Aussie Broadband در حال حاضر یک شرکت عمومی با سرمایه بازار 190.3 میلیون دلار است


پهن باند آوسی رسماً یک شرکت دولتی است. معاملات سهام این شرکت پس از عرضه اولیه (ناسو) که 40 میلیون دلار درآمد داشت ، صبح امروز با ورود به بورس سهام استرالیا (ASX) آغاز شد.

به عنوان بخشی از عرضه ، 40 میلیون سهم با هر دلار 1 دلار عرضه شد و سرمایه اولیه این شرکت 190.3 میلیون دلار بود.

مدیرعامل و مدیرعامل فیلیپ بریت اظهار داشت که پیشنهاد 10 میلیون دلاری مشتری بیش از 9 هزار صف قبل از افتتاح پیشنهاد و بیش از 9 هزار صف بسته شده است. سهامداران فعلی سرمایه گذاری زیادی در تجارت انجام دادند و هیچ فروشی در این عرضه وجود نداشت.

شرکت ها معمولاً در بورس اوراق بهادار معامله می شوند ، به عنوان وسیله ای برای جذب سرمایه برای حمایت از برنامه های رشد در آینده. در مورد پهنای باند Aussie ، به نظر می رسد آنها با برنامه ریزی برای ادامه صعود از موقعیت فعلی خود به عنوان پنجمین ISP بزرگ استرالیا ، این کار را انجام می دهند.

آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.4) اکنون علائم سرعت را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است
بیشتر بخوان!

در حال حاضر ، خدمات باند پهن Aussie بیش از 300000 مشتری مسکونی و تجاری در سراسر کشور ارائه می دهد.

“پول جمع آوری شده به عنوان بخشی از این پیشنهاد صرف تسریع در توسعه زیرساخت ها ، به دست آوردن مشتریان جدید و گسترش پیشنهادات تجاری آن خواهد شد.”

مدیر عامل و مدیر عامل شرکت پهن باند Aussie فیلیپ برت

مش الیاف تیره

IPO موفق ، تحت مدیریت Shaw & Co. ، این شرکت را در موقعیت قوی قرار می دهد تا با راه اندازی 67 میلیون دلار برای شبکه فیبر تیره خود ، که اعتماد شما را به زیرساخت های شخص ثالث کاهش می دهد و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه های قابل توجه طولانی مدت می شود ، به جلو حرکت کند.

وسایل نقلیه الکتریکی خالص در انگلیس از قبل با خودروهای هیبریدی آشنا هستند. استرالیا در EV بسیار عقب است.
بیشتر بخوان!

پروژه الیاف ، که در ماه مه سال 2020 آغاز شد ، انتظار می رود تا سال 2022 به پایان برسد.

فیل گفت که این واقعاً گام بزرگ بعدی است که به شرکت اجازه می دهد سرنوشت خود را کنترل کند.

“الیاف موجود در زمین قلب ما در رویکرد ما به تجارت است. این بدان معنی است که می توانیم کیفیت را کنترل کرده و تجربه مشتری خود را بیشتر ارتقا دهیم ، به این معنی که می توانیم هزینه های نوسازی خود را کاهش دهیم.”

مدیر عامل و مدیر عامل شرکت پهن باند Aussie فیلیپ برت

با نگاهی به گذشته ، این شرکت از سال 2008 و در نتیجه ادغام شبکه های Wideband در دره Latrobe و Broadband وستویچ در Warnambool آغاز به کار کرد.

“ما در ژوئن 2017 از 27،000 مشتری فاصله زیادی گرفتیم. ماه گذشته ما 300،000 مشتری خود را به هم متصل كردیم – 100،000 سود خالص در مدت بیش از پنج ماه.

ما به عنوان یک شرکت متعلق به استرالیا ، متعهد به داشتن تنها مراکز پشتیبانی در استرالیا هستیم. این امر ما را از رقبایی جداً متمایز می کند که بیشتر به مراکز تماس خارج از کشور متکی هستند که کارمندان معمولاً از شرایط بازار محلی تأثیرگذار بر مشتریان آگاهی چندانی ندارند.

تجارت ما در سه سال گذشته به دلیل شهرت ما در ارائه اینترنت با کیفیت در خانه ، مشاغل و شرکتها و خدمات شفاف به مشتری ما رشد چشمگیری داشته است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خدمات ما را تا حد ممکن روان می کنند.

سرمایه گذاران ما به ما می گویند که آنها می خواهند بخشی از مشاغل اخلاقی و ارزشهای فوق العاده قوی باشند که از راه های منحصر به فردی به جامعه و اقتصاد استرالیا کمک می کند ، قلبی دارد و با مردمش رفتار خوبی دارد. آنها می خواهند بخشی از داستان پهنای باند اوسی باشند و همچنین رشد سرمایه خود را با ما ببینند. ”

مدیر عامل و مدیر عامل شرکت پهن باند Aussie فیلیپ برت

در چهار سال گذشته این شرکت از طریق ترکیبی از بسته های نوآورانه NBN با قیمت رقابتی ، همراه با NBN که در سراسر استرالیا در دسترس هستند ، رشد سریعی را نشان داده است.

Energizer با HOMEPOWER وارد بازار ذخیره باتری خانگی می شود
بیشتر بخوان!

در FY18 Aussie Broadband شاهد حدود 60،000 ارتباط مسکونی جدید بود و 49.27 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این شرکت انتظار دارد که در سال مالی 2121 درآمد 338.10 میلیون دلاری و حدود 368000 اتصال مسکونی را بدست آورد.

یک روز بسیار مهم در تاریخ آنها را به شبکه باند پهن Aussie تبریک می گوییم. من شخصاً از AussieBB در برنامه 100 / 40Mbps استفاده می کنم ، اما سرویس 1000Mbps آنها را امتحان کرده ام. من همیشه دارای سرعت قابل اعتماد و سریع (گاهی بیش از 100 مگابیت در ثانیه) بوده ام و تعجب آور نیست که آنها در استرالیا به خوبی کار می کنند.

تسلا در استرالیا بی سر و صدا با 23.8٪ افزایش شارژ اضافی افزایش می یابد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LwK8q
clck.ru/RRBb7
u.nu/0jmb4
ulvis.net/kopl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *