ASX پس از دویدن سنگین در وال استریت به سطح بالاتری رسیده است


استراتژیست های مورگان استنلی در این گزارش نوشتند: “انفعال بلندتر از كلمات است.” آنها دیگر انتظار ندارند كه كنگره بسته محرك قابل توجهی را قبل از پایان سال به عنوان بخشی از نمونه کارهای اصلی خود تصویب کند.

اما سهام پس از خسارت اولیه خود پس از گزارشی نشان داد که فروش مسکن جدید در ماه گذشته تسریع شده است ، بر خلاف انتظار اقتصاددانان از اندکی کاهش سرعت. سهام ساختمانهای خانه بسیار بیشتر بود. سود بازار زیاد بود ، اگرچه سهام فناوری بیشترین چرخش را داشت.

معاملات در وال استریت غیر عادی بود و افت شدید سهام را آغاز کرد. دلایل مختلفی در پشت سقوط ناگهانی وجود دارد که این نگرانی ها نشان می دهد سهام پس از بالاترین رکورد خود در بهار و تابستان ، سهام به سادگی افزایش قیمت داشته اند.

سرمایه گذاران با معالجه های جدید در اطراف سهام شاهدانه مشغول سر و صدا هستند
بیشتر بخوان!

سایر نگرانی ها که در بازار سنگینی می کند ، انتخابات آینده ایالات متحده است ، به ویژه پس از امتناع رئیس جمهور دونالد ترامپ در روز چهارشنبه از تعهد به انتقال قدرت مسالمت آمیز در صورت از دست دادن ، و افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین.

علاوه بر همه این ، اپیدمی بیماری عروق کرونر قلب است که هنوز ادامه دارد و خطر تشدید در سراسر جهان ممکن است منجر به محدودیت های تجاری بیشتری شود.

این یک تغییر کامل از اواخر مارس تا اوایل ماه است ، زمانی که S&P 500 با جهش 60 درصدی و بیشتر روبرو شد و تمام ضررهای قبلی خود را به دلیل ترس از رکود اقتصادی ناشی از همه گیری بازیابی کرد. هنوز هم به نفع سرمایه گذاران حمایت بی سابقه فدرال رزرو است که نرخ بهره کوتاه مدت دارد و انواع اوراق قرضه را برای حمایت از بازارها خریداری می کند.

لمس سبک انبار آتش سوزی را تبدیل می کند
بیشتر بخوان!

اما جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، چندین بار در شهادت این هفته در كاپیتول هیل گفته است كه بانك مركزی نمی تواند از اقتصاد حمایت كند و احتمالاً بهبودی نیاز به كمك بیشتری از كنگره دارد.

فلج حزبی مانع از سرگیری کمک های کنگره شد و خلا recent اخیر در دادگاه عالی ناشی از مرگ قاضی روت بدر گینزبورگ شکاف را عمیق تر کرد.

مگان هورنمن ، مدیر استراتژی نمونه کارها در Verdance Capital Advisors ، گفت: “بازار به نوعی از انگیزه های مالی امیدوار بوده و پیش بینی کرده است.” “اما یک صندلی عقب می گیرد.”

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

بیشترین ضعف بازار در این ماه به Big Tech متمرکز بود ، جایی که منتقدان می گفتند قیمت ها حتی پس از در نظر گرفتن رشد قوی شرکت ها بسیار منفجر شد.

آمازون ، اپل و دیگران شاهد افزایش درآمدشان از طریق طاعون هستند ، زیرا کار در خانه و سایر مزایایی که به آنها سود می بخشد خسارت بیشتری به بار می آورد. با این حال ، به عنوان مثال چند هفته پیش سهام آمازون بیش از 90 درصد در سال رشد کرده است و در هفته های اخیر کاهش یافته است.

حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است
بیشتر بخوان!

هورنمن گفت: “این اصلاح سالم پس از سابقه ای است كه از سطح بازار خرس خاتمه یافت.”

روز پنجشنبه آمازون از باخت صبح زود بازگشت و با سود 0.6 درصدی به پایان رسید. سایر سهام بزرگ فناوری نیز ضررها را لرزاند. اپل با درصد بالاتر بسته شد ، مایکروسافت 1.3 درصد و شرکت مادر گوگل آلفابت 0.9 درصد جهش کرد.

جابجایی این سهام تأثیر گسترده ای بر شاخص های گسترده ای مانند S&P 500 دارد زیرا از نظر ارزش بزرگترین شرکت های بازار هستند.

بازده 10 ساله در خزانه داری 0.67 درصد ثابت بود.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!

در اروپا ، DAX آلمان 0.3٪ و CAC 40 در فرانسه 0.8٪ سقوط کرد. FTSE 100 در لندن 1.3 درصد افت کرد.

در آسیا ، Nikkei 225 در ژاپن 1.1٪ ، Kospi در کره جنوبی 2.6٪ و Hang Seng هنگ کنگی 1.8٪ افت کردند. سهام در شانگهای 1.7 درصد از دست داد.

AP

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zJ9iX
clck.ru/R5uqT
u.nu/dgszb
ulvis.net/i13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *