ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند


اکنون به نظر می رسد که اوراکل رهبر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لاری آلیسون ، دوست رئیس جمهور ترامپ است و رئیس جمهور گفته است که او از پیشنهاد اوراکل برای خرید TikTok پشتیبانی می کند.

در مرکز مذاکرات ، ونسا پاپاس استرالیایی قرار دارد که همین دو هفته پیش در TikTok نقش مدیرعامل را بر عهده گرفت.

ادعاها

با این حال فرگوس رایان ، تحلیلگر موسسه سیاست استراتژیک استرالیا ، هشدار داد که مشخص نیست دامنه معامله با اوراکل چه خواهد بود. وی گفت: “ممكن است اوراكل به یك شركت معتبر فناوری تبدیل شود كه به نظر نمی رسد انتقال دارایی قابل توجهی از ByteDance به اوراكل داشته باشد.” “جالب خواهد بود که ببینیم چگونه آنها پیشنهاد می کنند که به تمام مسائل امنیت ملی مربوط به این پرونده رسیدگی کنند.”

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

آقای رایان گفت كه گسترش اطلاعات غلط در مورد TikTok نگران كننده است و مشخص نیست كه چگونه انتقال به پایگاه كاربران TikTok به Oracle اما الگوریتم های آن این نگرانی را برطرف نمی كنند. وی گفت: “هنگامی كه پكن الگوریتم های فهرست كنترل صادرات خود را مانند الگوریتم هایی كه TikTok استفاده می كند ، قرار می دهد ، این نشان از چین بود كه آنها این محتوا را به عنوان مسئله امنیت ملی می دانند.”

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

TikTok با الگوریتم متمرکز “برای شما” فیلم های 15 ثانیه ای از کاربران را ارائه می دهد که بیشتر آنها همگام سازی لب ، رقص و اجرای طرح های کمدی است.

محبوبیت این برنامه در طی اپیدمی COVID-19 سر به فلک کشید ، با بیش از 2 میلیارد بارگیری در سراسر جهان و حدود 1.6 میلیون کاربر در استرالیا.

مایکروسافت بیانیه ای را در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه ByteDance به مایکروسافت اطلاع داده است که فعالیتهای TikTok در آمریکا را به مایکروسافت نمی فروشد.

رادیو Sonos موسیقی خطی و گنجینه ای برای دوران جریان سازی است
بیشتر بخوان!

در بیانیه آمده است: “ما اطمینان داریم که پیشنهاد ما ضمن محافظت از منافع امنیت ملی برای کاربران تیک توک خوب بوده است.” “برای این منظور ، ما تغییرات قابل توجهی ایجاد خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که این سرویس بالاترین استانداردهای امنیتی ، حریم خصوصی ، ایمنی آنلاین و مبارزه با اطلاعات غلط را دارد.”

مایکروسافت گفت که “انتظار دارد” ببیند خدمات TikTok در این “مناطق مهم” چگونه تکامل می یابد.

دکتر Belinda Barnett ، استاد ارشد ارتباطات در دانشگاه Swinborn گفت که مایکروسافت مالک آشکار TikTok است و همکاری با Oracle نتیجه عجیبی خواهد بود.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

بنیانگذار و مدیرعامل اوراکل لری آلیسون دوست رئیس جمهور ترامپ است و رئیس جمهور گفت که او از پیشنهاد اوراکل برای خرید TikTok پشتیبانی می کند. اعتبار:AP

وی گفت: “مایکروسافت کاملاً درست است که آنها عمیق ترین جیب ها و بیشترین تجربه را در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت دارند.” “فکر فوری من این است که اوراکل برنده شده است زیرا ارتباط نزدیک با دولت ترامپ دارد. این یک شرکت بزرگ است اما جایی نزدیک به قدرت و قدرت مایکروسافت ندارد. همچنین این یک جهت کاملا جدید برای این شرکت است.”

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

نخست وزیر اسکات موریسون پیش از این گفته بود که پس از آژانس های امنیتی متوجه شدند که جامعه چین نگرانی های جدی در مورد امنیت ملی ایجاد نمی کند ، هیچ برنامه ای برای ممنوعیت Tiktok در استرالیا وجود ندارد.

اوراکل و تیک توک از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/9M63F
clck.ru/R6CPX
u.nu/7ptua
ulvis.net/8Xq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *