کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن


پارک ماکواری

Aegros ، متخصص بیوتکنولوژی ، 4،439 متر مربع را برای مدت شش سال اجاره و تجهیزات پزشکی را اجاره داده است. گروه Sloda 5،592 متر مربع را برای اجاره به مدت 7 سال در Eden Park Drive در استرالیا 5 اجاره داده است. اجاره 380 دلار برای هر متر مربع در مطب و 299 دلار برای هر متر مربع در فضای تولید است. . هر دو گروه به لطف زیرساخت های موجود ، که شرایط تولید ، تحقیق و توسعه مستاجرین را برآورده می کردند ، جذب این سایت شدند. CBRE جف هانت، پیتر منگراویت و بن بیفورد ، مذاکره در مورد اجاره نامه

صفحه تعاملی: سیدنی خصوصی
بیشتر بخوان!

استرالیا Union Union 5 Eden Park Drive در پارک ماکواری ، سیدنی

رودخانه میزراهی

یک شرکت طراح در حال حرکت یک انبار فرعی 3،508 فوت مربعی را در واحد 6 ، خیابان Southbridge 2 از یک صاحبخانه ناشناس با اجاره 18 ماهه اجاره کرده است. اجاره ناخالص سالیانه 560،000 دلار برای یک انبار با مساحت ناخالص 3916 متر مربع است. جان سوانسون و الکس ساروف از Savills استرالیا در حال مذاکره در مورد اجاره است.

پارک آرندال

سرمایه گذاران با وجود افزایش سهام بانك ، نسبت به تغییر در وام های رهنی محتاط هستند
بیشتر بخوان!

GB Auto Group Pty Ltd یک سایت با مساحت 967 متر مربع شامل یک دفتر کار 140 متر مربع و یک انبار 827.5 متر مربع در خیابان McCormack 10 را از یک موجر خصوصی اجاره داده است. مدت اجاره پنج سال به همراه یک گزینه برای پنج سال با اجاره 120.26 دلار در هر متر مربع است. . رابرت الی از Baudens در مورد اجاره مذاکره کرد.

اسکندریه

Bolo Baking Ink Pty Ltd 165 متر مربع در خیابان McEvoy 10/112 از Lyari Holdings Pty Ltd. اجاره داده است. مدت اجاره چهار سال با اجاره ناخالص 545.45 متر مربع است. مارینو رودریگزتیلور نیکلز جنوبی سیدنی در مورد اجاره مذاکره کرد.

پرونده سلامت من: رضایت ماندن یا لغو؟
بیشتر بخوان!
واحد 6 ، خیابان ساوتریج ، ایستریک کریک NSW برای حمل و نقل طراحان اجاره شده است

واحد 6 ، خیابان Southridge 2 ، Eastern Creek NSW برای ترافیک طراحان اجاره داده شده است

آب نقره ای

Woolpack Australia قرارداد جدیدی را برای انبار و دفتر بزرگتر 665 فوت مربع در خیابان 40 Egerton از شماره 1 Clubmore Pty Ltd منعقد کرده است. مدت اجاره سه سال به علاوه یک گزینه اجاره دو ساله 160 دلار در هر فوت مربع است. فیل هیگینز و رابرت الی از Baudens در مورد اجاره مذاکره کرد.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!

اینورا

Friending Pty Ltd اجاره نامه جدیدی را برای یک سایت 582 فوت مربعی بزرگ در Fairfield Road 4/200 از EBA Group Pty Ltd. اعلام کرده است. مدت اجاره سه سال به اضافه یک گزینه اجاره دو ساله 60.000 دلار در سال خالص است. یاقوت الی از Baudens در مورد اجاره مذاکره کرد.

حرکات

آسمان خراش خانه

توسعه دهنده املاک مسکونی Sekisui House Australia Mina جف کامینگز این شرکت به عنوان مدیرعامل غیرمستقیم بر رشد خود در یازده سال گذشته بنا نهاده است. در این نقش ، آقای کامینگز مسئول ارائه مشاوره استراتژیک به تجارت ، گسترش شبکه شرکت و مدیریت حاکمیت شرکتی خواهد بود.

اقتصاددانان "بودجه رویایی" را برای نجات اقتصاد استرالیا فاش می کنند
بیشتر بخوان!

ارسال های ارسالی از طریق ایمیل به [email protected]

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/smdTq
clck.ru/R5oTy
u.nu/fszev
ulvis.net/bZE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *