یک تلگرام با دامپزشکان افراطی که به سیستم رمزگذاری شده آن هجوم می آورند می جنگد


نظارت بر کانال ها ، گروه ها و ربات ها برای محتوای جهادی کار ساده ای نیست زیرا تلگرام بیش از 400 میلیون کاربر دارد که می توانند به راحتی کانال هایی با تعداد نامحدود اعضا راه اندازی کنند و همچنین گروه هایی که می توانند حداکثر 200000 عضو داشته باشند.

مرکز سایمون ویزنتال ، یک سازمان حقوق بشری یهودی که رشد تروریسم و ​​نفرت را در اینترنت رصد می کند ، در گزارش تلگرامی خود که در جولای سال 2020 منتشر شد ، اشاره کرد که این سکوی پیام رسان یک برنامه آغاز شده دارد که شامل یک ابتکار مشترک با یوروپول در نوامبر 2019 با هدف حذف
حسابهای مرتبط با جهادی ها.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

این مرکز گفت: “این پلتفرم در میان کاربران راست افراطی به محبوبیت رسیده است و موج افزایش تعلیق و محدودیت توسط سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی آنها را وادار به استفاده از سیستم عامل های جایگزین کرده است.

فعال در بازار گروه دولت اسلامی در برنامه رمزگذاری شده تلگرام در سال 2016 نگاه می کند.

ناظر فعال بازار گروه دولت اسلامی در برنامه رمزگذاری شده تلگرام در سال 2016.اعتبار:مایا آلروتزو / AP

این مرکز گفت که حساب های تلگرامی مرتبط با دولت اسلامی به طور فعال تحت نظارت هستند ، اما به نظر نمی رسد ابتکار عمل مشابه مشابهی برای حذف حساب های راست افراطی داشته باشد. گروه های نئونازی از روسیه ، اوکراین و ایالات متحده نیز از جمله کسانی هستند که از تلگرام برای تبلیغات استفاده می کنند.

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

این مرکز گفت: “در حالی که کانال ها و گروه های خاصی که محتوای متنفر را تبلیغ می کنند ممکن است ساکت شوند یا مدیران خود را از دست بدهند ، ممکن است محتوا همچنان خاموش ، آنلاین و قابل دسترسی باشد ، از جمله پیوندها و بارگیری ها”

همچنین کانال های تلگرامی وجود دارد که مورد توجه نظریه پردازان توطئه قرار می گیرد ، از جمله پیشنهاداتی که نشان می دهد ویروس کرونا تا حیله است ، 5G خطری برای بشریت و ایدئولوژی “شهروند مستقل” است ، که در خشن ترین شکل خود از مردم حمایت می کند تا بتوانند قوانینی را که به موجب آن اطاعت می کنند انتخاب کنند. .

شرکت های رسانه های اجتماعی از روز انتخابات ایالات متحده جان سالم به در بردند ، اما آزمایشات بیشتری در حال افزایش است
بیشتر بخوان!

علاوه بر تلگرام ، جایگزینی های توییتر مانند Farler و Gab و جایگزینی YouTube معروف به BitChute ، به خانه مفسران افراطی ملی گرایان سفیدپوست یا سوپراستار تبدیل شده اند ، زیرا این سیستم عامل ها رویکرد متفاوتی برای تعدیل دارند.

آژانس های امنیتی مانند آژانس اطلاعات استرالیا در مورد افزایش افراط گرایی در راست در سال های اخیر هشدار داده اند. وزیر امور داخلی مایکل پازولو ماه گذشته به سنا نیوز گفت که توانایی ناپدید شدن گروه ها یا افراد جنایتکار بدون هیچ اثری در شبکه بسیار نگران کننده است.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

وی گفت: تعداد سیستم عامل های رمزگذاری شده برای یافتن مظنونانی که در این شبکه فعالیت جنایی انجام می دهند ، به چالشی تبدیل شده و این واقعیت بیشتر است که مجرمان از طریق چندین سیستم عامل از قانون فرار می کردند و ناشناس بودند ، این مشکل بیشتر می شد.

پاسولو گفت: “دشمن به سادگی از سکویی به سکوی دیگر ، سرور به سرور ، شبکه به شبکه دیگر منتقل خواهد شد ، و این خصوصاً جنبه آسیب رسان ناشناس ماندن است.”

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

شماره های صبح و عصر ما را دریافت کنید

مهمترین اخبار ، تحلیل ها و اطلاعات مهم در ابتدای و پایان هر روز به صندوق ورودی شما ارائه می شود. ثبت نام برای صبح سیدنیخبرنامه اینجا ، سنخبرنامه اینجا ، بریزبن تایمز‘اینجا و چهار شنبهاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/ex7ak1
clck.ru/RgqEh
u.nu/283ns
ulvis.net/RDUd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *