یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده


بعد از گذر از چند قاب عکس دیجیتال در طول سال ها ، من فکر می کنم Google Nest Hub یکی از بهترین ها از نظر کیفیت تصویر است ، بنابراین من یک مرکز توپی 10 اینچی به آنها دادم تا روی نیمکت آشپزخانه زندگی کنند.

من آن را در هنگام بازدیدهای هفتگی درمانگر خود برای تهیه مواد غذایی تنظیم کردم و به آنها نشان دادم که چگونه مستقیماً از تلفن های هوشمند خود عکس بارگذاری کنند. من فکر نمی کردم که آنها به این نکته اهمیت دهند که Google Nest Hub نیز یک اسپیکر هوشمند است ، با توجه به اینکه آنها از قبل تلفن های هوشمند ابتدایی را در جیب خود دارند اما بیش از مکالمه و متن از آنها استفاده نمی کنند.

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

ادعاها

من در واقع به این فکر می کردم که بلندگو را بی صدا بگذارم ، اما فکر کردم حداقل باید به آن فرصت بدهند. بنابراین من اصول مکالمه با «دستیار Google» را توضیح دادم ، مانند اینکه از او خواسته بود پیش بینی های هواشناسی را بررسی کند ، هنگام پختن تایمرها را تنظیم کند یا هنگام خواندن یک دستورالعمل ، اندازه گیری ها را تبدیل کند.

تقریباً به عنوان آخرین فکر ، من همچنین اشاره کردم که آنها می توانند از دستیار Google بخواهند موسیقی پخش کند ، به طور پیش فرض از YouTube Music پخش جریانی کند و اگر از سرویس رایگان استفاده می کنید ، گاهی اوقات تبلیغات کوتاه تجاری را رها می کنند. صدای پمپ های اسپیکر سنگین Google Nest Hub Max بسیار بهتر از دستگاه پخش رادیویی / سی دی قدیمی است که روی نیمکت آنها زندگی می کند.

سرانجام جدیدترین Chromecast گوگل یک ریموت را در دست شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!

پس از بررسی چند روز بعد با آنها ، مشخص می شود که یک جعبه تماس دیجیتال در مقابل آنها قرار دارد و در واقع ویژگی مورد علاقه آنها است. آنها به زودی کشف کردند که دستیار Google تقریبا هر چیزی را که می خواهند پخش می کند و هنگامی که با سلیقه آنها در موسیقی آشنا شد ، آنها می توانند یک آهنگ عالی را بخواهند – فکر کنید بیل هیلی شبانه روز راک کنید سپس او را تا آخر وقت بعدازظهر مسئول موسیقی بگذارید.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

آنها همیشه در طول روز به رادیو گوش می دهند ، اما از صحبت های بی وقفه در مورد ویروس کرونر بیمار هستند ، بنابراین دسترسی آسان به یک کتابخانه موسیقی عظیم مورد توجه است. من پیشنهاد دادم برای یک سرویس پولی ثبت نام کنم تا آنها بتوانند از تبلیغات تجاری جلوگیری کنند ، اما آنها نسلی هستند که همچنان به رادیو و تلویزیون های تجاری متعهد هستند تا بتوانند برخی وقفه های تبلیغاتی را تحمل کنند.

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

مادر شوهر خنده دار که 70 ساله هم هست و ماههاست تنها در خانه گیر کرده است ، دقیقاً همان حرف را به من گفت. او هنگام طاعون از گوش دادن به رادیو خسته شده بود. او یک quilter پرشور است و دوستانش او را تشویق می کنند که بعد از ظهر گوش دادن به پادکست های مصنوعی را شروع کند ، بنابراین همسرم آن را با یک دستگاه Google Home Mini در خیاطی خود که به حساب Spotify به صورت رایگان پیوند داده شده تنظیم کرده است.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

به خانه پدر و مادرم برگشته و هفته گذشته جشن فراوانی را با ورود نوه جدیدشان جشن گرفتیم. وقتی اولین عکسهای شاد از طریق متن به دست ما رسید ، آنها مستقیماً به سمت قاب عکس رفتند ، این به مادر و پدر کمک می کند لبخند بزنند تا اینکه بتوانند برای آغوش گرفتن از او دیدن کنند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/FI8ev
clck.ru/REidT
u.nu/gz7z2
ulvis.net/UKx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *