یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده


بعد از گذر از چند قاب عکس دیجیتال در طول سال ها ، من فکر می کنم Google Nest Hub یکی از بهترین ها از نظر کیفیت تصویر است ، بنابراین من یک هاب 10 اینچی به آنها دادم تا روی نیمکت آشپزخانه زندگی کنند.

من آن را در هنگام مراجعه هفتگی درمانگر خود برای بارگیری مواد غذایی تنظیم کردم و به آنها نشان دادم که چگونه مستقیماً از تلفن های هوشمند خود عکس بارگذاری کنند. من فکر نمی کردم که آنها بیش از حد به این واقعیت اهمیت دهند که Google Nest Hub نیز یک سخنران هوشمند است ، با توجه به اینکه از قبل دارای جیب های هوشمند اساسی است اما بیشتر از مکالمات و متن ها استفاده نمی شود.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

ادعاها

من در واقع به این فکر می کردم که بلندگو را بی صدا بگذارم ، اما فکر کردم حداقل باید به آن فرصت بدهند. بنابراین من اصول مکالمه با «دستیار Google» را توضیح دادم ، مانند اینکه از او خواستم پیش بینی های هواشناسی را بررسی کند ، تایمرها را هنگام پختن تنظیم کند یا هنگام خواندن یک دستورالعمل اندازه گیری ها را تغییر دهد.

تقریباً به عنوان آخرین فکر ، من همچنین اشاره کردم که آنها می توانند از دستیار Google بخواهند موسیقی پخش کند ، به طور پیش فرض از YouTube Music پخش جریانی کند و اگر از سرویس رایگان استفاده می کنید ، گاهی اوقات یک تبلیغ کوتاه را وارد کنید. صدای پمپ های اسپیکر سنگین Google Nest Hub Max بسیار بهتر از دستگاه پخش رادیویی / سی دی قدیمی است که روی نیمکت آنها زندگی می کند.

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

پس از بررسی چند روز بعد با آنها ، مشخص می شود که یک جعبه تماس دیجیتال در دسترس آنها ویژگی مورد علاقه آنها است. آنها خیلی زود فهمیدند که دستیار Google تقریباً هر چیزی را که بخواهند پخش می کند و هنگامی که با سلیقه آنها در موسیقی آشنا شد ، می توانند یک آهنگ عالی بخواهند – فکر کنید بیل هیلی شبانه روز راک کنید سپس او را تا آخر وقت بعدازظهر مسئول موسیقی بگذارید.

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

آنها همیشه در طول روز به رادیو گوش می دهند ، اما از صحبت های بی وقفه در مورد ویروس کرونر بیمار هستند ، بنابراین دسترسی آسان به یک کتابخانه موسیقی عظیم مورد توجه است. من پیشنهاد دادم برای یک سرویس پولی ثبت نام کنم تا آنها بتوانند از تبلیغات تجاری جلوگیری کنند ، اما آنها نسلی هستند که هنوز به رادیو و تلویزیون های تجاری اختصاص داده شده اند تا بتوانند برخی وقفه های تبلیغاتی را تحمل کنند.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

ادعاها

مادر شوهر خنده دار ، که او نیز حدود 70 سال دارد و ماه هاست که تنها در خانه گیر کرده است ، دقیقاً همان حرف را به من گفت ؛ او هنگام طاعون از گوش دادن به رادیو خسته شده بود. او یک quilter مشتاق است و دوستانش او را تشویق کردند که بعد از ظهر شروع به گوش دادن به پادکست های مصنوعی کند ، بنابراین همسرم آن را با یک گوگل هوم مینی در اتاق خیاطی خود که به حساب Spotify به صورت رایگان مرتبط است ، راه اندازی کرد.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

به خانه پدر و مادرم برگشته و هفته گذشته با ورود نوه جدیدشان جشن های زیادی را جشن گرفتیم. هنگامی که اولین عکسهای شاد از طریق متن وارد شدند ، آنها مستقیماً به قاب عکس رفتند ، که به مادر و پدر کمک می کند لبخند بزنند تا زمانی که بتوانند برای آغوش گرفتن از او دیدن کنند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/6PemA
clck.ru/RRe4B
u.nu/nbgsi
ulvis.net/XmWl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *