یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است


وی گفت: “املاک چهارم به تدریج توسط این سیستم عامل های بزرگ فناوری که باعث مرگ و کلیک کردن اخبار و مطبوعات شده است ، تخریب می شود.” “این چیزی است که باید حل شود و من فکر می کنم ما به یک راه حل جهانی تر برای این مشکل نیاز داریم.”

کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان استرالیا کدی را پیشنهاد کرده است که به گوگل و فیس بوک سه ماه فرصت می دهد تا با شرکت های ارتباط از راه دور توافق نامه تقسیم درآمد را مذاکره کنند و آقای هریس گفت این کد در سراسر جهان قابل اجرا است.

وی گفت: شرکت هایی مانند گوگل با ارزش بازار یک تریلیون دلار آمریکا و فیس بوک با ارزش 774 میلیارد دلار “ثروتمندترین و سودآورترین شرکت های تاریخ” هستند و باید از این سود برای تأمین بودجه استفاده شود.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

وی گفت: “ما فقط نمی توانیم پرداخت كنیم ، مقداری از پول را پس دهیم.” “در حقیقت ما باید یک سیستم جدید بدست آوریم که در آن برای احیای روزنامه نگاری رقابت کنیم ، در مقابل رقابت در استخراج و توخالی و سپس در پایان مقداری پول پس می دهیم. این در واقع یک مدل پایدار نیست.”

آقای هریس گفت که بودجه روزنامه نگاری باید در سطح جهانی و به طور مداوم تأمین شود.

وی گفت: “با شروع” یک املاک چهارم در حال انجام است که کنترل دولت های ما ، از جمله این شرکت ها را حفظ می کند “.” این همان چیزی است که ما واقعاً به آن نیاز داریم. بدون او ، ما گم خواهیم شد. “

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

ب معضل اجتماعی آقای هریس از این فناوری به عنوان “یك مدینه فاضله و همزمان یك دیستوپی” یاد می كند و می گوید كه این ممكن است ضد فن آوری نباشد ، اما مدل تجاری شركت های بزرگ فناوری باید تغییر كند.

آقای هریس گفت که مقررات به جای تلاش برای ممنوع کردن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی “نقشی اساسی” دارد.

وی گفت: “بیایید تصور كنیم كه ما چوب خال خال غول پیکر خود را برداشته ایم و فقط به مسائل فردی مانند QAnon ، اخبار جعلی یا مواردی از این دست نمی پردازیم.” “ما یک چوب خال می گیریم و در واقع تمام فیس بوک را از پا در می آوریم یا همه TikTok را ربوده و از شر آنها خلاص می شویم. خوب ، اگر هنوز یک مدل تجاری دارید که خودشیفتگی ، اعتیاد ، حواس پرتی ، دو قطبی شدن و اطلاعات را تحریک می کند ، چه می کنید؟ ما فقط وارد خدمات جدیدی می شویم و کار می کنیم. دقیقاً همان کارها زیرا سودآورترین کار است. “

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

آقای هریس گفت که برای تعیین “مسیرهای رقابت” به یک دولت نیاز است ، در غیر این صورت این یک رقابت برای رسیدن به پایین است و می توان آن را به صورت جهانی انجام داد.

همانطور که گفت چنین گفت معضل اجتماعی به دلیل تمرکز بر عوامل مرتبط در فناوری سفید مورد انتقاد قرار گرفته است ، این ویژگی عدم تنوع در زمینه فناوری در زمان ساخت محصول بود.

وی گفت: “هیچ کس در فیلم نمی گوید ،” سلام به ما شخص سفیدپوست را گوش دهید تا به شما بگویم جواب چیست؟ ” “این بدان معناست که ما در واقع یک مشکل بزرگ داریم و به یک راه حل کامل برای جامعه نیاز داریم. ما برای ایجاد این تغییر به همکاری بین گروه های جامعه مدنی ، بین دولتها و مردم و اراده جمعی مردم نیاز داریم.”

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز‘اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

آمازون در حال طراحی مجدد دستگاه های echo با بلندگوهای کروی و صفحه نمایش چرخان است
بیشتر بخوان!

shrtco.de/HuRCh
clck.ru/RSqrH
u.nu/e5zci
ulvis.net/BoGR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *