DJI در حال همکاری با تیم فرمول E مرسدس برای ارائه محتوای بیشتر به طرفداران است


تحت یک همکاری جدید ، DJI هنگام سفر به دور دنیا ، تصویربرداری هوایی و فناوری دوربین خلاقانه را به تیم مرسدس بنز EQ فرمول E ارائه می دهد.

به لطف هواپیماهای بدون سرنشین و دستگاه های دستی DJI ، آنها تلاش می کنند تا طرفداران خود را با محتوای خارج و خارج از مسابقه وارد عمل کنند. با علاقه به نوآوری مداوم ، این دو شرکت محصولات انقلابی و داستان های خلاقانه را به مسابقات فرمول E می آورند.

“به زودی در مکالمات خود با DJI متوجه شدیم که از همان ارزش ها با یکدیگر مشترک هستیم. DJI به طور مداوم در تلاش است ایده های جدیدی را برای فناوری های خود توسعه دهد تا مرزهای فنی را گسترش دهد.

این دقیقاً همان کاری است که ما در فرمول E. انجام می دهیم. این مجموعه به یکی از پیشگامان نوآوری در فن آوری ، پایداری و تحرک الکتریکی تبدیل شده است. ما مشتاقانه منتظر کار با DJI هستیم و می توانیم فن آوری های پیشرفته و تخصص خلاقانه آنها را در یک محیط فرمول E مستقر کنیم. “

مدیر تیم ، ایان جیمز.

از زمان جایزه مکزیکو سیتی ، تیم مرسدس بنز EQ فرمول E از محصولات DJI به عنوان دوربین DJI Action استفاده می کند. حالت های متعدد دوربین دوربین DJI Action قابلیت انعطاف پذیری را برای کاربر فراهم می کند و طراحی قدرتمند و قدرتمند امکان ضبط عکس های 4k روان را در برخی از چالش برانگیزترین محیط های فنی فراهم می کند.

DJI از همکاری با مرسدس بنز EQ فرمول E تیم و عضویت در یکی از برترین مجموعه های ورزشی موتور در جهان هیجان زده است. ارزشهای مشترک این دو مارک – ایجاد تغییر و پیشرفت از طریق نوآوری و تلاش برای تعالی از طریق همکاری – به ما امکان می دهد داستانهای خلاقانه را در ارتفاعات جدید بگوییم.

تصاویری که از فناوری پهپادی و دوربین دستی DJI گرفته شده ، تجربه تماشای جدید و جذابی را برای علاقه مندان به تیم مرسدس بنز EQ فرمول E و همچنین علاقه مندان به ورزش های موتوری در سراسر جهان فراهم می کند. “

باسیل دیوید ، رئیس مشارکت های DJI ،

فیلم زیر نمایشی عالی از آنچه ممکن است است.

یاتد در حال همکاری با باشگاه صاحبان تسلا در استرالیا برای رویداد آزمایش زمان در سیدنی است
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=gRHPJx1dsTY

در آماده سازی برای مسابقات قهرمانی جهان ABB FIA در فرمول E 2020/21 ، فرمول E و FIA تقویم به روز شده مسابقات اتومبیلرانی را تصویب می کنند.

مجموعه اول – دورهای 1-4 – شامل دو عنوان دوتایی است ، ابتدا در سانتیاگو و سپس Dieria ، و مجموعه بعدی در اوایل سال 2021 تصویب می شود.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/vnz7v
clck.ru/RcCSW
u.nu/uvk12
ulvis.net/WpyY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *