یک مترجم جیبی برای زمانی که سفر به میز برگشته است


برای رسیدن به بهترین نتیجه ، با تلفن خود در ارتفاع قفسه سینه با شخص دیگر تماس بگیرید. متناوباً ، تلفن را روی میز روبروی هم بنشینید. در هر صورت ، شما دو نفر باید با زاویه 30 درجه با میکروفون صحبت کنید.

بین درس های ژاپنی همسر و فرزندانم و دوره کارآموزی من به زبان ایتالیایی در کلاس ، ما به مترجم صفر آموزش خوب دادیم. ترجمه ها به طرز چشمگیری دقیق هستند ، اما یک نقطه شیرین نسبتاً باریک برای میکروفون وجود دارد ، که فراتر از آن نتایج تحریف شده تر است.

دهه ها بازی را به فن آوری ابتکاری بیاورید
بیشتر بخوان!

برای بهترین نتیجه ، یک نقطه شیرین خاص وجود دارد که شما باید تلفن خود را در آن نگه دارید.

هنگامی که هر دو زبان خود را انتخاب کردید ، برنامه به طور خودکار تشخیص می دهد چه کسی صحبت می کند ، اما گاهی اوقات اگر آن را غیرفعال کنید و به هر کسی اجازه دهید قبل از صحبت کردن در کنار صفحه ضربه بزند ، نتایج بهتری می گیرید. اسلو باید توجه داشته باشد که برنامه TimeKettle هنگام لعنت بلند است ، بنابراین شما نمی توانید در زبان خود خیلی رنگارنگ باشید.

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

با تشکر از کاهش نویز میکروفون 4 طرفه ، برنامه TimeKettle عملکرد بهتری نسبت به Google Translate در تشخیص هر دو صدا در هنگام صحبت دیگران در نزدیکی انجام می دهد.

ادعاها

هرچه بگویید در کنار صفحه شما دیکته شده است. پس از پایان کار ، ترجمه با صدای بلند گفته می شود و به صورت وارونه نمایش داده می شود تا شخص دیگر بتواند آن را بخواند ، یک مزیت دیگر نسبت به Google Translate است که نشان می دهد همه چیز در بالا صادق است.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

برنامه TimeKettle همچنین حالت های مصاحبه دو طرفه ، چهار طرفه ارائه می دهد که مکالمات را ضبط می کند و آنها را روی صفحه ترجمه می کند ، اما گاهی اوقات ناجور است و من مطمئن نیستم که برای انجام مذاکرات ظریف تجاری به آن اعتماد کافی داشته باشم.

اگر هنگام نیاز به دستورالعمل ایستگاه قطار از آکورد زدن خسته شده اید ، مترجم صفر TimeKettle ممکن است همراه شما باشد.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

فن آوری های نوآورانه را برای دهه ها بازی به ارمغان بیاورید
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kqmzJ
clck.ru/R7B3m
u.nu/d06fu
ulvis.net/e9n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *