کاپیتان جدید استیو اسمیت قول داده است که سبک بازی تهاجمی استرالیا را حفظ کند


اگر کلارک محروم شود ، اسمیت قرار است استرالیا را در جام جهانی هدایت کند ، اگرچه رئیس کرکت کالیفرنیا ، پات هوارد ، موفقیت جورج بیلی را به عنوان کاپیتان 50 درجه تحسین کرده است.

او معتقد بود حتی اگر آخر هفته پیشنهاد کرد که بازنشستگی یک گزینه است ، سال آینده سعی خواهد کرد به خاکستر برگردد.

اسمیت ، که به خاطر صعود در روز یکشنبه توسط Rod Marsh شناخته شده بود ، صبح روز دوشنبه به اعضای تیم گفت که او قصد ندارد در نحوه بازی تیم تغییراتی ایجاد کند.

اسمیت گفت: “ما راه طولانی را طی کرده ایم و کریکت بسیار خوبی بازی کرده ایم و به بازی کریکت تهاجمی و مثبت ادامه خواهیم داد.” “به عنوان کاپیتان من قبل از هر چیز سعی می کنم با عملکردم در زمین جلوتر بروم. و اما در مورد تاکتیک ، من فکر می کنم امسال بسیار خوب بودیم. من احساس نمی کنم واقعاً نیاز به تغییر بزرگی در آنجا باشد.”

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

همچنین در رفتار بازدارنده وی در قلمرو استرالیا تغییری ایجاد نخواهد شد ، که باعث افزایش تعداد زیادی در سال گذشته شده است.

اسمیت گفت: “وقتی از خط عبور می کنیم هیچ دوستی وجود ندارد. ما با مخالف دوست نیستیم.”

دارن لمان گفت كه او اسمیت دیگری را به كلارك ارجاع نمی دهد ، كه بیشتر از دو سال مسئولیت هدایت این مربی را در سال 2013 داشت.

لمان گفت: “ما جلسات تیمی را قبل و هنگامی که او زمین را بر عهده می گیرد برگزار می کنیم. این همان اتفاقی است که در مورد کاپیتان تیم کرکت استرالیا می افتد.”

فناوری بزرگ شیوه زندگی ما را تغییر داده است
بیشتر بخوان!

“ما خوش شانس هستیم که وی وقتی 18 ماه گذشته تقریباً به همین ترتیب انجام شده است ، به عنوان یک رهبر وارد سیستم شده است.

“پس از آن بزرگترهایی هستند که به او در زمینه کمک خواهند کرد ، اما در نهایت او تماس می گیرد. او با برخی و بعضی از آنها اشتباه می کند. و این خوب است. همه ما درست هستیم و برخی اشتباه می کنند.”

اسمیت ، در اولین بازی خود به عنوان کاپیتان بین المللی ، تجربه هدایت در سطح باشگاهی و ایالتی را دارد و در تابستان گذشته خلبانان سیدنی سیکسرز به عنوان قهرمانی بزرگ باش و در NSW به جام دفاعی رفت.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

او از همان اکتبر سال گذشته توسط ریکی پونتینگ به عنوان کاپیتان آینده برچسب گذاری شد ، حتی اگر او چند ماه قبل خودش را در تیم تقویت کرده بود. این جوان 25 ساله پس از مرحوم ایان کریگ و کیم هیوز سومین سردار آزمون استرالیا خواهد شد. او اعلام کرد که برای کار آماده است.

اسمیت سومین بازیکن جوان در تیم امتحان است اما گفت که با بازیکنان برتر ، برخی از افراد بالای 10 تا 12 سال مشکلی نخواهد داشت.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

اسمیت گفت: “من می دانم که او به آنجا می رود بچه های ارشد صد در صد از من حمایت می کنند و برد هادین ، ​​که من بسیار نزدیک به او هستم ، به عنوان معاون کاپیتان ، پشت سر من خواهد بود.” “من از فرصت هایی که روز چهارشنبه پیش می آید بسیار هیجان زده هستم.”

اسمیت سال گذشته را در خارج از آزمون آغاز کرد ، اما از آن زمان خود را به عنوان یکی از طرفداران مورد اعتماد تیم قرار داده است.

حدین به عنوان کاپیتان استرالیا در بریزبن انتخاب شد ، اما شدت جراحت کلارک باعث شد رای دهندگان مدت طولانی تری را در نظر بگیرند.

جیمی کاکس آسیب دیده از کریکت به عنوان مدیر فوتبال به سنت کیلدا پیوست
بیشتر بخوان!

هوارد اعلام کرد که سلسله مراتب CA “دست ما را به طور جمعی نشان داد”. وی گفت: “ما خوش شانس هستیم که در این مورد به وضوح دست پیدا می کنیم.”

ادعاها

جلد

اسمیت گفت: “من قطعاً براد را مانند مایکل همیشه در آنجا می بینم. او یک هم تیمی عالی است و همچنین دارای ذهنیت کریکت عالی است.” “او قطعاً کسی است که می توانم از وسط نیز به او تکیه کنم.”

بیشتر در ورزش تماشا می شود

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/HEKKt
clck.ru/R62gk
u.nu/odq22
ulvis.net/T0F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *