ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند


دالیا ریکارد ، معاون رئیس ACCC در اعلام مرحله بعدی تحقیقات گفت: “برنامه ها برای بسیاری از مصرف کنندگان استرالیایی به ابزاری اساسی برای زندگی روزمره تبدیل شده اند ، روندی که ظاهراً در طی همه گیری COVID-19 ایجاد شده است.”

“ما می خواهیم در مورد بازار برنامه های تلفن همراه در استرالیا ، از جمله شفافیت و کارآیی بازار ، برای مصرف کنندگان و همچنین افرادی که در بازار فعالیت می کنند ، بیشتر بدانیم. ما همچنین بر میزان رقابت بین فروشگاه های عمده برنامه های آنلاین تمرکز خواهیم کرد.

اپل برای اولین بار تخفیف های ساعت ، آیپد و خدمات را معرفی می کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

ماه گذشته اپیک گیمز در اعتراض به رهنمودها و رویه های شرکت ها ، که به گفته آنها به طور فزاینده ای انحصارطلب است ، مراحل قانونی علیه اپل و گوگل را آغاز کرد. دو هفته بعد از اینکه Epic تغییری را ایجاد کرد که به بازیکنان امکان می دهد ارز مستقیم از Epic بخرند و کاهش Apple و Google را دور بزنند ، هم از فروشگاه برنامه iOS و هم از Google Play در دستگاههای Android حذف شد.

برنامه های نسل بعدی Xbox فراتر از هر کنسول هستند
بیشتر بخوان!

اپیک ادعا می کند که این دو شرکت دارای انحصار فروشگاه های فروشگاه برنامه و بازارهای خرید درون برنامه ای در دستگاه های دارای سیستم عامل خود هستند و می خواهد گزینه های رقابتی خود را معرفی کند.

ارائه مقاله ACCC در بازارهای برنامه موارد مشابهی را انتخاب می کند ، از جمله انتخاب محدود فروشگاه های برنامه در دستگاه های تلفن همراه (اپل به هیچ وجه اجازه فروشگاه برنامه های جایگزین را نمی دهد ، در حالی که اندروید اجازه می دهد اما Google Play را به شدت ترجیح می دهد) و کمبود گزینه هایی که توسعه دهندگان دارند. هنگام دریافت پرداخت برای خریدهای درون برنامه ای.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

ACCC از طریق یک نظرسنجی آنلاین ، که در 2 اکتبر بسته می شود ، نظرات مصرف کنندگان را جستجو می کند. وی قرار است در مارس سال آینده گزارشی در این باره ارائه دهد.

این قسمت دوم از تحقیق خدمات دیجیتال است ، اولین بخش مربوط به خدمات رسانه های اجتماعی و خدمات جستجو. گزارش نهایی در مورد این موضوع در تاریخ 30 سپتامبر است.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UfkIi
clck.ru/RSFSu
u.nu/s8cqt
ulvis.net/iUQt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *