یک داستان جذاب دوم عنکبوت


پیچ و تاب اولیه باز شدن ماسک معمولاً یک مایل دورتر خوانده می شود ، اما همانند بازی اصلی ، هویت شخصیت شرور نیست که چیزها را جالب می کند بلکه انگیزه های آنها و قمار شخصی عمیق است که برای شخصیت اصلی ما ایجاد می شود. اجراهای اینجا همه درجه یک هستند و حتی وقتی از داستان اصلی فاصله می گیرید ، مونولوگ ها و پادکست های Morales که در پس زمینه بازی می کنند ، انبوهی از شخصیت بازی را اضافه می کنند.

وقتی دنبال داستان اصلی نیستید یا شور و هیجان و حرکات عظیمی از لرزش در منهتن را نمی پسندید – آشنا اما اکنون پوشیده از یخ ، برف و تزئینات کریسمس – وقت زیادی برای جابجایی وجود دارد. و مانند کل بازی ، اینها کمتر قابل توجه هستند اما به طرز دلخواه شخصی و جالب تر از موارد اصلی هستند.

تجدید حیات غیر منتظره Battletoads دارای نقص اما خارق العاده است
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=gHzuHo80U2M

از متوقف کردن جرایم تصادفی در خیابان گرفته تا سامریایی خوب بودن از طریق درخواست های راهنمایی ارسال شده در برنامه شما ، و ردیابی موارد جمع آوری شده و موارد پس زمینه تا ضبط صدا های شهر تا آمیختن با آهنگ ها ، هر بیت شما را به غارت می کشد ، می توانید با تجهیزات ، ارتقا و لباس هایی که سبک متمایز سبک را راهنمایی می کنند تجارت کنید. مورالس در همین حین همان نمره قهرمانانه عالی با بزرگتر شدن ساختمانها و به کار بردن سایه ها ، از بین می رود و خارج می شود ، اما این بار با عنصری از طبل های هیپ هاپ و آکوردهای مصنوعی.

چرا یک بازی 11 ساله یکی از بهترین بازی های سال 2020 است
بیشتر بخوان!

مورالس حتی در هنگام مبارزه نیز چند ترفند دیگر در آستین خود دارد ، با داشتن انرژی الكتریكی زیستی به وی این توانایی را می دهد تا دشمنان را در “زهر” ببلعد یا به طور موقت نامرئی شود. این یک عنصر جدید را اضافه می کند و به سیستم مبارزه نرم و لطیف و انعطاف پذیر ، با انواع جدیدی از سایه ها ، شما را مجبور می کند تا چیزهای مخفیانه ، کشنده و دعواهای کلی را تغییر دهید ، و پازل ها به لطف قدرت ، پیچش های جدید و جالب دارند. .

بانک های استرالیایی در حال پیگیری قانونی علیه غول رمزنگاری Ripple هستند
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

در PlayStation 4 ارائه و عملکرد بسیار شبیه به بازی قبلی است ، اما مایلز مورالس is نیز یکی از دو نمایش روز راه اندازی پلی استیشن 5 جدید است و این سیستم مزایای دیگری نیز دارد.

نکته قابل توجه کمبود بارگذاری صفحه در تمام طول راه است. حتی هنگام مسافرت سریع ، صفحه نمایش به راحتی و در کمتر از دو ثانیه سیاه می شود تا اینکه مورالس در آن طرف شهر ظاهر شود. همچنین شما می توانید بین افزایش وفاداری یا فریم سریعتر نسبت به نسخه PS4 انتخاب کنید. گزینه وفاداری جزئیات سطح بالاتری را به شهر نشان می دهد و برخی از جلوه های چشمگیر نور و انعکاس را نشان می دهد ، اما در این بازی سریع هر بار عملکرد را کسب می کنم و همه چیز در اینجا با 60 فریم در ثانیه بسیار عالی است.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

با مبارزه پیچیده تر ، داستان نازک تر و دشوارتر ، شخصیت های جالب تر و عملکرد بهتر (در PS5) ، این یک بازی عالی نسبت به نسخه قبلی خود است ، به غیر از این که تعداد آن کمتر است. یک پیامد شاید ناخواسته از این مسئله این است که من در مورد ماجراهای پیتر پارکر و دوستان ثروتمندش کمتر نگران یک دنباله کامل آینده هستم. واقعاً امیدوارم روحیه بیشتری ببینیم.

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس اکنون برای پلی استیشن 5 (تست شده) و PS4 عرضه می شود.

سه گوشی جدید عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/G2h4Df
u.nu/7962k
ulvis.net/2EJp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *