ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند


معاون رئیس ACCC ، دالیا ریكارد در اعلام مرحله بعدی تحقیقات گفت: “برنامه ها برای بسیاری از مصرف كنندگان استرالیایی به ابزاری حیاتی برای زندگی روزمره تبدیل شده اند ، روندی كه ظاهراً در طی همه گیری COVID-19 پدید آمده است.”

“ما می خواهیم درباره بازار برنامه های تلفن همراه در استرالیا ، از جمله میزان شفافیت و کارآیی بازار ، برای مصرف کنندگان و همچنین کسانی که در بازار فعالیت می کنند ، بیشتر بدانیم. ما همچنین بر روی سطح رقابت بین فروشگاه های عمده برنامه های آنلاین و نحوه رقابت آنها برای فروش برنامه با سایر ارائه دهندگان برنامه تمرکز خواهیم کرد.”

اپل 155 میلیون دلار برای تنظیم تحقیقات ایالات متحده در مورد مسئله "باتری گیت" در آیفون پرداخت خواهد کرد
بیشتر بخوان!

ادعاها

ماه گذشته اپیک گیمز در اعتراض به رهنمودها و رویه های شرکت ها که به گفته آنها در حال انحصار فزاینده هستند ، مراحل قانونی علیه اپل و گوگل را آغاز کرد. دو هفته بعد از اینکه Epic تغییری را ایجاد کرد که به بازیکنان امکان می دهد ارز را مستقیماً از Epic بخرند و کاهش Apple و Google را دور بزنند ، هم از فروشگاه برنامه iOS و هم از Google Play در دستگاههای Android حذف شد.

نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است
بیشتر بخوان!

اپیک ادعا می کند که این دو شرکت دارای انحصار فروشگاه های برنامه و بازار برنامه ها در دستگاه های دارای سیستم عامل خود هستند و می خواهد گزینه های رقابتی خود را معرفی کند.

ارائه مقاله ACCC در بازارهای برنامه ، موارد مشابه ، از جمله انتخاب محدود فروشگاه برنامه در دستگاه های تلفن همراه را برجسته می كند (اپل فروشگاه های برنامه های جایگزین را به هیچ وجه مجاز نمی داند ، در حالی كه Android این كار را می كند اما Google Play را به شدت ترجیح می دهد) و كمبود گزینه هایی كه توسعه دهندگان دارند. هنگام دریافت پرداخت برای خریدهای درون برنامه ای.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

ACCC از طریق یک نظرسنجی آنلاین ، که در 2 اکتبر بسته می شود ، نظرات مصرف کنندگان را جستجو می کند. وی قرار است در مارس سال آینده گزارشی در این باره ارائه دهد.

این قسمت دوم از تحقیقات خدمات دیجیتال است ، اولین موردی که مربوط به خدمات رسانه های اجتماعی و خدمات جستجو است. گزارش نهایی در مورد این موضوع در تاریخ 30 سپتامبر است.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

سرانجام جدیدترین Chromecast گوگل یک ریموت را در دست شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/cPg3j
clck.ru/R6pcW
u.nu/hhehf
ulvis.net/MeL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *