یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است


وی گفت: “دارایی چهارم به تدریج توسط این سیستم عامل های بزرگ فن آوری تخریب شده است ، كه باعث مرگ و كلیك كردن اخبار و مطبوعات شده است.” “این چیزی است که باید حل شود و من فکر می کنم ما به یک راه حل جهانی تر برای این مشکل نیاز داریم.”

کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان استرالیا کدی را پیشنهاد کرده است که به گوگل و فیس بوک سه ماه فرصت می دهد تا با شرکت های رسانه ای درمورد معاملات تقسیم درآمد مذاکره کنند و آقای هریس گفت این کد در سراسر جهان قابل اجرا است.

به گفته وی ، شرکت هایی مانند گوگل با ارزش بازار یک تریلیون دلار آمریکا و فیس بوک به ارزش 774 میلیارد دلار “ثروتمندترین و سودآورترین شرکت های تاریخ” بوده اند و باید از این سود برای تأمین اعتبار استفاده شود.

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

وی گفت: “ما فقط نمی توانیم پرداخت كنیم ، مقداری از پول را پس دهیم.” “در حقیقت ما باید یک سیستم جدید به دست آوریم که در آن برای احیای روزنامه نگاری رقابت کنیم ، در مقابل رقابت برای استخراج و توخالی و سپس در پایان مقداری پول پس می دهیم. این در واقع یک مدل پایدار نیست.”

آقای هریس گفت که بودجه روزنامه نگاری باید در سطح جهانی و به طور مداوم تأمین شود.

وی گفت: “با شروع” یک املاک چهارم در حال انجام است که کنترل دولت های ما از جمله این شرکت ها را حفظ می کند. ” بدون او ، ما گم خواهیم شد. “

سرانجام جدیدترین Chromecast گوگل یک ریموت را در دست شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!

ادعاها

ب معضل اجتماعی آقای هریس از این فناوری به عنوان “یك مدینه فاضله و همزمان یك دیستوپی” یاد می كند و می گوید كه این ممكن است ضد فن آوری نباشد ، اما مدل تجاری شركت های بزرگ فناوری باید تغییر كند.

آقای هریس گفت که مقررات به جای تلاش برای ممنوع کردن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی “نقشی اساسی” دارد.

وی گفت: “بیایید تصور كنیم كه ما چوب خال خال غول پیكر خود را می گیریم و فقط به مسائل فردی مانند QAnon ، اخبار جعلی یا مواردی از این دست نمی پردازیم.” “ما یک چوب خال می گیریم و در واقع تمام فیس بوک را از بین می بریم یا همه TikTok را ربوده و از شر آنها خلاص می شویم. خوب ، اگر هنوز یک مدل تجاری دارید که خودشیفتگی ، اعتیاد به حواس پرتی ، قطب بندی و اطلاعات غلط را تحریک می کند ، چه می کنید؟ ما فقط وارد خدمات جدید می شویم و این کارها را انجام می دهیم. دقیقاً همان کار زیرا سودآورترین کاری است که باید انجام شود. “

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

آقای هریس گفت برای تعیین “مسیرهای رقابت” به یک دولت نیاز است ، در غیر این صورت این یک رقابت برای رسیدن به پایین است و می توان آن را به صورت جهانی انجام داد.

همانطور که گفت چنین گفت معضل اجتماعی به دلیل تمرکز بر عوامل نزدیک به فناوری سفید مورد انتقاد قرار گرفته است ، این یکی از ویژگیهای عدم تنوع در زمینه فناوری در زمان ساخت محصول بود.

وی گفت: “هیچ کس در فیلم نمی گوید ،” سلام به ما رجوع کنید به دوستان فناوری سفید تا به شما بگوییم چه پاسخی دارد “. “این بدان معنی است که ما در واقع یک مشکل بزرگ داریم و به یک راه حل کامل برای جامعه نیاز داریم. ما برای تحقق این تغییر به همکاری بین گروه های جامعه مدنی ، بین دولتها و مردم و اراده جمعی مردم نیاز داریم.”

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

پیشنهادات ترامپ در سال 2020

در خبرنامه هفتگی ما تجزیه و تحلیل تخصصی نژاد کاخ سفید توسط خبرنگار آمریکایی ما متیو نات ارائه می شود. برای ثبت نام صبح سیدنی بشارت دادنخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز‘اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

shrtco.de/zVvZz
clck.ru/RSqok
u.nu/fz4nh
ulvis.net/t6vd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *