یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده


بعد از گذر از چند قاب عکس دیجیتال در طول سال ها ، من فکر می کنم Google Nest Hub یکی از بهترین ها از نظر کیفیت تصویر است ، بنابراین من یک هاب 10 اینچی به آنها دادم تا روی نیمکت آشپزخانه زندگی کنند.

من برای آنها در هنگام مراجعه هفتگی درمانگر خود برای تهیه مواد غذایی تنظیم کردم و به آنها نشان دادم که چگونه مستقیماً از تلفن های هوشمند خود عکس بارگذاری کنند. من فکر نمی کردم که آنها به این واقعیت اهمیت دهند که Google Nest Hub همچنین یک سخنران هوشمند است ، با توجه به اینکه از قبل دارای جیب های هوشمند اساسی است اما بیشتر از مکالمات و متن ها استفاده نمی شود.

اپل قرار است هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

من واقعاً به این فکر کردم که بلندگو را روی بی صدا بگذارم ، اما فکر کردم حداقل باید به آن فرصت بدهند. بنابراین من اصول مکالمه با «دستیار Google» را توضیح دادم ، مانند اینکه از او خواستیم پیش بینی های هواشناسی را بررسی کند ، هنگام پختن تایمرها را تنظیم کند یا هنگام خواندن یک دستورالعمل ، اندازه گیری ها را تبدیل کند.

تقریباً به عنوان آخرین فکر ، من همچنین اشاره کردم که آنها می توانند از دستیار Google بخواهند موسیقی پخش کند ، YouTube Music را به طور پیش فرض پخش جریانی کند و در صورت استفاده از سرویس رایگان ، گاهی اوقات یک تبلیغ کوتاه را وارد می کند. صدای پمپ های اسپیکر سنگین Google Nest Hub Max بسیار بهتر از دستگاه پخش رادیویی / سی دی قدیمی است که روی نیمکت آنها زندگی می کند.

چگونه می توان جهان فعلی را کنترل کرد
بیشتر بخوان!

پس از بررسی چند روز بعد با آنها ، مشخص می شود که یک جعبه تماس دیجیتال در مقابل آنها قرار دارد و در واقع ویژگی مورد علاقه آنها است. آنها به زودی فهمیدند که دستیار گوگل تقریباً هر چیزی را که می خواستند پخش می کند و هنگامی که او با سلیقه آنها در موسیقی آشنا شد ، می توانند یک آهنگ عالی بخواهند – فکر کنید بیل هیلی شبانه روز راک کنید سپس او را تا آخر وقت بعدازظهر مسئول موسیقی بگذارید.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

آنها همیشه در طول روز به رادیو گوش می دهند ، اما از صحبت های بی وقفه در مورد ویروس کرونر بیمار هستند ، بنابراین دسترسی آسان به یک کتابخانه موسیقی عظیم مورد توجه است. من پیشنهاد دادم برای یک سرویس پولی ثبت نام کنم تا آنها بتوانند از تبلیغات تجاری جلوگیری کنند ، اما آنها نسلی هستند که هنوز به رادیو و تلویزیون های تجاری اختصاص داده شده اند تا بتوانند برخی وقفه های تبلیغاتی را تحمل کنند.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

ادعاها

مادر شوهر خنده دار که 70 ساله هم هست و ماههاست تنها در خانه گیر کرده است ، دقیقاً همان حرف را به من گفت. او هنگام طاعون از گوش دادن به رادیو خسته شده بود. او یک quilter مشتاق است و دوستانش او را تشویق کردند که بعد از ظهر گوش دادن به پادکست های مصنوعی را شروع کند ، بنابراین همسرم آن را با دوختن Google Home Mini که به حساب Spotify به صورت رایگان پیوند داده شده است راه اندازی کرد.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!

به خانه پدر و مادرم برگشته و هفته گذشته جشن فراوانی را با ورود نوه جدیدشان جشن گرفتیم. هنگامی که اولین عکسهای شاد از طریق متن وارد شدند ، آنها مستقیماً به قاب عکس رفتند ، که به مادر و پدر کمک می کند لبخند بزنند تا زمانی که بتوانند برای آغوش گرفتن از او دیدن کنند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kjYA2
clck.ru/REiVu
u.nu/6qecn
ulvis.net/NPn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *