گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود


احراز هویت چند عاملی در سرویس های آنلاین بیشتر و بیشتر می شود. از آنجا که تسلا از پورتال حساب خود برای ارائه خدمات اضافی مانند اضافه کردن کلیدهای دیجیتالی برای باز کردن قفل خودرو استفاده می کند ، مهم است که حساب شما ایمن باشد و تسلا مطابق با بهترین روش های صنعت عمل کند.

امروز کاربران متصل شروع به گزارش اینكه صفحه حساب تسلا آنها گزینه جدیدی برای MFA معرفی كرده است ، با این حال با انتخاب گزینه شما به https://mfa.tesla.com می روید كه هنوز فعال نیست.

در حال بروز رسانی
به نظر می رسد که توسعه دهندگان وب سایت های تسلا ممکن است کمی زودتر ترک شوند ، زیرا ویژگی MFA اکنون از صفحه حساب سایت حذف شده است. این نشان می دهد که پرتاب قریب الوقوع است ، اما آنها هنوز آماده هوا دادن نیستند. درست قبل از حذف پیوند MFA ، توانستم گام دیگری در این راه بردارم.

بروزرسانی 2
من قادر به دسترسی به صفحات پشتیبانی تسلا برای تنظیم MFA بودم. در زیر عکسهایی از صفحه نشان داده شده است که روند پیکربندی MFA برای حساب تسلا شما را نشان می دهد.

به روزرسانی گسترده تسلا به مدل 3 ، پاک کردن کروم ، چرخ های جدید و برد بیشتر
بیشتر بخوان!

این بسیار با قول ایلون در مورد اضافه کردن پشتیبانی MFA در شرف تحقق است. بعد از پخش مستقیم ، این ویژگی به شما امکان می دهد برای تأیید شخصی که تأیید می کند شماره تلفن همراهی را که گواهی نامه های پیامکی به آن ارسال می شود تنظیم کنید. همچنین ، تسلا از نشانه های احراز هویت پشتیبانی می کند که از طریق برنامه هایی مانند Microsoft Authenticator و Google Authenticator ارائه می شوند.

نخست وزیر آمازون اکنون در استرالیا زندگی می کند. برای دریافت بهترین معاملات سریع وارد شوید
بیشتر بخوان!

در اوایل ماه آگوست ، ماسک به سوالی در توییتر پاسخ داد که به دنبال به روزرسانی در مورد پیشرفت بود. با توجه به اینکه اکنون این ویژگی را در صفحات حساب مشاهده می کنیم ، به نظر می رسد این اعلامیه اولویت توسعه را افزایش داده و تیم تسلا در شرف ارائه است.

اجرای MFA ایده خوبی برای همه حساب های شماست که سرویس آن را ارائه می دهد. نام های کاربری و رمزهای عبور به طور فزاینده ای از طریق حملات فیشینگ به خطر می افتند.

Super Mario Bros. 35 اکنون در نینتندو سوییچ موجود است
بیشتر بخوان!

اگرچه توصیه می شود که از رمزهای عبور مجدد استفاده نکنید ، اما ما می دانیم که انسانها برای جلوگیری از داشتن رمز عبور دیگری که بخاطر بسپارند ، معمولاً راه آسان را طی می کنند و این بدان معنی است که بسیاری از آنها از این طریق استفاده می کنند. این به این معنی است که اگر سرویسی هک شود و اعتبار شما به صورت آنلاین درز کند ، یکی از اولین کارهایی که یک مهاجم انجام می دهد ، امتحان اعتبار با سایر سرویس ها است.

فروشگاه تسلا در استرالیا راه اندازی می شود ، می تواند گران باشد
بیشتر بخوان!

وقتی MFA فعال است ، حتی اگر مهاجم نام کاربری و رمز ورود شما را داشته باشد ، باز هم به قطعه احراز هویت نهایی احتیاج دارد. تلاش برای ورود به سیستم ، درخواستی برای تلفن شما ، از طریق برنامه تأیید یا از طریق پیام کوتاه ایجاد می کند. بدون این کد آنها وارد نخواهند شد.

در این مرحله لازم به تأکید است که رهگیری پیام کوتاه در گذشته هک شده است ، با این وجود فعال کردن MFA پیچیدگی هک حساب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

Waymo در حال توسعه سرویس بدون راننده برای مردم در ققنوس است ، مشکل این است که نمی تواند تمرکز کند
بیشتر بخوان!

همچنین لازم به تأکید است که ایمن سازی تلفن با استفاده از گذرواژه ، پین ، الگو ، اثر انگشت یا چهره باز کردن قفل نیز مهم است تا اطمینان حاصل شود که فقط شما درخواست احراز هویت MFA را دریافت و تأیید می کنید.

با توجه به اینکه حساب تسلا بصورت آنلاین شامل اطلاعات کارت اعتباری شما می باشد تا امکان پرداخت پاداش یا خریدهای درون فروشگاهی یا خریدهای درون برنامه ای مانند ارتقا car اتومبیل را فراهم کند ، منطقی است که تسلا این امر را تا حد ممکن تضمین کند.
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/boyNw
clck.ru/RF5ys
u.nu/1s6ri
ulvis.net/qEN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *