BINGE اکنون در همه مدل های تلویزیون سامسونگ برای سال های 2017-2020 در دسترس است


BINGE آخرین سرویس جریانی است که به استرالیا وارد شده و آخر هفته گذشته این سرویس اعلام کرد که آنها به تلویزیون های سامسونگ می آیند.

هنگام راه اندازی در ماه مه ، در همان زمان توضیح دادیم که این سرویس در اینترنت ، iOS ، Android ، Chromecast و AirPlay و همچنین دستگاه های اصلی مانند Foxtel TV و AppleTV راه اندازی شده است. در آن زمان ، تلویزیون های سامسونگ ، ال جی و بیزینس همه در لیست کارها بودند.

ABB برای شارژ الکترونیکی جدید الکتریکی نصب شده توسط JET Charge با آئودی همکاری می کند
بیشتر بخوان!

اولین پشتیبانی از نمایش تلویزیونی اکنون از طریق برنامه Binge که اکنون در تلویزیون های سامسونگ تولید شده بین 2017-2020 موجود است ، منتقل شده است. هنگام خرید تلویزیون ، امید و انتظار از سوی مصرف کنندگان وجود دارد که این نرم افزار در سال های آینده به روز شود و پشتیبانی شود.

متأسفانه ، این در عمل خیلی خوب بازی نکرده است ، زیرا بسیاری از افراد هرگز به روزرسانی تلویزیون خود را ندیده اند و برنامه های جدید اغلب به مدل های خاص سال نمی رسند.

AGL باتری بزرگ دیگری را برای ویکتوریا تأمین می کند ، این بار 200 مگاوات است
بیشتر بخوان!

این اقدام برای گنجاندن برنامه در سه سال گذشته تلویزیون های سامسونگ واقعاً پیشرفت مهیجی است و به عنوان فردی که دارای تلویزیون QLF 65 ED QLED از سامسونگ است که در سال 2017 ساخته شده ، قطعاً از این پشتیبانی استقبال می شود.

مدیر عامل BINGE ، آلیسون هربرت-برنز گفت:

“از زمان راه اندازی در ماه مه سال جاری ، BINGE با بهترین نمایش های جهان ، از جمله درام ، کمدی ، فیلم و غیره ، مشتریان را سرگرم می کند.

اعلامیه امروز بخشی از یک نقشه راه جامع است که شامل بهبود مستمر در تجربه مشاهده است و به استرالیایی های بیشتری اجازه می دهد از محتوای شگفت انگیز BINGE لذت ببرند.

برای دوستداران سرگرمی با تلویزیون سامسونگ ، ما خوشحالیم که می توانیم به BINGE و بهترین نمایش های جهان مانند Undoing ، Euphoria ، The Walking Dead و سری آتی Stewardess دسترسی پیدا کنیم.

و من هیجان زده هستم که ما در حال حاضر عنوان های بسته متنوعی از محتوای خود را ارائه می دهیم زیرا تیم هر روز عناوین بیشتری را اضافه می کند ، “هربرت-برنز گفت.

Has Audio ، مدیر تصویری صوتی ، سامسونگ الکترونیک استرالیا ، گفت:

سامسونگ متعهد به ارائه گزینه ها و تجربیات بیشتر از طریق بستر تلویزیون هوشمند است.

نحوه استفاده ما از تلویزیون تغییر کرده و مهم است که ما همچنان به افزایش محتوای خود ادامه می دهیم. ما امیدواریم که مشتریان ما از توانایی لذت بردن از برنامه های سرگرمی جامع ارائه شده توسط BINGE برخوردار شوند. “

BINGE اکنون در همه مدل های تلویزیون سامسونگ 2017-2020 در دسترس است و اگر هنوز Binge را آزمایش نکرده اید ، می توانید نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را فقط با پرداخت 10 دلار در ماه در binge.com.au پخش کنید.

Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/3ncV13
u.nu/c5y0z
ulvis.net/afRX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *