ARENA 1.6 میلیارد دلار در بودجه 2020 استرالیا دریافت خواهد کرد ، اما افزایش این امر باعث کاهش مزایای تجدید پذیر می شود


امشب ، جاش فریدنبرگ ، خزانه دار فدرال ، بودجه سال 2020 استرالیا را ارائه داد. بخشی در این بودجه وجود دارد با عنوان “سرمایه گذاری در فناوری های کم آلاینده” [PDF].

دولت اولین بیانیه فناوری را با آلایندگی کم منتشر کرد. این یک نقشه راه برای تسریع در استفاده از آلاینده های کم و فن آوری های قابل اعتماد فراهم می کند.

همانطور که از پست های اخیر می دانید ، باید بین خطوط با کمک فن آوری های قابل اعتماد که واقعاً کدی برای منابع سوخت تجدید ناپذیر است ، مطالعه کنید.

دولت می گوید آنها با موفقیت به توسعه و تجاری سازی فن آوری های انرژی تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ مانند فتوولتائیک خورشیدی کمک کرده اند.

شرکت استارت آپ خودران Ghost ادعا می کند که استقلال سطح 3 در سال 2021 با 99 دلار آمریکا در هر ماه به دست خواهد آمد
بیشتر بخوان!

اکنون بیش از 1 از 4 خانه دارای پنل های خورشیدی در پشت بام خود هستند که یک موفقیت مثبت است ، اما کار انجام نشده است و مشوق های اضافی به ما امکان می دهد تا به 1 در 3 خانه یا حتی 1 در 2 خانه نزدیک شویم. من به شخصه توانستم در ماه فوریه خورشید را به لطف نصب پنل خورشیدی ویکتوریا به خانه خود اضافه کنم. نسخه بعدی تخفیف ها فردا 7 اکتبر برگزار می شود ، جایی که صاحبان خانه 1850 دلار از قیمت سیستم PV دریافت می کنند.

جدیدترین محصول امنیتی منزل Ring یک پهپاد است که مبدل است
بیشتر بخوان!

برنامه Solar Home همچنین تخفیف در خرید ذخیره سازی باتری حداکثر تا 4174 دلار ارائه می دهد. اگر این مشوق ها در مقیاس ملی گسترش یابد ، ایجاد شبکه های برق مجازی در سراسر کشور امکان پذیر است و با نصب باتری های خورشیدی و باتری مشاغل مورد نیاز دولت در حال حاضر به شدت ایجاد می شود.

آژانس انرژی های تجدیدپذیر استرالیا (ARENA) برای کمک به کشورمان در جهت حرکت به سمت منابع پایدار انرژی طراحی شده است. پروژه های بزرگ خورشیدی در حال شکوفایی و سرمایه گذاری های اولیه به رشد 30 میلیارد دلاری انرژی تجدیدپذیر کمک کرده است که از سال 2017 سرمایه گذاری کرده است.

استراتژی جدید استرالیای جنوبی شامل انتقال ناوگان دولت به اتومبیل های برقی است
بیشتر بخوان!

دولت به جای ادامه آن کار بزرگ ، عرصه آرنا را تغییر می دهد. بیانیه فناوری جدید با آلایندگی کم اهداف فناوری زیر را در استرالیا معرفی می کند: هیدروژن تمیز ، ذخیره انرژی ، فولاد کم و آلومینیوم. جذب و ذخیره کربن ؛ و زمین کربن.

برای حمایت از این فناوری های اولویت دار ، دولت بسته 1.9 میلیارد دلاری را در این بودجه اعلام كرده است كه 1.6 میلیارد دلار آن به ARENA واریز می شود. اگرچه سرمایه گذاری 1.6 میلیارد دلاری در ARENA معمولاً برای جشن گرفتن خبری است ، اما تغییر در محدوده بدان معنی است که بخش عمده ای از آن در منابع تجدیدپذیر سرمایه گذاری نخواهد شد.

ایالات متحده آمریکا: نام این شهر یکی از مهمترین کشورهای جهان ایران است.
بیشتر بخوان!

دولت می گوید این سرمایه گذاری برای تأمین بودجه تحقیق و توسعه جهت تسریع این فن آوری های جدید و در حال تکوین استفاده خواهد شد. این فن آوری های نوظهور به چگونگی کاهش هزینه وسایل نقلیه الکتریکی یا ذخیره باتری نمی پردازند ، بلکه در حال بررسی Capture and Storage هستند ، یک فناوری اثبات نشده.

با وجود پروژه های موفقیت آمیز ذخیره انرژی مانند باتری بزرگ هورنسدیل در SA ، و اعلامیه اخیر مبنی بر اینکه WA نیز همین کار را انجام می دهد ، به نظر می رسد دولت فدرال به عنوان یک گزینه کور است.

Hisense یک تلویزیون 100 اینچی لیزری به استرالیا می آورد ، درست زمان مناسب برای Bathurst
بیشتر بخوان!

با مقیاس ، بازده هزینه به دست می آید و در اینجا ARENA واقعاً می تواند کمک کند و ما می توانیم ببینیم که با سرمایه گذاری مشترک آنها در شارژ یک وسیله نقلیه الکتریکی چه چیزی ثابت شده است. به عنوان مثال Chargefox را در نظر بگیرید که به لطف سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری ARENA موفق شد 15 میلیون دلار پروژه در آن مستقر کند.

در پایان روز ، میزان آلایندگی کم برای هر فناوری انتشار مناسب نیست.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/MFQgX
clck.ru/RFP2t
u.nu/au1y8
ulvis.net/IVk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *