ACT Labour و Green ها با تخفیف در خودروهای الکتریکی ، 50 شارژر جدید ، وام های با بهره صفر برای ذخیره انرژی خورشیدی و باتری موافقت می کنند


ماه گذشته ACT انتخابات را برگزار كرد و با ادامه دوره 19 ساله ، كار به دولت برگردانده شد. در سند جدیدی که به توافق نامه پارلمانی و مجری دهمین قانونگذاری قلمرو پایتخت استرالیا مشهور است ، وی اصولی را تأیید می کند که سبزهای ACT و ACT بر اساس آنها کار می کنند.

این اصول شامل برخی از برنامه های جسورانه برای آینده است ، که بیشتر ما به آنها علاقه مند هستیم ، شخصی تحت عنوان “گام های بعدی در زمینه اقدامات تغییر اقلیم” است.

اگرچه این توافق نامه ها از طریق سیاست تأمین نمی شوند ، روشن است که ACT در شرف برداشتن گام های اساسی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است و دیدن پشتیبانی از وسایل نقلیه خورشیدی ، باتری ها و وسایل نقلیه الکتریکی بسیار جالب است.

توافق نامه ACT برای کارگران و سبزها اقدامات اساسی زیر را برای یک اقدام با انتشار صفر با استفاده از اقدامات زیر انجام می دهد:

Neuron Mobility اسکوترهای برقی را در آدلاید ، بریزبن ، داروین ، کانبرا و تاونزویل راه اندازی می کند.
بیشتر بخوان!

حذف گاز سوخت فسیلی حداکثر تا سال 2045 در ACT ، از ثبات شبکه انرژی پشتیبانی می کند و از خانواده های آسیب پذیر پشتیبانی می کند

برای کمک به هزینه های اولیه سرمایه گذاری ، یک برنامه وام با بهره صفر تا سقف 15000 دلار برای خانوارهای غیرانتفاعی و سازمان های محلی اجرا کنید:

 • صفحات خورشیدی روی سقف؛
 • ذخیره سازی باتری خانگی؛
 • وسایل نقلیه غیر اگزوز و لوازم برقی کارآمد.

این برنامه شامل یک م educationلفه آموزش و ارتباط در مورد بهره وری انرژی و انتقال از گاز به برق است.

2. پروژه ای را با مالکان دارایی مربوطه و ذینفعان کلیدی پیش ببرید تا با تزریق گزینه های گاز با انتشار صفر ، تا حد ممکن از شدت انتشار شبکه گاز ACT موجود کاسته شود.

3. مقررات حداقل بهره وری انرژی را برای اجاره در سال 2021 با اجرای تدریجی در سالهای آینده تنظیم کنید.

4. اجرای یک برنامه پنج ساله 50 میلیون دلاری برای بهبود کارایی ساختمان و پایداری مسکن اجتماعی و عمومی ، صاحبان آپارتمان کم درآمد و کمترین ملک اجاره ای. این شامل ارتقا مسکن دولت و مشوق های مالی برای اجرای حداقل استانداردهای بهره وری انرژی در املاک اجاره ای است.

جدیدترین محصول امنیتی منزل Ring یک پهپاد است که مبدل است
بیشتر بخوان!

5. حداقل 250 مگاوات فضای ذخیره سازی باتری “در مقیاس بزرگ” جدید در سراسر ACT توزیع کنید.

6. مرکز خرید Molongelo را به عنوان یک مرکز خرید الکتریکی عمومی (بدون اتصال جدید به شبکه گاز ، اما اجازه دادن به ترتیبات حمل و نقل گاز مانند مخازن) ، با مشارکت ذینفعان متخصص ، توسعه دهید و برای کمک به مرحله از درس های این پروژه استفاده کنید. از گازهای فسیلی تحت ACT ، و بهترین روش های ملی را نشان دهید.

7. قانون جلوگیری از اتصالات جدید شبکه گاز به مراحل بعدی توسعه مسکونی در گرینفیلد در ACT در سالهای 22-2221. مراحل آینده Jacka Whitlam کاملاً برقی خواهد بود.

8. شروع یک پروژه انتقال ، همکاری با صنعت و سایر ذینفعان ، برای ارتقا developments پیشرفت ها برای پر کردن تمام برق ، با هدف نداشتن اتصالات شبکه جدید گاز برای پیشرفت های آینده پرش از سال 2023.

ARENA 1.6 میلیارد دلار در بودجه 2020 استرالیا دریافت خواهد کرد ، اما افزایش این امر باعث کاهش مزایای تجدید پذیر می شود
بیشتر بخوان!

9. اطمینان حاصل کنید که تمام ساختارهای جدید دولت و دولت ACT بدون سوخت های فسیلی ، از جمله اجاره نامه های جدید ، فاقد سوخت فسیلی هستند. کلیه بازسازی های مکرر در ساختمانها و تأسیسات دولتی پس از بازسازی در معرض انتشار صفر خالص خواهند بود.

10. تا سال 2021 ، توصیه های ACT ICRC را برای آسان تر کردن مصرف کنندگان ACT با استفاده از خرده فروش برق برای ارائه یک حساب مرجع معمول مصرف کننده به مشتریان و همچنین در صورت داشتن برنامه ای که بتواند صورت حساب های مشتری را کاهش دهد ، به آنها اطلاع دهید.

تعداد قابل توجهی از وسایل نقلیه صفر (ZEV) را در ACT گسترش دهید

 1. با صنعت ZEV درگیر شوید و هدف بلند پروازانه ای را برای فروش وسایل نقلیه جدید ACT تصویب کنید که تا سال 2030 انتشار صفر داشته باشد.
 2. مشوق های مالی برای خرید خودروهای غیر اگزوز فراهم کنید. این شامل ثبت نام رایگان خودرو برای وسایل نقلیه جدید با انتشار صفر به مدت دو سال است که در اسرع وقت معرفی شد.
 3. مشوق های مالی اضافی برای حمایت از جذب بیشتر ZEV در میان مشاغل و بخش های جامعه ایجاد کنید.
 4. مسیری را برای ACT استفاده کنید که فقط از وسایل حمل و نقل عمومی غیر اگزوز ، کامیون های زباله ، تاکسی و وسایل نقلیه مشترک خودرو استفاده کند تا اواسط دهه 2030 – بدون خرید بیشتر اتوبوس های غیر اگزوز. اجاره کوتاه مدت اتوبوس به منظور تأمین بالاترین نیازهای عملیاتی مجاز است.
 5. حداقل 50 ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر کانبرا و منطقه تأسیس کرده و حراج معکوس برای ساخت آنها در سالهای 22 تا 2021 برگزار کرد. این شامل کار با ارائه دهندگان ایستگاه های خدمات برای کشف زیرساخت های صورتحساب عمومی گسترده تر است.
 6. مقررات قانونی همراه با بررسی طرح سرزمین برای ایجاد زیرساخت شارژ برای ساختمانهای مسکونی و تجاری جدید چند واحدی ، و بررسی اقدامات برای حمایت از تنظیم مجدد زیرساختهای شارژ در ساختمانهای موجود.
 7. رفتار بازار برای جذب صنایع خودروسازی با انتشار صفر و سایر فرصتهای اقتصادی و آموزش به ACT شنیده می شود.
 8. پروژه های اضافی Vehicle2Grid و Vehicle2Home را برای بهبود بهره وری انرژی و قابلیت اطمینان شبکه آزمایش کنید
Google Maps 18 مراکز خرید AU / NZ با نمای خیابان
بیشتر بخوان!

اینها به سادگی بلند پروازانه ترین مجموعه برنامه ها برای هر کشور یا سرزمینی است که در استرالیا برای مقابله با تغییرات آب و هوایی دیده ایم. من خیلی دوست دارم موارد زیادی مانند مشوق های EV ، زیرساخت های اضافی شارژ و وام های با بهره صفر برای ذخیره انرژی خورشیدی و باتری را که در سراسر کشور تکرار می شوند ، ببینم. توافق کامل 27 صفحه را می توانید در اینجا بخوانید.

تسلا در استرالیا بی سر و صدا با 23.8٪ افزایش شارژ اضافی افزایش می یابد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Mf44Qv
u.nu/w4lmx
ulvis.net/8atN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *