ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند


اکنون به نظر می رسد که اوراکل رهبر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لاری آلیسون ، دوست رئیس جمهور ترامپ است و رئیس جمهور گفته است که او از پیشنهاد اوراکل برای خرید TikTok پشتیبانی می کند.

در مرکز مذاکرات ، ونسا پاپاس استرالیایی قرار دارد که همین دو هفته پیش در TikTok نقش مدیرعامل را بر عهده گرفت.

ادعاها

با این حال فرگوس رایان ، تحلیلگر موسسه سیاست استراتژیک استرالیا ، هشدار داد که مشخص نیست دامنه معامله با اوراکل چه خواهد بود. وی گفت: “ممكن است اوراكل به یك شركت معتبر فناوری تبدیل شود ، كه به نظر می رسد هیچ انتقال دارایی قابل توجهی از ByteDance به اوراكل ندارد.” “جالب خواهد بود که ببینیم چگونه آنها ارائه می دهند که به تمام مسائل امنیت ملی مربوط به این پرونده رسیدگی می کنند.”

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

آقای رایان گفت که گسترش اطلاعات نادرست در TikTok باعث نگرانی است و مشخص نیست که چگونه انتقال اطلاعات پایگاه کاربران TikTok اما نه الگوریتم های آن چگونه این نگرانی را برطرف می کند. وی گفت: “هنگامی که پکن الگوریتم هایی مانند TikTok را در لیست کنترل صادرات خود قرار می دهد ، این یک نشانه آشکار از چین بود که آنها این محتوا را به عنوان یک موضوع امنیت ملی می دانند.”

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

الگوریتم متمرکز TikTok به شما فیلم های 15 ثانیه ای از کاربران را می دهد ، که بیشتر آنها همگام سازی لب ، رقص و اجرای طرح های کمدی است.

محبوبیت این برنامه در طی اپیدمی COVID-19 سر به فلک کشید ، با بیش از 2 میلیارد بارگیری در سراسر جهان و حدود 1.6 میلیون کاربر در استرالیا.

مایکروسافت بیانیه ای را در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه ByteDance به مایکروسافت اطلاع داده است که فعالیتهای TikTok در آمریکا را به مایکروسافت نمی فروشد.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

در بیانیه آمده است: “ما اطمینان داریم که پیشنهاد ما ضمن محافظت از منافع امنیت ملی برای کاربران تیک توک خوب بوده است.” “برای این منظور ، ما تغییرات قابل توجهی ایجاد خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که این سرویس بالاترین استانداردهای امنیتی ، حریم خصوصی ، ایمنی آنلاین و مبارزه با اطلاعات غلط را دارد.”

مایکروسافت گفت که “انتظار دارد” ببیند خدمات TikTok در این “مناطق مهم” چگونه تکامل می یابد.

دکتر Belinda Barnett ، استاد ارشد ارتباطات در دانشگاه Swinborn گفت که مایکروسافت مالک اصلی TikTok است و همکاری با Oracle نتیجه عجیبی خواهد بود.

تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند
بیشتر بخوان!

بنیانگذار و مدیرعامل اوراکل لری آلیسون دوست رئیس جمهور ترامپ است و رئیس جمهور گفت که او از پیشنهاد اوراکل برای خرید TikTok پشتیبانی می کند. اعتبار:AP

وی گفت: “مایکروسافت کاملاً درست است که آنها عمیق ترین جیب ها و بیشترین تجربه را در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت دارند.” “فکر فوری من این است که اوراکل برنده شده است زیرا ارتباط نزدیک با دولت ترامپ دارد. این یک شرکت بزرگ است اما جایی نزدیک به قدرت و قدرت مایکروسافت ندارد. همچنین این یک جهت کاملا جدید برای این شرکت است.”

جوش هزلوود ، میچل استارک برای آزمون دوم جایگزین رایان هریس ، پیتر سیدل می شود
بیشتر بخوان!

نخست وزیر اسکات موریسون پیش از این گفته بود که پس از آژانس های امنیتی متوجه شدند که جامعه چین نگرانی های جدی در مورد امنیت ملی ایجاد نمی کند ، هیچ برنامه ای برای ممنوعیت Tiktok در استرالیا وجود ندارد.

اوراکل و تیک توک از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Gx1mv
clck.ru/RBj2k
u.nu/1hq1y
ulvis.net/sH1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *