامل ارسال عنکبوت و سوسک زنده به خانه یک زوج ماساچوست است که یک خبرنامه آنلاین با مراجعه به سایت حراج را اداره می کنند ، خود را مجرم بدانند.

براساس توئیتی از حساب دادستانی ایالات متحده در ماساچوست ، “چهار کارمند سابق #Ebay 8 اکتبر ساعت 2 بعد از ظهر از طریق بزرگنمایی دادگاه فدرال در # بوستون به جرم خود اعتراف می کنند.” دفاع سایبری یک زوج ماساچوست را هدف قرار داد. “

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

چهار نفری که احتمال دارد خود را مجرم معرفی کنند برایان گیلبرت 51 ساله است. استفانی پاپ ، 32 ساله استفانی استاکول ، 26 ساله به گفته ورونیکا ضیا ، 26 ساله گلوب بوستون. همه به جز استاکول که در شهر ردوود ، کالیفرنیا زندگی می کند ، در سن خوزه کالیفرنیا زندگی می کنند.

آنها در میان هفت کارمند سابق eBay هستند که به این ماجرا متهم شده اند و در آن موارد نگران کننده دیگری به خانه ماساچوست ارسال شده است ، از جمله یک تاج گل تشییع جنازه و یک ماسک خونین هالووین.

پ.ک.پ از ترس سلامتی تخریب این تنگه را از دختر پیر جوکان مخفی نگه می دارد
بیشتر بخوان!

کارمندان سابق eBay ، از جمله مدیران ، یک کمپین آزار و اذیت باورنکردنی علیه ویراستاران خبرنامه آنلاین ، که مقالات انتقادی منتشر کرده اند ، انجام داده اند.اعتبار:iStock


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PNbI3
clck.ru/R62UG
u.nu/vnwrg
ulvis.net/3fL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *