یک مربع میخ با انتخاب دوم در نقطه شیرین AI قرار دارد


“هنگامی که ما با [Deci] تیمی که متوجه شدیم می تواند به شرکت ها کمک کند ، خصوصاً در تقاطع بین داده های آموزش استقرار و استقرار مدل ها برای تولید ، درد بسیاری در این تقاطع دارد و این شرکت واقعاً به رفع این شکاف کمک می کند. “

ادعاها

Peg Square چندین سرمایه گذاری در این زمینه انجام داده است مانند راه اندازی AI Radiology Aidoc و شاهد این است که شرکت های سهام مانند پیش بینی وضعیت آب و هوای استارت آپ ClimaCell به طور فزاینده ای از مدل های AI استفاده می کنند.

مجبور به گوشه ای شد ، پکر ده چشم پوشی کرد
بیشتر بخوان!

آقای شوارتز گفت: “این از نظر ما بسیار شیرین است.” “ما تقریباً به استرالیا ، اسرائیل در نیوزیلند و جنوب شرقی آسیا متمرکز هستیم ، بنابراین با اهداف جغرافیایی و اندازه شرکت متناسب است … در مراحل اولیه تجاری سازی است ، درآمد آن قبل از شروع جذب زودهنگام تجاری (کسب) است ، بنابراین همه ما کاملاً مناسب است “

آقای گایفمن گفت كه دسی در تلاش است تا هوش مصنوعی را در دسترس بیشتر شركت ها قرار دهد.

هیئت تعاملی: تحقیقات قرنطینه
بیشتر بخوان!

وی گفت: “ما در نقطه ای هستیم كه فقط تلاش های اولیه می تواند واقعاً از هوش مصنوعی بهره مند شود و شاهد هستیم كه هر روز تعداد بیشتری از كاربران و شركت ها سعی در استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف تجاری دارند.”

Deci از بودجه Square Peg و شرکت سرمایه گذاری خطرناک اسرائیلی Emerge برای گسترش تیم خود استفاده خواهد کرد و مهندسان و فروشندگان بیشتری را برای هدف قرار دادن بازارهای آمریکا و آسیا اضافه خواهد کرد.

واقعیت تلخ اقتصادی پیش روی ترامپ و بایدن
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/F3YdV
clck.ru/Rckv4
u.nu/tqiky
ulvis.net/Alna

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *