گروه های مصرف کننده در پی لغو قوانین وام با افزایش سهام بانک ها هستند


سازمان های حقوق مصرف کننده این اقدام دولت را مورد انتقاد قرار داده اند ، زیرا کارگران فدرال و کارگران سبز از جنگ احتمالی برای لغو قوانین در پارلمان خبر داده اند.

در بیانیه ای کاملاً واضح ، روسای Choice ، مرکز تمرین مصرف کننده ، مشاوره مالی در استرالیا و مرکز حقوقی حقوق مالی با پیشنهادات منصرف شدند.

این گروه ها گفتند: “اصلاحات پیشنهادی توسط دولت مسئولیت بانک در قبال مشتریان را برداشته و فرصت های جدیدی را برای فروش بدهی های تهاجمی بانک ها ایجاد می کند.”

چهار گروه مصرف کننده مشاور اصلی کمیسیون سلطنتی Wine Banking بودند ، و تعداد زیادی از موارد موردی را که در طول تحقیقات یک ساله در مورد سوisc رفتار در خدمات بانکی و مالی بررسی شده بود ، ارائه دادند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

کمیته شراب در گزارش نهایی خود تغییراتی در قوانین مربوط به وام ها را توصیه نکرد و دریافت که مقررات قوانین اعتباری و قانون رفتار بانکی که بانک ها را ملزم به تضمین وام می کند رضایت بخش است. سن و صبح سیدنی در جمعه.

شارژ کردن

جیم چالمرز ، خزانه دار سایه گفت که کارگر نسبت به تغییراتی که نشان دهنده قصد کنار گذاشتن توصیه های کمیسیون بانکداری سلطنتی است ، بسیار نگران است.

اقتصاد اروپا در یک بحران عمیق قرار دارد
بیشتر بخوان!

دکتر چالمرز گفت: “ما می خواهیم ببینیم که خانوارها و مشاغل به اندازه کافی به منابع مالی دسترسی پیدا می کنند ، اما نمی خواهیم مصرف کنندگان در دام بدهی یا مانده موجودی به وام دهندگان فرسوده منتقل شوند.”

سناتور سبز نیک کاکرواچ گفت که دولت برای دستیابی به تغییرات بانکی با یک جنگ در سنا روبرو خواهد شد. وی گفت: “یک روز پس از آنکه وست پک بزرگترین حکم تاریخ استرالیا را دریافت کرد ، دولت در حال تغییر قوانین به نفع بانک ها است.”

“استانداردهای وام کمتر ، منجر به سود بیشتر ، سود سهام بیشتر و سرازیر شدن پول به مسکن با کمترین قیمت خواهد شد [market] در جهان. این مسیر بهبودی نیست. “

پرونده سلامت من: رضایت ماندن یا لغو؟
بیشتر بخوان!

بنیاد کاکس ، مدیر کل مرکز حقوقی حقوق مالی تا زمان افتتاح در کمیته بانکداری سلطنتی ، پیشنهادات را منحرف کرد.

وی گفت: “مشکلی که مردم در حال حاضر دارند بدهی زیاد و درآمد کافی نیست.” “راه حل دولت این است [have them] با محافظت کمتر وظایف بیشتری را بر عهده بگیرید. بدهی های ناپایدار به افراد واقعی آسیب می رساند و یک راه حل کوتاه مدت برای یک اقتصاد بی ثبات است. “

انجمن بانكداران استراليا ، مرجع صنعت بانكداري ، اظهار داشت كه اعضاي آن متعهد به حمايت شديد از مشتريان هستند. آنا بلای مدیر عامل ABA گفت: “بانک های استرالیا نقش خود را در حمایت از مشتریان و بازسازی اقتصاد درک می کنند. اطمینان از جریان اعتبار به خانواده ها و مشاغل با حمایت صحیح از مشتری در درجه اول اهمیت است.”

جریمه Westpac در مجموع 1.3 میلیارد دلار برای پولشویی و پرداخت های بهره برداری از کودکان بود
بیشتر بخوان!

آیین نامه رفتار بانکی ، قانون شعبه اجرای قانون ، شامل ارائه وام های مسئول است. انتظار می رود ABA سال آینده این کد را بررسی کند.

این تغییرات پیشنهادی پس از یک نبرد قابل توجه در دادگاه “واگیو و شیراز” مبنی بر اینکه بانک ها می توانند هنگام تخمین هزینه های خود برای برنامه های وام ، از یک شاخص کلی به جای شرایط شخصی مشتریان استفاده کنند ، صورت گرفت.

شماره های صبح و عصر ما را دریافت کنید

مهمترین اخبار ، تحلیل ها و اطلاعات مهم در ابتدای و پایان هر روز به صندوق ورودی شما ارائه می شود. ثبت نام برای صبح سیدنیخبرنامه اینجا ، سنخبرنامه اینجا ، بریزبن تایمز‘اینجا و چهار شنبهاینجا.

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در تجارت

شارژ کردن


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/ta2Ku
clck.ru/R5qiL
u.nu/z1166
ulvis.net/Caj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *