کونن می گوید ، تاج فاجعه در چین را به دلیل “خطر قانونی” بررسی نکرده است


اما خانم کونان ، که 10 سال به عنوان مدیر تاج و از ژانویه به عنوان رئیس این شرکت فعالیت کرده است ، گفت که این شرکت تحقیقاتی را انجام نداده است زیرا به دلیل مشاوره حقوقی می تواند به دفاع وی در عمل کلاس آسیب برساند. سهامداران ولیعهد به دنبال جبران حداقل 100 میلیون دلار هستند که ادعا می کنند هنگام قیمت سهام از دست داده اند. تاج پس از دستگیری در سال 2016 سقوط کرد. به گفته وی ، کراون همچنین نمی خواست با تحقیقات ILGA یا تحقیقات جداگانه توسط تنظیم کننده ویکتوریا در مورد حادثه همپوشانی داشته باشد.

هیئت تعاملی: تحقیقات قرنطینه
بیشتر بخوان!

کمیسار پاتریشیا برگین ، SC ، س askedال کرد که آیا این بدان معناست که “هیچ گذشته نگر صحیحی در مورد آنچه اتفاق افتاده است برای اطمینان از عدم تکرار این قدم ها به جلو؟”

خانم کانن گفت: “درست است.” “از پایین به بالا نبود ، یک جمله جداگانه از او بود.”

کمیسار برگین پرسید اگر این احتمال وجود دارد که به پرونده حقوقی کراون آسیب برساند ، “چرا این مهم است”.

“آیا مهم نیست که به ته آن برسیم ، حتی اگر در خطر آمدن باشید [legal] مورد؟ “، از یک قاضی سابق دادگاه عالی NSW پرسید ، و اضافه کرد که این خصوصاً برای شرکتی مهم است که مجبور به داشتن مجوز کازینو شده است.” آیا این فرهنگ بهتری نخواهد بود؟ “

عاقلانه نیست که در برابر الون ماسک قمار کنید
بیشتر بخوان!

خانم کانن به کمیساریا گفت که کتر مشاوره حقوقی دارد که “خطر شما را نادیده می گیرد” و همچنین سهامداران را نیز باید در نظر بگیرند.

وی گفت: “پس از آنكه در آن زمان این كار را انجام ندادیم ، در اینجا یك مورد خوب برای بررسی اینكه آیا چیزی از دست داده ایم وجود دارد.”

از خانم کونان همچنین در مورد اظهارات اشتباهی که او و همکارش در سال گذشته به عنوان آگهی در یک روزنامه کامل امضا کردند و به گزارش حمله کردند ، س askedال شد سن، صبح سیدنی هرالد و 60 دقیقه که باعث تحقیقات شد.

دولت پروازهای داخلی را تا پایان ژانویه امضا خواهد کرد
بیشتر بخوان!

وی موافقت کرد که گنجاندن یک پاراگراف مشکوک در صداقت کارمند سابق جنی جیانگ ، یکی از مجرمان بازداشت شده در چین که تجربه خود را از گذراندن چهار هفته در سلول زندان را با سارقان و فروشندگان مواد مخدر در رسانه ها به اشتراک گذاشت ، اشتباه بود. آشکار کردن.

کمیساریا برگین گفت که مراجعه به خانم ژیانگ در تبلیغات “بسیار ناخوشایند” است.

خانم کانن گفت: “بله ، موافقم که مناسب نبود.”

میلیاردر وال استریت که در کنار جفری اپستین ایستاده بود
بیشتر بخوان!

وی گفت که هیئت مدیره هنگام امضای بیانیه بیش از حد به مشاوره مدیریت اعتماد می کند و مجبور است زبان زیادی را “نرم” کند. این شامل این ادعا بود که کتر فرآیندی “قوی” برای بررسی جرم مجرمانه و یک سیستم “جامع” ضد پولشویی دارد.

مشاور كه ​​به تحقیق كمك كرد آدام بل ، اسكار پرسید كه آیا هیئت مدیره باید این اظهارات را تایید می كرد كه در آن نگرانی های مطرح شده در گزارش های رسانه ای مبنی بر عدم موفقیت كراون در توجه به علائم هشدار دهنده در چین به دلیل عدم موفقیت در مدیریت ریسك و شركت ها ، سهیم بوده است. دولت.

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

JCuan گفت: “من فقط فکر نمی کنم ما بتوانیم چنین چیزی را در تبلیغ قرار دهیم.” وی گفت اولویت هیئت مدیره پاسخگویی به آنچه “حمله وحشیانه” مطبوعات می داند است.

خانم کانن بعد از ظهر جمعه به شهادت خود ادامه می دهد.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/N1SCM
clck.ru/RRFxJ
u.nu/wo3hi
ulvis.net/Jvpw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *